Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ciekawe, że w tym filmie pominą SSJ4 - tak jakby GT to był wypadek przy pracy i nikt nie chciał się do niego przyznać :P

 

Mam tylko nadzieję, że wykombinowali coś kozackiego odnośnie wyglądu SSJG.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

W ktorejś grze jest coś takiego jak Brolly SSJ3 więc to nie jest argument. Ja tam nic nie mam do SSJ4, ale na chwilę obecną ten nowy poziom SSJG wydaje się naciągany silą. Dziwne to będzie jak

Goku w SSJ3 nie może nic zrobić (dosłownie) i pada na hita, a po przemianie go jakoś tam pokona.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W mandze i anime go nie było. Pierwszy raz pojawił w kinówce nr 11 "Moetsukiro!! Nessen Ressen Chō-Gekisen" znanej też jako "Broly – The Legendary Super Saiyan". Później jeszcze dwa razy był głównym złym w kinówce, dokładnie w filmach nr 13 i 14.

 

Wiecie, że nadchodzące Battle of Gods to pierwsza od 17 lat nowa kinówka w Japonii?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma Dragon Ball Z Kai, jest Dragon Ball Kai ;). Dragon Ball Kai to taka reedycja Dragon Ball Z. Z nową muzyką, na nowo nagranym voice-actingiem, częściowo nowymi scenami (głównie to inne ujęcia poprzednich scen, są paskudne btw, dobrze, że są kilkusekundowe i rzadkie), wydawane w pełnym HD i znacząco skrócone. Wszystkie sagi od początku DBZ aż po całą Cell Sagę zmieszczono w 96 odcinkach. Ma to swoje plusy i minusy. Ogląda się dużo szybciej, ale wytrawny fan zauważy, że czasami wywalono naprawdę dobre sceny, czasami też nowy montaż lekko zmienia sens ogółu.

 

Początkowo miało to być 100 odcinków, ale wliczając w to Buu Sagę. Nie wiem, dlaczego wyszło inaczej. Od pewnego momentu czuć (od początku Frieza Saga), że montaż nie jest już tak dynamiczny i przemyślany, a akcja zaczyna się trochę bardziej wlec. Ostatecznie już od ok. 50 odcinka było wiadomo, że nie uda im się zmieścić w planowanej setce. Jakie było jednak moje zdziwinie, kiedy jednak postanowili wywiązać się z założenia po prostu ucinając serial :/. Podobno jednak planują do Kai włączyć sagę różowego spaślaka.

 

Ogólnie polecam w ch,uj, przede wszystkim dlatego, że ogląda się dużo szybciej, a nowy montaż i muzyka kopią du,pę.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Jak ta kinówka ma być początkiem nowej serii to ja wysiadam.

Walka z 12 bogami, Vegeta ssjg,naciągane troche gdyby chociaż sie postarali i SSJG wyglądało jakoś fajnie ale zmiana koloru włosów to troszkę pójście na łatwiznę.

Powinni zakończyć historię na tej kinówce i na tym że Goku jest super hiper legendą i koniec a nie ciągnąć do znudzenia.

 

 

Edytowane przez Grigori
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

To co napisałem to są tylko plotki nie bierzcie tego na poważnie.

A gdyby faktycznie wystartowali z nową sagą to przecież oczywiste że kilka postaci osiągnie SSJG.

Nawet gdzieś ostatnio czytałem że ta forma Goku z czerwonymi włosami to tylko forma przejściowa,twórcy troluja fanów a prawdziwe SSJG osiągnie w ostatniej walce z tym kotopodobnym czymś :P

 

@Dahaka Cofnij się o jedna stronę to zobaczysz, a kolor włosów Goku jest czerwnono-bordowo-huywiejaki... wiec piszę że czerwony :P

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...