Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

No nie mów, że nie podobała Ci się aura w aurze podczas walki z Hietm (tak?) ;)

 

Tak na marginesie, to IMHO SSJ4 to ostatni przejaw przemyślanego designu w DB. Dobrze wpisywał się w genezę i naturę Sayan.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie te przemiany w Super ssą pałę. Mi się SSJ4 podobał. Niby odeszli od złotych włosów, na rzecz małpy, ale nadal to robiło. Dawac teraz SSJ5 z siwymi włosami i 100x lepiej niż to co teraz jest.

 

son_goku_super_saiyan_v_by_nedan89.jpg

 

No i takie coś to ja rozumiem. Gdyby tak wyglądał SSJGSS to troche inaczej by sie chyba oglądało. 

Odnośnik do komentarza

Popłaczcie się.

 

 

Ja się w ogóle ciesze, że po tylu latach wypuścili nową serie. Stare DBZ i GT na zawsze pozostaną w serduszku, te nowości trzeba przyjąć z pokorą i pogodzić się, że tamte czasy już nie wrócą (tak jak lata '80 w ameryce).

 

Wypuszczą teraz Xenoverse 2 by podtrzymać hype. Ten DBS może być długo w japońskiej telewizji, bo namco bandai (bandai namco) jednak ma dość pokaźny budżet by płacić animatorą na kolejne odcinki

Odnośnik do komentarza

Popłaczcie się.

 

 

Ja się w ogóle ciesze, że po tylu latach wypuścili nową serie. Stare DBZ i GT na zawsze pozostaną w serduszku, te nowości trzeba przyjąć z pokorą i pogodzić się, że tamte czasy już nie wrócą (tak jak lata '80 w ameryce).

 

Wypuszczą teraz Xenoverse 2 by podtrzymać hype. Ten DBS może być długo w japońskiej telewizji, bo namco bandai (bandai namco) jednak ma dość pokaźny budżet by płacić animatorą na kolejne odcinki

To ktoś kto rysuje DBS dostaje za to kase tzn że niby profesjonalni rysownicy/animatorzy? XDXDXD

 

A poważnie to powinni zapierdzielać przez kolejne 100 epów za wode i suchy chleb,takiej biedy "rysowniczej" to chyba od plastyki w podstawówce nie widziałem.Zrobią 2 dobrze wyglądające ujęcia na epizod a reszta ala Jasio lat7.

Odnośnik do komentarza

No ale przecież bad guy nigdy nie trenuje, bo po co? Jedna z niepisanych zasad Dragon Balla :) Tylko dobre postaci mogą nieść przykład, że warto nad sobą pracować i przekraczać kolejne granice - chyba taka idea tu przyświeca.

Gdyby takiemu Cellowi chciało się dobrze przykoksić, to chyba nie byłoby na niego mocnych, ale gdzie tam. Buu to kolejna postać ze zmarnowanym potencjałem. Niby tak potężny, a sprowadzono go do roli zabawnego przerywnika.

 

A guzik!

Tenshinhan (który był na początku tym złym) trenował jak głupi, by móc pokonać żółwia i Goku.

Młody Piccolo również trenował by pomścić ojca.

Vegeta trenował np. z Saibanami ale nie tak intensywnie i z pasją jak Goku.

Frieza nie trenował sensu stricto ale musiał poświęcić dużo czasu aby kontrolować swoją moc. (Mało osób wie, że formy friezy to nie są kolejne stadia ewolucji a wręcz przeciwnie - stadia ograniczenia jego mocy, z których Frieza korzysta aby normalnie funkcjonować. Jego ojciec jest na tyle w tym sprawny, że nie musiał ograniczać się trzykrotnie a tylko dwukrotnie.)    

Cell natomiast jest stworzony na podstawie materiału genetycznego najpotężniejszych wojowników, którzy swoje w życiu się na trenowali. 

Buu uczył się i trenował bardzo szybko. Dzięki technikom, które poznał w walkach z drużyną Z, jego najsłabsza wersja - Kid Buu, stanowiła niemalże takie samo zagrożenie jak Super Buu. 

 

Tymczasem w DB Super Frieza potrenował 4 miesiące i stał się bogiem. Nie zrozumcie mnie źle, Frieza to świetna postać i jego powtórne pojawienie się oceniam na plus. Jednak można to było rozwiązać zupełnie inaczej, bardziej zgodnie z serią a co za tym idzie samą postacią Friezy, który nigdy nie był typem trenującego mistrza sztuk walki. Np. można było zamiast tego treningu dać Friezerowi jakieś narzędzie, które wysysałoby całą energię życiową z planet i ich mieszkańców niczym genki dama (tylko za cenę ich istnienia). Kierowany żądzą zemsty, Frieza za wszelką cenę chciałby pozyskać energię, która pozwoliłaby mu zabić Goku i wszystkich Sayan. Dzięki temu zabiegowi, Frieza stanowiłby prawdziwe i przerażające zagrożenie.

Odnośnik do komentarza

Wracając do "klasyki" :) To zabawne jak Gero przegiął z mocą cyborgów, stworzył on Cyborgi 17-19 + Androida 16 po walce Goku z Vegetą, będąc przekonanym, że Goku niestanie się już silniejszy, był to powód dla którego odpuścił sobie śledzenie Goku na Namek...mimo to Cyborgi miały moc pomiędzy 100-600 milionów, trochę dużo, biorąc pod uwagę że Goku miał mieć około 40.000 (5X Kaio-ken) :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...