Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

W menu jest opcja z włączeniem angielskiego VA (nie próbowałem jej ale jak latałem po opcjach to to zauważyłem).

 

A propos gry, po dwóch godzinach wygląda na to że dostajemy starego dobrego inFamousa tyle że na sterydach. Na razie jest bardzo, bardzo fajnie :thumbsup: Polskie głosy są bardzo dobre, chociaż razi mnie jak wymawiają imię Kuo.

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Mi jak na razie się bardzo podoba , zarwałem nockę a to mi się rzadko zdarza heh. Przede wszystkim ewolucja wielu elementów - oprawa , cut-scenki , przeciwnicy , moce w porównaniu do pierwszej części wszystko zdecydowanie na plus . Zrobiła się z tego mieszanka wybuchowa (pierwsza część i design np.przeciwników do końca mi nie odpowiadał , tutaj jest komiksowy ogień heh). Oprawa znakomita , brak AA na elementach cząsteczkowych (dym,ogień,woda) ale panie ! Jaka widoczność , jaka różnorodność tekstur , jak tu kolorowo . Momentami widoki niczym z Uncharted ! Po tym co zobaczyłem na razie to dla mnie najładniejszy sanbox tej generacji , i co ważniejsze najlepszy sequel od dawna. No i na koniec najlepsze , przez kilka h zrobiłem tylko kilka zadań fabularnych . Po pobraniu wczorajszego patcha mamy dostęp do wykreowanych przez graczy poziomów , na razie przebijam się głównie przez stworzone przez Sucker Punch (choć pozdrawiam niejaki Dziabol_PL , zabiłem twojego zakładnika w 8 s heh) ale niektóre są ZA(pipi)ISTE . Naprawdę jeżeli support społeczności będzie odpowiedni to dla mnie (nie mam LBP , znaczy od kilku dni już mam hehe) jest to mała rewolucja a już na pewno na poletku sanboxowym . Brać , Grać , i tworzyć swoje własne misje w sand-boxie - rewelka heh.

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam pady w zestawie z inF2 są półprzeźroczyste. Czerwony wygląda naprawdę fajnie. Chętnie bym pograł, ale na sesja zabiera mi cenny czas...

 

Jeśli kogoś to interesuje w rzeszowskim MM (:o matko jedyna ale odpicowali dział konsolowy, wygląda jak jakaś wystawa na targach) są wersje z niebieskimi padami 329zł i zwykłe wersje 199zł, w EMPiKu widziałem tylko jedną edycję specjalną za 239zł.

Odnośnik do komentarza

Mi jak na razie się bardzo podoba , zarwałem nockę a to mi się rzadko zdarza heh. Przede wszystkim ewolucja wielu elementów - oprawa , cut-scenki , przeciwnicy , moce w porównaniu do pierwszej części wszystko zdecydowanie na plus . Zrobiła się z tego mieszanka wybuchowa (pierwsza część i design np.przeciwników do końca mi nie odpowiadał , tutaj jest komiksowy ogień heh). Oprawa znakomita , brak AA na elementach cząsteczkowych (dym,ogień,woda) ale panie ! Jaka widoczność , jaka różnorodność tekstur , jak tu kolorowo . Momentami widoki niczym z Uncharted ! Po tym co zobaczyłem na razie to dla mnie najładniejszy sanbox tej generacji , i co ważniejsze najlepszy sequel od dawna. No i na koniec najlepsze , przez kilka h zrobiłem tylko kilka zadań fabularnych . Po pobraniu wczorajszego patcha mamy dostęp do wykreowanych przez graczy poziomów , na razie przebijam się głównie przez stworzone przez Sucker Punch (choć pozdrawiam niejaki Dziabol_PL , zabiłem twojego zakładnika w 8 s heh) ale niektóre są ZA(pipi)ISTE . Naprawdę jeżeli support społeczności będzie odpowiedni to dla mnie (nie mam LBP , znaczy od kilku dni już mam hehe) jest to mała rewolucja a już na pewno na poletku sanboxowym . Brać , Grać , i tworzyć swoje własne misje w sand-boxie - rewelka heh.

Czyli gadanie GameSpotu, ze inFamous 2 to totalny zawod jezeli chodzi o sequel, mozna miedzy bajki wlozyc?

Odnośnik do komentarza

@Voytec ze zrozumiałych względów unikam teraz materiałów w obawie przed spoilerami , ale jeżeli tak naprawdę napisał .... to ma jaja. I albo jest naprawdę wymagającym graczem albo sili się na kontrowersję (bo o ile wiem IGN.UK dał 9/10 a z tego co pamiętam to oni zawsze najmocniej się czepiają) . W obu tych przypadkach i tak nie jestem "targetem" tej recenzji (jestem pośrodku heh) ale obstawiam tą drugą opcję . No i hola , czy ten laureat Pulitzera miał dostęp do edytora dostępnego od wczoraj ? Bo w moim mniemaniu podbija on ocenę konkretnie . Na jednej z tych mini-gier (nie pamiętam nazwy chyba Sphere 2.0 ) spędziłem wczoraj bite 1,5 h , strzelasz w kulę plażową a przed sobą masz "obręcze punktowe" , prosty pomysł i kupa miodu . Strasznie jestem ciekaw w jaką to stronę pójdzie , niedługo sam stworzę jakiś poziom hehe.(jak wcześniej pisałem w LBP design i edytor mnie trochę odrzucał , tutaj jestem kupiony , i myślę że będzie więcej takich osób)

