Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

od razu będą najprawdopodobniej, bo funimation  streamuje wersje z napisami z 2-3 godziny po premierze oryginału(CHYBA)

także jeśli tak faktycznie jest, to 6 rano na nyaa.eu torrencik od horrible subs w glorious 1080p z napisami powinien być dostępny :banderas:

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

 

 

Tłumaczenie "internetowe" będzie równie późno co Dragon Ball Kai. Jest to związane z tym, że żaden komercyjny serwis typu Crunchyroll, Funimation lub Hulu, nie streamował DB Kai i nie będzie streamował DB Super. W związku z tym ekipy, które zamieszczają serie w internecie nie mają dostępu do angielskich napisów w wersji soft, co znaczy z kolei, że muszą wszystko tłumaczyć odręcznie i zajmujwe to więcej czasu niż 1 minutę po oryginalnej emisji w Japonii.

 

Takie info znalazłem na jakimś fanpage na fejsie.

 

W ogóle to spoko, że jutro premiera a do tej pory nie wiadomo ile będzie odcinków xD

Odnośnik do komentarza

Brednie! Tylko Jap dubbing z Masako Nozawą na czele, po czym długo długo nic i Amerykański dub, reszta śmietnik a kto twierdzi ,że francuski the best niech wymieni uszy...

 

https://www.youtube.com/watch?v=By8vx9OknRI&list=PLYJ7N1Kv01Hk984gfatnqt1xrCpNt_jcz&index=24

 

 

Bez kitu, uszy w (pipi)e trzeba miec zeby sie tym jarac

 

https://www.youtube.com/watch?v=gUuzYvTItNk

 

 

Te filmiki tylko potwierdzaja, ze glosy US to porazka. Cala scena nie ma startu do JAP oryginalu, glos cella to juz w ogole porazka. Wszystko na sile takie zamerykanizowane i ten dretwy goku "dad of the year edition".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tutaj opis sagi przez Akire.

 

 

 

“Dragon Ball Super” to bezpośrednia kontynuacja sagi Majin Buu. Zaczyna się niedługo po ostatniej walce oraz opowiada o następstwach tejże walki, następnie przechodzimy do sagi "Bitwy Bogów", w której pojawia się Bóg Zniszczenia Beerus, potem mamy "Wskrzeszenie F", sagę dotyczącą powrotu do życia Freezy, a ostatecznie docieramy wreszcie do napisanej przeze mnie dziwacznej nowej przygody, która rozgrywa się poza znanym wszechświatem. 
 
Bohaterowie będą walczyć przeciwko swoim sąsiadom z Szóstego Wszechświata! Jeśli zdradzę za dużo, to będą na mnie krzyczeć, więc jestem zmuszony dotrzymać tajemnicy, ale generalnie celem bohaterów będą ogromne Super Smocze Kule; jak dla mnie zawiązanie akcji jest bardzo przyjemne i przystępne i powinno dostarczyć sporo zabawy i emocji!
 
Ponieważ przechodzimy do innego Wszechświata, pojawi się cała masa nowych bohaterów. Dam z siebie wszystko rysując tony nowych designów postaci, sam się już nie mogę doczekać.
 
Wiecie, tak nagle do mnie dotarło, że gdzieś po drodze anime Dragon Ball stało się całkiem sporą opowieścią. Ponieważ to ja jestem odpowiedzialny za narysowanie tego dzieła, jest dla mnie trochę dziwne mówić to, ale kiedy zaczynałem pracę nad DB, nigdy nie przypuszczałem, że miejscem akcji stanie się cały Wszechświat (śmiech). Nie obawiajcie się jednak, kontynuacja wciąż będzie tak przystępna i łatwa do ogarnięcia jak zawsze. Serdecznie zachęcam do oglądania Dragon Ball Super!
Odnośnik do komentarza

Pierwszy odcinek obejrzany. Co prawda bez napisów, ale kij.

Na + to, że wygląda i rusza się ładnie, co nie było takie pewne patrząc na to co toei animation robi np z one piece.
Na - fakt, że odcinek to był filler w większości. Taki lekki, przygodowy, o niczym w sumie. Boję się trochę, bo ten odcinek to tak na dobrą sprawę ekranizacja pierwszego rozdziału mangi z dodatkami, więc jeśli dalej tak to będzie wyglądać, to się szykuje tempo prowadzenia akcji godne DBZ :D

Odnośnik do komentarza

Wydarzenia z anime dzieją się przed tym filmem, a nawet i przed tym pierwszym, więc można spokojnie oglądać.

W sumie to oni chyba chcą powtórzyć wydarzenia z tych kinówek w formie odcinkowego anime, bo inaczej nie wyobrażam sobie jakby to miało wyglądać. Leci sobie anime i nagle (pipi), dziura w fabula i reklama kinówki, którą teraz należy obejrzeć, i od następnego odcinka nowa saga xD?

Odnośnik do komentarza

No właśnie z tego wywiadu co wrzucałem na poprzedniej stronie zrozumiałem tak, jakby ta seria była podzielona na rozdziały, napierw wprowadzenie, jak im się żyje po walce z Buu, potem właśnie akcja z Beerusem, potem pewnie jakieś fillery i przejście do Ressurection 'F' no i w końcu zupełnie nowy rozdział, specjalnie napisany przez Toriyame na potrzeby tej serii. 

 

Wyjdzie w praniu, dalej nie wiadomo ile będzie odcinków, przewiduje ponad 100. Ale to Dragon Ball, zawsze będzie za mało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...