Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz juz tak pałke przegieli z tymi bogami i ssj god ze nawet dla Piccolo nie ma miejsca.

 

przeciez szatan serduszko to sie skonczyl juz w frieza saga, od tamtej pory zaorowno on jak i wszyscy ziemianie nadaja sie do piachu po pierwszej przemianie w ssj, ja bym tych lewusow nie bral pod uwage, nie widze logicznego wytlumaczenia aby ziemianie mieli dorownywac liderom, bo niby jak i po co ? taki krilan nawet z kaiokenem x100 dalej jest na jednego hita od gotena

 

jak ktos ogladac walki noobow to niech obejrzy jeszcze raz pierwszego DB

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeden próbował :sorcerer:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1lR_QEdeQoI

 

tak btw. można gdzieś poczytać mangę DBS po polsku?

 

No ale to było mega słabe, jakbym poszedł pierwszy raz na siłownię i chciał od razu 200 kg na klatę brać :P

 

Piccolo coś tam pokazał z androidami - c17 no i przy pierwszym spotkaniu z Cell'em ten drugi trochę w gacie narobił (po fuzji z Kami). A Krillin i Tien to już mega pionki, a tacy fajni z nich zawodnicy. Nie ma co gadać, pod względem walk i wyważenia to pierwotne DB i turnieje nie mają sobie równych. 

Odnośnik do komentarza

i te psopodobne humanoidy <3

 

wiecie co mnie najbardziej rozbraja w tej japonskiej wiersji?

gdy dzieje sie cos przerażającego, niespodziewanego i tak dalej, to każda postać przezywa to wydobywając z siebie mniej więcej takie dźwięki:

"kh.....kh......kh.....kh...."

nie moge xddddddddddddddd

 

fajnie widac to w najnowszym odcinku, jak sie vegeta wkórvia xd

 

 

kh....kh...kh....kh..... i te oczy i spocone czoła xddd

ległem

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Niestety Superka jak na razie jest tylko rozciągniętą kinówką . W(pipi) Vegety wyszedł  miernie. Broniłem tego tworu ,bo  nowa seria,  musi się rozkręcić  itd.  Ale patrząc  co robi Toei , mówie jedno - to jest gówienko tak mocno parujące ,że aż nos zatyka. Scenariusz który został opracowany dla  kinówki jest rozciągany do granic wytrzymałości. Do tego w jakimś pijackim zwidzie Pan Akira Toryiama i Scenarzyści z Toei chcieli zrobić z tego mix  zwykłego dragona i zetki. A niestety tego się nie da zrobić  skale siły poszły tak absurdalnie wysoko, że humorek z DB  ciut  się gubi  a sam repertuar  postaci mogących  coś "zdziałać" jest ograniczony  do wiadomej  Rasy( a dokładniej na dzień dzisiejszy  czyt. po fukatsu no F- coś mogą zrobić 2  postacie)

No chyba ,że z Picolla zrobią Gasta Carcolha z DB Multiverse, ale po ostatnim odcinku mam co do tego wątpliwości.

 

Do tego animacja walk nie robi roboty w cholernym DRAGON BALLU  ja nie mówie  aby to była jakość  jakiegoś Rebulida Evangeliona  ale na miłość boską  to DB. Zresztą co ja mówię - to przecież studio które  skopało  masę anime : Toriko , Czarodziejkę( tę nową serie ) i  mojego ulubieńca One piece'a. Ech chciałbym  aby DBS  robił przynajmniej  ekipa Pirota  od bleach'a   oni jak robili walke to robili a nie wysyłali  Filipińczykom  do rysowania (TAP -sprawdzcie sobie na openingach). Manga superki też  jakością nie powala 

Odnośnik do komentarza

Mnie obecnie dwie rzeczy martwią. Pierwsza to kontury postaci. W odcinku z Pilafem to aż bolało w oczy. Serio czasem wygląda to tragicznie. po jaką cholerę takie coś.

Druga sprawa to poziom mocy Beerusa. Kaio twierdził, że bóg zniszczenia jest przeciwieństwem bogów tworzenia, czyli Kaioshinów i zapewnia to równowagę. Niby powinni być na podobnym (jak nie identycznym poziomie), a jak wiemy Kaioshini srali w gacie przed pierwszą wersją Buu, a dla Beerusa to nawet Goku nie jest wyzwaniem. Przegięty w chooj.

Równowaga we wszechświecie my ass.

Odnośnik do komentarza

tak, ale nagle przyjdzie songo i zwykłe ki już będzie mogło coś zrobić boskiemu ki:) tak jak zwykłe ki jedzie po boskim ki innych bogów. Później będzie, że berus udawał i teraz walczy na poważnie i dopiero będzie scalenie z Vegetą, albo songo zrobi wielką niebieską kulę

 

ale i tak dobrze wiemy jak to sie skończy, bo za 100 odcinków zobaczymy ponownie to co w kinowce 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...