Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

My tu pitu pitu o soundtrackach, tymczasem najnowszy odcinek Super znów był całkiem... na poziomie. Fajnie, że pokazują w końcu nowe planety i postaci, a  akcja z tą całą

magiczną wodą i tym czymś, co ukradło moc z Vegety

może zwiastować całkiem ciekawe zmagania, oby nawet i na kilka przyszłych epizodów. :)

 

Chociaż myślę, że

przyjdzie Goku i ich roz(pipi)i jednym strzałem, żeby znowu pokazać jak bardzo się wzmocnił

 

 

Chociaż nie obraziłbym się, gdyby Vegeta znów miał swoje 5 minut i nie był tylko cały czas w cieniu Goku, wpadając przy tym w rolę niemal postaci pobocznej.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

No z Gohanem to doje.bali niesamowicie - świetne budowanie postaci przez ponad 180 odcinków żeby potem odpalić taką rakietę że gacie wszystkich dzieciaków na osiedlu paliły się od tego co działo się na ekranie, potem spadek w sadze różowej żelki, ale nadal bez tragedii... no i super i nie wiem co tak słabo.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam z przyjemnoscia ogladalem GT za malolata. To zreszta byla jedyna wersja z jp dubbingiem i pierwszy raz slyszalem jak Goku wymawia kamehameha. 

Z i oryginal byly bodajze po francusku. Japonski dubbing niszczyl, tak samo opening i ostatni ep.

 

Z bratem za kazdym razem podnosilismy rece do genki damy zeby Goku dac energie. DB juz sie nie powtorzy, inne czasy teraz.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jestem z rocznika 88, Db jak większość oglądałem na rtl7 w przerwie między graniem w piłkę a bieganiem po dworze.

 

Jak pierwszy raz oglądałem Db to mi się podobał, za drugim razem lekko nudzi, za dużo przygodowych momentów, akcje z red ribbon ok. Dopiero picollo daimao rozruszal ta część.

 

DB Z byłą świetną, tylko te fillery w(pipi)ialy jak nieśmiertelne hasło friezy , " za 5 min planeta wybuchnie " i gadali, bili się przez 20 odcinków.

 

GT przez wielu uważane za najgorsze wg nie wcale takie nie było. Zupełnie inna animacja. Zupełnie nowy design np vegety. No a końcówka i ogólnie całą akcją z Tsufulem a potem omega shenronem była świetna. Jak goku odlatywal na shenlongu to płakać mi się chciało. Tak pusto się zrobiło :(

 

Teraz oglądam db Kai i jestem na buu sadze. Potem na pewno zarzucę GT i może zwykłego dragona na dobicie :F

Odnośnik do komentarza

Z bratem za kazdym razem podnosilismy rece do genki damy zeby Goku dac energie. 

Jak mnie Goku prosi to nawet teraz łapy w górę. Zakładam, że każdy dzieciak stawał na łózku i podnosił ręce, no nie ma hóia zeby było inaczej. Jak ja za szczyla oglądalem to nawet matkę prosiłem żeby pomogła xD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem z rocznika 88, Db jak większość oglądałem na rtl7 w przerwie między graniem w piłkę a bieganiem po dworze.

 

Jak pierwszy raz oglądałem Db to mi się podobał, za drugim razem lekko nudzi, za dużo przygodowych momentów, akcje z red ribbon ok. Dopiero picollo daimao rozruszal ta część.

Dla mnie anime DB bylo (pipi)owe, od Z sie wkrecilem tak na serio. Pewnie glownie przez to z(pipi)ane tlumaczenie, wiele zartow sie traci przez to. Polskie wydanie DB jest swietnie przetlumaczone i tam doceniłem początki.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...