Odnośnik do komentarza

Mi jak na razie się bardzo podoba , zarwałem nockę a to mi się rzadko zdarza heh. Przede wszystkim ewolucja wielu elementów - oprawa , cut-scenki , przeciwnicy , moce w porównaniu do pierwszej części wszystko zdecydowanie na plus . Zrobiła się z tego mieszanka wybuchowa (pierwsza część i design np.przeciwników do końca mi nie odpowiadał , tutaj jest komiksowy ogień heh). Oprawa znakomita , brak AA na elementach cząsteczkowych (dym,ogień,woda) ale panie ! Jaka widoczność , jaka różnorodność tekstur , jak tu kolorowo . Momentami widoki niczym z Uncharted ! Po tym co zobaczyłem na razie to dla mnie najładniejszy sanbox tej generacji , i co ważniejsze najlepszy sequel od dawna. No i na koniec najlepsze , przez kilka h zrobiłem tylko kilka zadań fabularnych . Po pobraniu wczorajszego patcha mamy dostęp do wykreowanych przez graczy poziomów , na razie przebijam się głównie przez stworzone przez Sucker Punch (choć pozdrawiam niejaki Dziabol_PL , zabiłem twojego zakładnika w 8 s heh) ale niektóre są ZA(pipi)ISTE . Naprawdę jeżeli support społeczności będzie odpowiedni to dla mnie (nie mam LBP , znaczy od kilku dni już mam hehe) jest to mała rewolucja a już na pewno na poletku sanboxowym . Brać , Grać , i tworzyć swoje własne misje w sand-boxie - rewelka heh.

Czyli gadanie GameSpotu, ze inFamous 2 to totalny zawod jezeli chodzi o sequel, mozna miedzy bajki wlozyc?

 

Tam gry oceniają tacy osobnicy i jeszcze się pytasz?

 

:teehee:

 

petit-686x540.jpg

Odnośnik do komentarza

W opisie z PL PSS:

One time fee for use of downloads on up to 5 activated PS3 systems.

 

Thx za info Ficuś :thanks:

 

E: Ja mimo to poczekam na "oficjalne" info od kogoś czy działa...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

no to szybkie telefony,sms i PW do ludzi z moich kont i przy dobrych wiatrach najpóźniej jutro, ja jak i większość ludzi z tego forum będzie grać.

 

genialna wiadomość, a tak mnie kusiło pudełkową wersję kupić

 

 

Podpisujemy się pod petycją by Uncharted 3 też wyszedł na ps store???!!!!!!

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Niezły szok :blink: !! To się Sony opłaca (jeśli da się dzielić na 5 kont)??? Szczerze wątpię. Jak będą tak dalej wrzucać wszystkie premiery na PSstore to za chwilę nie będzie ich stać na utrzymanie tylu studiów developerskich :ermm:, a co dopiero na wyłożenie kasy na następną generację. Już widzę jak ładnie spada ilość pre-orderów na Res3 czy U3. Sklepy raczej też nie będą zadowolone. Jak dla mnie, Sony samo sobie w stopę strzeliło. Ex'y nigdy jakoś specjalnie dobrze się nie sprzedawały (biorąc pod uwagę marketing Sony, nie ma co się dziwić), a teraz to już w ogóle będzie bida. Ale może w tym szaleństwie jest metoda :potter: .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Niezły szok!! To się Sony opłaca (jeśli da się dzielić na 5 kont)??? Szczerze wątpię. Jak będą tak dalej wrzucać wszystkie premiery na PSstore to za chwilę nie będzie ich stać na utrzymanie tylu studiów developerskich, a co dopiero na wyłożenie kasy na następną generacje. Już widzę jak ładnie spada ilość pre-orderów na Res3 czy U3. Sklepy raczej też nie będą zadowolone. Jak dla mnie, Sony samo sobie w stopę strzeliło. Ex'y nigdy jakoś specjalnie dobrze się nie sprzedawały (biorąc pod uwagę marketing Sony, nie ma co się dziwić), a teraz to już w ogóle będzie bida. Ale może w tym szaleństwie jest metoda.

to pierwsza duża premiera (ok był jeszcze GT5 Prologue) wrzucana na ps store więc wg mnie traktują to jako eksperyment.

 

Ale ja tam nie mam nic przeciwko Uncharted3 na ps store do dzielenia :)

Odnośnik do komentarza

takie perełki to ja wole mieć w wersji pudełkowej ^^

 

Otóż to :thumbsup: ale brawa dla Sony za odwagę. Że mocno stawiają na dystrybucję cyfrową biorąc pod uwagę ostatni "wypadek".

Choć jak im się to opłaca to nie mam pojęcia. Jedna gra dla 5 osób :o heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...