Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wersja UK ma jezyk polski na plycie? Ostatnio eksperymentuje ze sklepami, w ktorych kupuje i teraz zainteresowany jestem kupnem na zavvi. 158 z darmowa przesylka, nowka. Gites, ale to jest jedna z nielicznych gier... w ktorych chce miec jezyk polski ;P

 

Za 158 to za chwile dorwiesz na allegro, za pare dni nawet taniej także sugeruje darować sobie zabawe w ściąganie zza granicy.

Odnośnik do komentarza

 

A działa Ci te cholerne dlc z Ultimy? Działa w ogóle już komuś?

Na razie nie pisze do nich bo oficjalna premiera dopiero jutro. Ale boję się żeby jakiegoś failu nie było...

Jeszcze nie sprawdzałem.

 

 

Butler o inFamous 2. :turned:

http://www.ps3site.pl/kevin-butler-humorystycznie-o-infamous-2/75088

Odnośnik do komentarza

Kurde bardzo fajne zaskoczenie z tym voucherem na betę U3 w środku , jakoś przegapiłem info o tym , także dla mnie za(pipi)ista niespodzianka heh ( szczególnie po wczorajszych materiałach z E3 ) Edit; @peszkaa w MM stoi chyba 199 więc "nienapaleni" mogą spokojnie poczekać , ja tam mam "głód" po E3 i chciałem dzisiaj pograć heh

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Nie oglądajcie recki na GT chyba, że chcecie sobie zaspoilerować tą za(pipi)istą moc która ułatwia Cole'owi poruszanie.

Kuzwa, zaspoilowalem sobie ja ogladajac material z gameplayu. Ma minute a spoiluje wiecej niz niejedna recenzja. Szlag. Nie ogladam tej recenzji, zeby wiecej sobie nic nie zepsuc ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

własnie zapodałem gierkę do czytnika i pojawila sie latka 1.01. o nazwie additional conent jedyne 107 mb :whistling:

okej juz wiadomo co i jak. pacz daje mozliwosc zabawy edytorem misji. własnie sciagneły mi sie dodatkowe misje (są oznaczone na zielono) i widze chyba mozliwosc nagrywania filmików! *chyba)

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

No właśnie ktoś wyżej pisał, że nie może odszukać edytora. Zabezpieczenie przed premierą czy niedopatrzenie?

 

Swoją drogą fajnie gdyby w edytorze dało się tworzyć cut-scenki i stworzyć nowe kampanie. Pamiętam jak w Sacrifice była taka możliwość.

 

Pytanko do grających ciuchy Cole można zmieniać (kolory koszulek i spodni) czy zmienia się to wraz z poziomem karmy, bo na screenach jest masa różnych kombinacji i ciężko wyczaić jak to funkcjonuje.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...