Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu ukrądną? O co chodzi?

 

Ja tam wolę, by OST był nowy, tak jak przez zdecydowaną większość odcinków DB Kai (gdzie dopiero w 96 i 97 wrócił OST z DBZ, pewnie nie chciało im się montować na nowo). Muzyka z DBZ... była w DBZ, teraz jest okazja poznać nową, szczególnie, że niektóre kawałki (Heroic Face-Off, One Hit to Victory, A Grim Fate, Reqiuem i inne) naprawdę świetnie pasowały do anime.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dzięki dzięki, dokładnie o to mi chodzi. Te przypomnienia to mój fetysz w całym moim dragonballowym zboczeniu, a właśnie ogarnąłem, że moja kolekcja odcinków na dysku z tych prologów jest obdarta. Nie wiem jaki zbrodniarz wycina takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Ja za tym nie przepadałem jako dzieciak, człowiek czekał już na faktyczną akcję.

No i ten ból, jak pod koniec odcinka wchodził lektor z "czy uda im się pokonać bla bla". Jak dobrze, że RTL7/TVN7 rzucał 2, 3 odcinki pod rząd w pewnym okresie, pojedynczo to by chyba 2 lata trwała emisja całości.

W ogóle, ile by człowiek stracił, jakby kablówki nie miał wtedy.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Ej no co wy, ten prolog miał genialną muzykę i to było takie zaproszenie do rytuału, jakim było codzienne siadanie przed TV i oglądanie kolejnego odcinka.

 

Ech, ile by się dało by ponownie być szczylem, nie wiedzieć co się stanie w następnym odcinku i przeżywać to na świeżo ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No po tym, jak poprzedni (genialny) OST okazał się plagiatem i na końcu na szybko były nuty z DBZ to teraz najbardziej byłem ciekawy co wymyślą. Prawda jest taka, że zanim saga Buu się rozkręci to minie z 20 odcinków, przecież na początku ten Great Saiyaman i turniej to nudy :P.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie wytrzymałem ;D.

 

No i jestem trochę zmartiowny. Pierwsze odcinki DB Kai miażdżyły openingiem i OST-em, orkiestrowe aranżacje pasowały mi idealnie do epickości tej serii. Teraz na razie są głupawe sceny i nie dzieje się nic konkretnego, ale ilość syntezatorków i gitarowych riffów mnie martwi :confused:. Opening ładny, ale czy mi się wydaje, czy spoiluje całą sagę xD? Nie żebym to widział już ze sto razy, ale wcześniej chyba zmyślano przynajmniej część scen z openingu, tutaj są wręcz kadry 1:1 z faktycznych walk. Sam nie wiem co myśleć.

 

Aha, co miałem jeszcze pisać. Openingi i endingi takie shounenowe mocno mi się wydają, jak to oglądam to czuję się jakby FMA:B oglądał. Fajne są, ale chyba muszę jeszcze się przyzwyczaić.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...