Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ale fajny montażyk! Dopiero po 4:3 w pewnym momencie i dziwnej kolejności scenek się skapnąłem, że to nie jest oficjne AMV. Wie ktoś skąd są niektóre sceny? Zremasterowane wycinki z walki z Piccolo Daimao czy Cellem wyglądają bosko O_O.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9-7pzJRwplk

 

Jak ja kocham to anime :wub:.

Odnośnik do komentarza

Czy jestem nerdem? :(

 

gokun.jpg

 

 

 

 

goku1n.jpg

 

Jesteś :P

A tak poważnie to mi też wróciła zajawka na DB. Wczoraj skończyłem oglądać DB Z Kai. Oczywiście prócz beznadziejnych dialogów (z racji braku napisów oglądałem po angielsku, mój poziom opanowania tego języka równa się głębi merytorycznej tych produkcji [ale po ang. daje radę Yajirobe]) wybija się nieśmiertelnie wspaniły design Akiry Toriyamy głównie czarnych charakterów. Chociaż pośrednie formy Freezy czy Cella wyglądają biednie (być może efekt zamierzony) to ich finalne transformacje budzą podziw.

Obecnie mam zamiar wziąć się za filmy, tych nie dane mi było widzieć wcześniej. 

A powiedzcie mi czy słychać coś o kontynuacjach? Co jakiś czas słychać jakieś plotki, ale chyba żadna z nich nie została oficjalnie potwierdzona, prawda?

Odnośnik do komentarza

Na razie nie ma chyba żadnych newsów nt Kai'a. Teraz skupiają się na kinówce.
 
A tak z ciekawostek to w kwietniu szykuje się crossover Dragon Ball, One Piece oraz Toriko:

 

 Dragon Ball Z x One Piece x Toriko - Już 7 kwietnia, o godzinie 9 (czasu Japońskiego) zostanie wyemitowany odcinek specjalny "The “Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Chō Collaboration Special!!", który będzie połączeniem przygód głównych bohaterów tych trzech tytułów. Wszystko to, ze względu na premierę gry na platformę Playstation3 oraz Playstation Vita od Namco Bandai zawierającej właśnie takie połączenie bohaterów i historii. Odcinek zostanie podzielony na dwie części, część 1: "Run, Strongest Army! Toriko, Luffy, Goku!" i część 2: "History’s Strongest Collaboration vs. Glutton of the Sea.".
dbztop.jpg

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiecie, że jest szansa na to, że kinówke puszczą w IMAXie? Na fejsie zrobili ankiete jaki film chcielibyśmy zobaczyć w kinie i Dragon Ball przoduje w chuuuuj :D
https://www.facebook.com/questions/457724347608447/

głosujecie, może się uda :D
Co prawda ja bym wolał One Piece Film Z, no ale na to są i tak nikłe szanse, więc wspieram DB

Usłyszeć "KAMEHAME" w sali kinowej. Chyba mnie by tam rozsadziło  :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Songo

Songo

Songo

 

;_;

 

 

Kurde, jeszcze tylko 10 dni. Nie mogę się doczekać! Nowy poziom SSJ, jak tego nie spier,dolą to dopiero będzie coś. Tak się dawno nie jarałem. Nie oglądam tej sceny z kilku postów wyżej, nie chcę sobie psuć niespodzianki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...