Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeszcze się okaże że Tenshinhan, który pod koniec zetki miałby najwyżej szansę z drugą formą Frizera, sprawi kłopot Goku i Gohanowi....No sorry, wiem ze nie ma sensu zbytnio przywiązywać wagi to cyferek, ale są granice, każdy świat ma stworzone reguły, i tych reguł powinno się trzymać a nie je zmieniać według własnego widzimisię.

Ja mam nadzieje ze dostanie swoje 5 minut, w DB był dobry, w Zetce juz Nappa go roz(pipi)ił w drobny mak i potem juz tylko tutaj się wykazał

 

 

a ma potencjał. Dobrze ze jest ten turniej i licze ze Krillin, Tien czy Piccolo nie padna na strzała juz na starcie.

 

 

Odcinek bez szału, w kolejnym poza walka Goku z Gohanem chyba jakies inne sparingi sie szykuja.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Na tym screenie to walczy Gohan z Gohanem.

Myslalem ze chociaz do komnaty czasu sie przejda, a tu chwila medytacji i po wszystkim.

Ogolnie ciezko cos napisac, Gohan w Buu sadze był silniejszy od ssj3, tutaj walczył jak rowny z rownym z ssj2, ale po zmianie w niebieskiego Goku go zniszczył.

Odnośnik do komentarza

Na tym screenie to walczy Gohan z Gohanem.

Myslalem ze chociaz do komnaty czasu sie przejda, a tu chwila medytacji i po wszystkim.

Ogolnie ciezko cos napisac, Gohan w Buu sadze był silniejszy od ssj3, tutaj walczył jak rowny z rownym z ssj2, ale po zmianie w niebieskiego Goku go zniszczył.

 

Trzeba wziąć pod uwagę, że obecny SSJ2 Goku jest z pewnością znacznie silniejszy niż SSJ2 z czasów DBZ czy nawet SSJ3 z Buu sagi. 

 

Goku dopiero po załączeniu SSJB Kaiokena pokonał Gohana, chociaż przypuszczam, że samo Blue by wystarczyło gdyby trochę dłużej w tej formie powalczył. ;)

 

Podobały mi się w tym odcinku również krótkie sceny z Vegetą i sam koniec walki - półprzytomny Gohan próbujący oddać jeszcze jeden cios. Piccolo zrobił z niego prawdziwego wojownika.

 

9u0wcYN.png

Odnośnik do komentarza

Coo??

 

Nie no pojechali grubo tym razem. Pokazali pięknego dorosłego smukłego Fit Buu i narobili fanom DB smaku na akcje w jego wykonaniu w tym i mnie bo znudziły mnie już akcje Goku i Vegety więc liczyłem że Buu mnie trochę rozerwie a tu taka kaszana. 

 

Chociaż z drugiej strony taki fabularny Twist może być jeszcze lepszy niż Buu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...