Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz czas na najciekawsze pojedynki. Fani Vegety niech się szykują - Ribrianne już się nim zaopiekuje.  :kaz:

 

Dzisiejszy odcinek bardzo fajny, lepszy od poprzedniego. Cieszę się, że w głównej mierze skupiony na laskach z U6. 

 

Kale świetnie wygląda w swojej kontrolowanej formie.

 

tumblr_otvydhjLts1v9kv8fo2_500.gif

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

W ogóle zauważyłem, że produkcja DB przeszła na kooperacyjną twórczość - tj. wielu twórców odpowiada za animację w jednym odcinku, przez co zdarzają się kupsztangi na przemian z ładnymi scenami. Właśnie dlatego się zdarzają, bo marka przynosi miliony i w sumie ludzie i tak będą oglądać.

 

Zresztą ilość fan service'u o tym świadczy. Co chwila jakieś nawiązania do dawnych sag. Przecież "prajdo trupaaaa" to było nawiązanie do Frieza Force. Poza tym z wszystkich wojowników najbardziej mi się podobają androidy. Czysty minimalizm, a czuć ich siłę ;)

Odnośnik do komentarza

W ogóle zauważyłem, że produkcja DB przeszła na kooperacyjną twórczość - tj. wielu twórców odpowiada za animację w jednym odcinku, przez co zdarzają się kupsztangi na przemian z ładnymi scenami.

Nie żebym był znawcą anime, więc nie powiem, że tak było od zawsze w każdej chińskiej bajce, ale na pewno w DBZ sprzed prawie 30 lat to już miało miejsce.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Generalnie chodziło trochę o parodię MG i tak można potraktować pierwszą połowę. Ten atak C17 w czasie ich przemiany to takie: "wreszcie ktoś to zrobił" (obnażając głupotę tegoższe). Druga połowa odcinka to typowe DB, a twórcy chyba mają słabość do androidów, bo znowu skradli odcinek. Których wygląda na to zostało 39 do końca turnieju. Hm, mam nadzieję że będzie jeszcze trochę Friezy po drodze zanim wszystkich zdradzi  ;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny odcinek w wykonaniu U7. Goku coraz mniej zachowuje się jak debil i może w następnym odcinku już będzie poważniejszy. #17 dalej pokazuje klasę, nigdy za nim nie przepadałem, ale w Super jest za(pipi)isty. Jak wypadnie to będzie go szkoda.

Gohan pokazał na co go stać, pewnie jeszcze nie raz będzie w centrum uwagi.

Następny odcinek zapowiada się mega, już nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza

I to jest w tym najlepsze. Postawili na minimalizm, a jednocześnie wygląd jest na tyle ciekawy, że całość prezentuje się bardziej oryginalnie niż kolejny kolor włosów albo pozostanie przy czerwonym, niebieskim czy klasycznym żółtym. Wtedy dopiero byłoby narzekanie.

 

 

O SSJ4 nie wspominam, bo nieszczególnie jestem fanem tej formy. Tzn. za pierwszym razem było fajnie, ale jak w późniejszych arcach Goku przemieniał się z dzieciaka znów w tę formę, to kiepsko. Vegecie to już kompletnie nie pasowało - bardziej przypominał wokalistę zespołu rockowego.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...