Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy nikt? Pamiętajmy, że przed nami jeszcze wielki turniej wszechświatów. Nie wiadomo, jakich zakapiorów tam mają, nie zapominając też o reszcie bogów zniszczenia.

W każdym razie bardzo mnie ciekawi ten nowy arc. Niby będzie zły Goku, no cóż - jest tu parę opcji. Wątpię, że tak po prostu mu od(pipi)ało i nagle postanowił być zły. Ciekawsza jest teoria z kolczykiem jak do fuzji Kaioshinów, który  ma na tym plakacie z wycieku. Może jakiś bad guy połączył się z Goku i przejął nad nim kontrolę, coś jak Super Buu z Gohanem? Wątpię, że to Goku z alternatywnej linii czasowej, który w dzieciństwie nie (pipi)nął się  w łeb i w efekcie pozostał zły z zamiarem zniszczenia Ziemi - wtedy raczej nie czekałby aż do dorosłości, no i pewnie nie stałby się nawet w 1/4 tak silny, jak jest obecnie.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy nikt? Pamiętajmy, że przed nami jeszcze wielki turniej wszechświatów. Nie wiadomo, jakich zakapiorów tam mają, nie zapominając też o reszcie bogów zniszczenia.

 

W każdym razie bardzo mnie ciekawi ten nowy arc. Niby będzie zły Goku, no cóż - jest tu parę opcji. Wątpię, że tak po prostu mu od(pipi)ało i nagle postanowił być zły. Ciekawsza jest teoria z kolczykiem jak do fuzji Kaioshinów, który  ma na tym plakacie z wycieku. Może jakiś bad guy połączył się z Goku i przejął nad nim kontrolę, coś jak Super Buu z Gohanem? Wątpię, że to Goku z alternatywnej linii czasowej, który w dzieciństwie nie (pipi)nął się  w łeb i w efekcie pozostał zły z zamiarem zniszczenia Ziemi - wtedy raczej nie czekałby aż do dorosłości, no i pewnie nie stałby się nawet w 1/4 tak silny, jak jest obecnie.

 

No PÓKI CO nikt. Dlatego jest kiepsko.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co tam się dzieje, ale przecież USSJ jest w większości bezużyteczny, więc jego brak mógłby być celowy.

Chociaż to nie byłby pierwszy raz, jak jakaś technika czy transformacja byłaby pomijana.

Odnośnik do komentarza

W ogóle, gdzieś czytałem fajną teorię o "kanoniczności" DBGT. Pamiętacie kolor włosów Gogety SSJ4 ? Otóż, podczas walki z Omega Shenronem, Goku otrzymał moc od 3 Sayianów - Gohana, Gotena i Pan. Podczas fuzji z Vegetą, doszło do tego że Vegeta przekazał swoją moc Goku, więc mamy już 5 Super Sayian do wykonania rytułalu, stąd czerwone włosy Gogety (szyli God SSSJ).

 

Otwiera to fajną furtkę na podróże do alternatywnych wymiarów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...