Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem wczoraj na miejscówkę i niech mnie kule biją jeżeli to nie jest miejsce gdzie zaczynaliśmy San Andreas heh http://imageshack.us/photo/my-images/3/zdjcie0021n.jpg/ pod chatą CJ stoi nawet BMX hehehehe http://imageshack.us/photo/my-images/710/zdjcie0022rg.jpg/

 

Ostatnio jarałem się easter eggami w L.A. Noire ale to po prostu mnie ZABIŁO!

Jeden z najlepszych ee jakich widziałem w grach ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zaczynając gre, od razu miałem do wyboru kontunuacje jako dobry Cole, jako zły i rozpoczęcie zupełnie nowej gry. Git, zadziałało od razu.

 

Problem polega jednak na tym, że pisaliście, że pobieraliście patcha, a mi żaden komunikat przy wlączeniu się nie pokazał. Może wersja PSN od razu jest po pierwszym patchu?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

ok grę ukończyłem jako nieSławny. AWSOME! rozpierducha na maksa. teraz biore sie za bycie harcerzykiem. pytanie. nie odblokowały mi się wszystkei misje poboczne (puste place na mapie) jak je odblokować? :unsure: wszytskie misje mam wyczyszczone i zrobione a mimo to place są :confused: a te 3 srebrne trofea kuszą :F ogólnie gra 9/10 jak sie podobała jedynka, dwójka nie zawiedzie. na minus i tu własciwie pierdoły: okazjonalne bugi, chrupanie animacji no i grafika mogła by byc lepsza :teehee: . polecam.

Odnośnik do komentarza

Orzeszek87 - Moze pokrec sie troche po tym terenie gdzie masz "puste miejsca". Czasami sa tam ekipy wrogow z ktorymi jak sie wygra to przy ciele jednego z nich pojawia sie tak jakby misja poboczna - szukanie ukrytych paczek.

Ma sie zdjecie terenu z widoczna paczka i trzeba ja odnalezc.

Ja juz raz mialem ten patent w Infamous 2, a i w pierwszej czesci takie cos sie zdarzalo.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Orzeszek87 - Moze pokrec sie troche po tym terenie gdzie masz "puste miejsca". Czasami sa tam ekipy wrogow z ktorymi jak sie wygra to przy ciele jednego z nich pojawia sie tak jakby misja poboczna - szukanie ukrytych paczek.

Ma sie zdjecie terenu z widoczna paczka i trzeba ja odnalezc.

Ja juz raz mialem ten patent w Infamous 2, a i w pierwszej czesci takie cos sie zdarzalo.

 

 

wiem wiem o tym i tez miałem juz chyba z 3 takie misje, ale kręce sie jak gó.wno w przeręblu i nic

Odnośnik do komentarza

Spoiler (pipi)a =/

 

 

wybierasz jakie moce chcesz dostać w pewnym momencie w grze, karma nie ma znaczenia

 

 

Karma ma znaczenie. Żeby używać jednych mocy musisz być dobry, a drugich musisz być zły. Nawet jak dokonasz "dobrego" wyboru, a później ci karma spadnie to nie będziesz mógł używać tych mocy.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego nie mam dzwieku w grze? W kazdej innej jest oprocz tej. Ledwo ja rozpakowalem i juz problem :verymad:

 

No po prostu nie wierze. Wyglada na to, ze ta gra jakims cudem nie dziala z moimi sluchawkami. Nie wiem dlaczego (bo przeciez sharkoony maja DD), ale na sluchawkach dzwieku nie ma. Dopiero zmiana wyjscia dzwieku na HDMI pomogla

 

 

Edytowane przez rpgfan
Odnośnik do komentarza

Spoiler (pipi)a =/

 

 

wybierasz jakie moce chcesz dostać w pewnym momencie w grze, karma nie ma znaczenia

 

 

Karma ma znaczenie. Żeby używać jednych mocy musisz być dobry, a drugich musisz być zły. Nawet jak dokonasz "dobrego" wyboru, a później ci karma spadnie to nie będziesz mógł używać tych mocy.

 

Mi też wydaje się że "dobra moc"(lód) blokuje się jak jesteśmy złymi itp.

Jednak nie sprawdziłem tego. Zamierzałem przeprowadzić taki test po tym jak zrobiłem savy w kluczowych momentach.

