Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka kudłatych ploteczek o smoczych kulkach. Part 1

 

Dostaniemy conajmniej 3-4 sagi zależy czy policzą wydarzenia z Battle of gods i FF jako jedną sage.

Kinówki a raczej wydarzenia z nich będą w anime ale rozszerzone o kilka(naście) odcinków.

Akira sam nie wie jak długo to pociągnie i jak zakończy DBSuper.

W planach maja jeszcze 2 kinówki i może kolejna seria DB,HiperDuper czy cos...

 

 

Pamiętacie jak w DBZbył wspominany legendarny sayanin który mógł władać wszechświatem czy cos takiego ale nie kontrolował mocy która go ostatecznie niszczyła? No to niespodzianka Goku na poziomie SSJGSSJ nieskończy rozwoju :P

Mało to prawdopodobne ale możemy nawet dostać zakończenie w którym Vegeta i bogowie z innych wszechświatów walczą z Goku który oszalał z nadmiaru mocy i moze zniszczyć nasz wszechświat.

 

 

cdn..

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

No niby Broly miał być tym legendarnym sayaninem ale stare kinówki wyleciały z kankonu.

 

Ploteczki Part 2

 

 

Ktoś zniszczy nasz wszechświat i ferajna goku ruszy na między wymiarowe poszukiwanie super smoczych kulek

Moze będzie czerwony Cell i żólty Buu,heheszki kolorki sam wymyśliłem ale w innych wszechświatach na 90% pojawią sie dopakowani wrogowie z Zetki

 

Strażnik czasu/glaktyki z FF odegra duzą role i to on najprawdopodobniej użyje super somoczych kul żeby cofnąć znieszczenie wszechświata i tu moze być niezłe trololo ze strony Akiry bo uzycie super kul wymaże wszystko z DB Super, Goku nigdy nie osiagnie SSJGSSJ i nie spotka Beerusa a seria zakończy sie walką Goku z Uubem na turnieju i nikt nie będzie pamiętał co sie wydarzyło. Moim zdaniem nawet DBGT dzieki temu moze wejsć do kanonu

 

Oczywista oczywistosć że pojawi sie przeciwnik przy którym Beerus bedzie słabym popychadłem.

Będzie fuzja Goku i Vegety ale kto ogladał FF to sam juz to wydedukował.

Między wszechswiatowy turniej sztuk walki też moze się pojawić.

 

 

Ps

 

Zapomniałem dodać że radosne nazwy poziomów i zmiany kolorków owłosienia niestety raczej do końca DB Super.

Tęczowo włosy Goku LegendarySuperSaiyanGodSuperSaiyanAscendedSuperSaiyanGodSuperSaiyan 3 :facepalmz: zawsze na propsie..

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mi tam ten francuski w db nie przeszkadzał, bardziej beke miałem z polskiego tłumaczenia jak szatan serduszko, czy KAKAROT! tłum pol: ty pajacu! xd co swoją drogą też imo wyszło na plus xd. kto oglądał na polonii 1 daimosa, yattamana, gigiego z włoskim dubbingiem powinien nawet trochę nostalgii poczuć przy tym fracuskim dubbingu. no i vegeta goty w francuskiej wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...