Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie obie się idealnie uzupełniają. Pierwsza to takie pier,dolnięcie, zryw z powodu momentalnego i ogromnego wk,urwu, druga zaś to to samo, ale rozciągnięte, powolna transformacja ze wszystkimi szczegółami i podsycana co moment przez małych ch,ujków juniorów. Coś cudownego :banderas:

Odnośnik do komentarza

ja yebie, generacja gimpera przejmuje forum xdd

 

 

nie no poważnie. kai jest dobre, jak chces jakiemuś gimbusowi na szybko pokazać, kim był songo i co to za bajka. dla reszty odbiorców, ten chłam jest do zaorania. rocznik starszy niż 90 nie poświęci ani 1 kb transferu na chomiku dla tego szrota, przecie to jest profanacja

 

"toka toka toka"

 

idź pan w ch.uj.

 

a ty rejwen zwróć uwagę, jaką wersją się jarasz odnoście postów XM. słyszysz tam sr.ake z Kai? nie. to prawilna nuta z orginalnej zetki. period.

 

zamilcz.

 

zrób zadanie z przyry i się nie wpie.rd.alaj.

 

 

a francuskiej zetki to ty nawet nie dotykaj, bo mi będzie wstyd za ciebie.

 

 

jak ten kawałek audiowideo święcił triufmy na polskich podwórkach, to ty byłeś dopiero w powijakach wyobraźni twojego starego, ktróry snuł plany poderwania twojej matki na motyw z  "kinem"

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mówcie co chcecie, ale po powrocie do Zetki w wersji japońskiej ten cliffhanger tak mnie sponiewierał, że w gaciach prawie pojawił się błotny bąk. Nie pamiętam go z wersji RTL7, ale jakbym zobaczył to za gówniaka to umarłbym na zawał z nadmiaru emocji.

 

Odnośnik do komentarza

W ciągu ostatniego roku obejrzałem poważniejsze sagi zwykłego DBZ (w wersji japońskiej - subbed) i Kai. 

Przykładowe 5minut walki Freezy i Goku w oryginale to przesada która nawet 15lat temu mnie trochę irytowała - nawet jako dzieciak wkurzałem się na to że zamiast prać się po pyskach, wszyscy przekrzykują się przez 20odcinków..
Czy Kai jest ok ? moim zdaniem tak, dla osób które chcą usiąść sobie po pracy przed TV i obejrzeć DBZ w całości, nie poświęcając na to miesiąca. 
Jestem z tych co woleliby żeby doba miała 30godzin, bo nie mam nawet czasu się wyspać, a Dragonbal wciąga - chce się oglądać więcej i więcej - z tego względu przyspieszona forma opowieści w Kai mi pasuje.

 

Oczywiście każdy kto oglądał DB na RTL7 na pewno uważa oryginał za absolutny kanon - ja też, zer względu na sentyment, jednak moim zdaniem BD Kai nie jest zły.
Streszczenia mają to do siebie, że są zlepkiem kompromisów, coś trzeba pominąć żeby zmieścić fabułę dwóch/trzech odcinków w jednym i tyle  :)

Edytowane przez II Noxx II
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Andżej widzę bardzo się zbulwersował że ktoś mu DBZ obraża, że aż popełnił posta o 3 w nocy i zaraz rano po wstaniu o 9 musiał kolejny pocisk o byciu gówniarzem wysr,ać xD

Widzę trzeba cię trochę do pionu ustawić, bo chińskie bajki bardzo poważna sprawa

 

je,bany nawet teraz siedzi i odświeża nerwowo temat oczekując riposty

jPu7HYh.png

 

ja yebie, generacja gimpera przejmuje forum xdd

 

(...)

 

zrób zadanie z przyry i się nie wpie.rd.alaj.

 

(...)

 

jak ten kawałek audiowideo święcił triufmy na polskich podwórkach, to ty byłeś dopiero w powijakach wyobraźni twojego starego, ktróry snuł plany poderwania twojej matki na motyw z  "kinem"

mamy tylko nadzieje, że oglądasz to w wersji z zetki, pomimo dezaprobaty przedszkola

Kai to chyba bronia glownie go.wniaki powyzej 1990 rocznika.

Zawsze na głos wyję ze śmiechu przed monitorem jak 30-letnie poważne dziady z pracą i życiem i w ogóle wywyższają się wiekiem i powagą na forum o je,banych gierkach wideo dla dzieci, tutaj jeszcze w dziale ANIME I MANGA, ku,rwa w dziale o rysowanych bajkach dla pedałów xDDDDD

czy wy w ogóle czytacie co wam palce na ekran przelewają? Ja mam 13 lat i stary mi przelewa kieszonkowe na gierki, wy macie pracę, żony, żeby zagrać w gierkę na premierę musicie brać L4 i poprosić żonę czy może M jak Miłość obejrzeć na powtórce w sobotę, pamiętacie jeszcze pewnie Piłsudskiego i bulwersujecie się o anime w internecie, to ja się pytam: kto tu jest bardziej popier,dolony?

 

rocznik starszy niż 90 nie poświęci ani 1 kb transferu na chomiku dla tego szrota, przecie to jest profanacja

ludzie którzy w życiu nie mają większych sukcesów w życiu niż przeżycie więcej niż 26 lat często też należą do takiego rodzaju ludzi, którzy radzenie sobie z nowymi zdobyczami technologii skończyli też koło lat 90, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby to niepoświęcanie transferu nie było spowodowane niechęcią, a tym, że nie potrafisz sobie z torrentami poradzić xd

 

mamy tylko nadzieje, że oglądasz to w wersji z zetki, pomimo dezaprobaty przedszkola

no, problem misiu tylko jest taki, że NIGDZIE nie napisałem, że DBZ jest ch,ujowe. Sam nawet raczyłeś zauważyć, że jaram się czymśtam z DBZ. No wow, widzisz, całe obejrzałem i uwielbiam. Uwielbiam i DBZ i DB Kai, tylko po prostu wolę soundtrack z Kai, co nie znaczy, że nie mam swoich ulubinych utworów czy scen ze zwykłej Zetki. Mam czelność mieć inne upodobania niż szanowny pan Andżej. To tylko osobniki twojego rodzaju uczepią się jednej rzeczy i wszystko inne obsrane i trzeba to smarować gów,nem przy każdej okazji, no jak to tak, można lubić wiele rzeczy, a nie tylko tą jedną jedyną? Pier,dolone nostalgiafagi pamiętają tylko jak za guwniaka w rtl7 oglądali i teraz nic już nie przebije ich wspomnień, wszystko do du,py i wszyscy co lubią coś innego do gazu (pewnie jeszcze popierasz pis i grasz na playstation, pasujesz mentalnością)

 

zamilcz.

 

zrób zadanie z przyry i się nie wpie.rd.alaj.

Twoja stara.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...