Można mieć wiecej niż 26 battery corów - pasek energii?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Oglądam sobie filmiki z inFamous 2 i dochodzę do wniosku, że Sucker Punch ma poważne problemy z tworzeniem postaci. Nie wiem po co zmieniali Cole'a skoro nadal wygląda równie kiepsko. To samo Zeke. Te postacie są mało charyzmatyczne i mocno nijakie. Znacznie lepiej jest już z przeciwnikami i bossami. Śmieciarze z jedynki czy Kosiarze byli świetni tylko co z tego, skoro główne postacie są bez wyrazu. W ogóle zmiana Cole jest totalną pomyłką. Co się stało z dawnym Colem? Pies im zjadł nośniki danych, że musieli go robić od nowa? A Zeke'a zająłby chyba pierwsze miejsce w konkursie na najgorzej zaprojektowaną postać.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że jeśli uda nam się importować sava z 1 części to maksymalnie możemy zdobyć o 2(albo 3 jeszcze nie zdobyłem maxa)cory więcej niż normalnie. Zamiast 26 zdobywamy 28... - dlatego nie jest to nic nie warte jak niektórzy pisali.

 

teraz pytanie dla tych co skończyli grę:

 

po przejsciu gry jako Bohater po raz 2 pokazało mi się po końcowej misji że WSZYSTKIE moce są odblokowane nawet te dla złej karmy + ponad 17 tys. PD dostałem. Jak przechodziłem jako zły to nic takiego nie miało miejsca, dopiero póżniej zauważyłem że jakieś granaty mogę odblokować ale nic pozatym (za(pipi)iste moce lodowe jak rakiety czy zamrażanie nie są dostępne natomiast jakieś granaty dla Bohatera już tak - nie lodowe). Stąd ptanie czy to jest normalna sytuacja, że wszystko tylko dla bohatera się odblokowuje, czy może jest to ściśle powiązane z transportem sava bo tylko pogczas 2 przejscie jak udalo mi się transportować to się to wydarzyło (za 1 jako zły tylko te granaty się odblokowały)???

 

trochę nagmatwałem ale mam nadzieje że będziecie potrafili skumać o co mi chodzi...

Odnośnik do komentarza

mam za sobą 5h. Jestem wielkim fanem jedynki i obok GTA4 jest to jedyny sandbox który do tej pory skończyłem na tej generacji, a grałem w praktycznie każdy (wiem wiem nie bijcie ale nawet nie potrafiłem skończyć bo mi się po prostu nudziły AC1,AC2 czy nawet RDR).

 

Po 5h jestem po prostu zakochany w iF2 i na chwilę obecną z pełnym przekonaniem jest to najlepsza gra w jaką dane mi było grać w tym roku(zrzuca z tronu Mortal Kombat) - świetna muzyka, grafika,klimat,multum rzeczy do robienia(dosłownie co 10metrów czeka na nas jakieś zadanie poboczne itp) i do tego na prawdę dobry polski dubbing.

 

Mistrz gierka :)

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się , momentami na ekranie jest taka rozpierducha że aż miło , ostatni raz tak fajnie biegało mi się superbohaterem w Spiderman 2 . Dla mnie oprawa naprawdę poszła do przodu , podkreślę niezwykle barwną paletę kolorów , bez porównania z szarzyzną pierwszej części teraz to wygląda jak żywy komiks , tak mógłby wyglądać nowy Comix Zone heh . Co do misji to chwilę po ograniu dema R3 włączyłem INF2 i trafiłem na bardzo podobny etap na łodzi , bez porównania lepszy niż to demko .. Niektórzy bossowie też dają radę , aż się czasy pierwszych Gearsów przypominają (graficzny wypas).

Odnośnik do komentarza

Właśnie wpadła platynka :) Nawet na hardzie było łatwo i jedynie przy pierwszej misji z przywracaniem prądu w dzielnicy zginąłem jakieś 5 razy broniąc trafo.

 

Ogólnie to gra jest świetna - wszystko jest lepsze niż w pierwszej części, a New Marais jest dużo ciekawsze i bardziej kolorowe niż Empire City. Moce Cole'a też fajnie zaprojektowali, zwłaszcza Tornado Jonowe to uczta dla oczu gdy je puścimy w grupę przeciwników (i aut dla lepszego efektu).

Zastanawia mnie tylko czy będzie 3 część, bo nie wiem jak twórcy by chcieli kontynuować wątki z zakończenia dobrego i złego :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...