Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Grzeszysz, ale masz szansę to nadrobić. Nie wiem tylko, jak smakuje oglądanie pierwszy raz DBZ w wieku dorosłym. Kiedyś robiłem podejście do powtórzenia sobie DBZ i jakoś po walce z Vegetą i Nappą przerwałem. To już nie to samo, kiedy nie musi się czekać na następny dzień na kolejne odcinki, no i w ogóle jakoś tak średnio, średnio. Może kiedyś.

 

W ogóle, pamiętacie w czasach chyba drugiego wyświetlania serii na RTL 7, na wakacje nastąpiła przerwa, serial zatrzymał się na walkach z drugim stadium Cella, a po wakacjach układ był już taki, że jeden odcinek DBZ/jeden odcinek innego anime (Slayers m.in), i tak dalej, aż trzy epy poszły. Takie tam wspomnienia.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Grzeszysz w ch,uj, migusiem na torrenty i oglądać DB Kai! Później jeszcze dossij sobie remastered DBZ, ale samą sagę Buu, też godna w chuy. Ja całego DBZ obejrzałem dopiero rok temu, do niedawna moja znajomość serii kończyła się mniej więcej na Friezie, ale to i tak piąte przez dziesiąte wiedziałem. Jak to oglądałem za gówniarza to rodzice przestali płacić za kablówkę (sami TV wtedy nie oglądali bo nie mieli czasu) i przestałem oglądać idealnie w trakcie walkii SSJ Goku vs Full Power Frieza :(.

 

Dopiero z początkiem DB Kai zacząłem wszystko uzupełniać, a od końca sagi na Namek to już w ogóle ogień z du,py. Jak pierwszy raz ogarniałem walkę z Vegetą (tego też nie znałem), Androidy, Cella, a później Buu... ja nie mogę, jedne z lepszych przeżyć ever. Kai jeszcze oglądałem prawie na bieżąco, więc było tygodniowe czekanie na nowy odcinek. Tak się ogląda najlepiej, jak możesz wszystko na raz łyknąć to nie to samo ;). Sagę Buu ogarniałem w wakacje 1,5 roku temu, pierwsze dwa tygodnie dzień w dzień pół dnia przed monitorem oglądając DBZ <3.

 

e: teraz widzę, że chyba wyje,bałem tą zremasterowaną sagę Buu z dysku, ffffffffffffffffffuuuuuuuuuu-

filmiki dalej, nie chcę zawalać całej strony, więc pochowane

 

 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Grał w tazosy i zbierał karteczki. Ale ogólnie chłopaczyna miał przykre dzieciństwo.

 

Wcale nie gral i nie zbieral ;) po prostu nie ogladal Dragon Balla :) ale dziecinstwo i owszem, przykre mialem :( Tak czy inaczej, widze ze musze obejrzec :) Wiec... DB Kai na poczatek? 

 

Edit

 

z tego co zcytam to DB Kai to wlasnie remastered Z :P wiec moze chodzilo Ci o cos innego? 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

To to samo, Raven czasem pisze nie zrozumiale, szukałem długo filmów o brollym po numerach które mi podał na poprzedniej stronie i sie okazało, że wszystkie są inne :)

Dragon Ball Z - Movie 08 - Broly The Legendary Super Saiyan
Dragon Ball Z - Movie 10 - Broly Second Coming
Dragon Ball Z - Movie 11 - Bio-Broly

Podejrzewam, że wynika to z różnych źródeł informacji

Odnośnik do komentarza

DB Kai to remastered Z, no przecie pisałem na poprzedniej stronie o co z tym chodzi ;).

 

A z tymi kinówkami to faktycznie, numerki są inne. Ja błędnie wliczyłem pierwsze trzy filmy Dragon Ball. Ale podtytuły dobre :P.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podbijam, najpierw klasycznego Dragon Balla zalicz, bo warto, najwięcej humoru swoją drogą, no i w tamtej sadze robiło wrażenie zrobienie zwykłej kamehamy, nie mówiąc o lataniu.

 

Komar : dokładnie, 2001. Pamiętam też, jak wróciłem ze szkoły, liczę na jakąś sesyjkę z DBZ, a tu WTC płonie.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Bardzo bym chciał się zgodzić, ale to jest najlepsza scena i walka ever:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8A5wM18x4QA

 

Ostatnia w miarę sensowna. Super Vegetto był super, ale jego poziom mocy był tak ogromny, że aż śmieszny. Sam Toriyama chyba się skapnął, że ostro przesadził :P. Scenka fajna, ale bardzo, bardzo słabo narysowana. Spójrzcie na jego łapy :/.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...