Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odtwarzaniem filmikow w youtube. Aplikacja na probie wlaczeniu jakiegos filmiku albo zawiesza sie, albo filmik resetuje sie w  nieskonczonosc (pojawia sie 'play', po chwili 'pause' i blad polaczenia, sprobuj ponownie). Mam Desire z 4.3 androidem na CM

Ustawieńia, aplikacje, znajdź youtube, wejdź i wyczyść dane i pamięć podręczną, może pomoże, a może nie pomoże.

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja dla Nexusa 4, 7 (zarówno 2012 jak i 2013) oraz 10 będzie w ciągu następnych tygodni. Nie ma dokładnej daty, zapewne będzie wypuszczana partiami do kolejnych użytkowników.

 

Po aktualizacji nie będziesz musiał niczego zmieniać, być może tylko przy pierwszym naciśnięciu Home system zapyta znowu o to, który launcher ma być domyślny. Wszystkie Twoje dane i aplikacje (a więc w tym launcher i jego dane, tj. ułożenie ikon, widgetów i ustawienia) zostaną na swoim miejscu :).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram sobie ostatnio na ePSXe pod androida i pod wersję na windowsa. Muszę sobie oczywiście przerzucać plik z wirtualną kartą pamięci z tabletu na komputer i w drugą stronę. Teraz takie pytanie, czy istnieje jakiś program który pozwala synchronizować wskazany przeze mnie folder w tablecie? Oczywiście mam konto Google Drive czy Skydrive, ale wolałbym wygodniejsze rozwiązanie czyli synchro mojego dowolnego folderu, np: nexus/sdcard/epsxe/memcards/. Da rade zrobić coś takiego?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za link. Niestety to mnie nie urządza. Zapomniałem napisać wyżej, że zależy mi na synchronizacji również dowolnego folderu na PC. Dropsync synchronizuje dowolny folder na tablecie, ale wysyła te pliki do C:\Users\Nazwa_użytkownika\Dropbox, a nie do tego wskazanego przeze mnie. Narysowałem to, bo mogę tak się zamotać że nikt nie zrozumie o co mi chodziło ;). Chciałbym uzyskać coś takiego:

 

ra9jq9.png

 

 

 

Plik epsxe000.mcr ma być zsynchronizowany z tabletem i pc pod folderami D:\xxx\xxx  i  sdcard\yyy\yyy.

Odnośnik do komentarza

OK, tego już nie ominiemy z powodu samej specyfiki Dropboksa. Albo będziesz trzymać plik z memorką na komputerze w folderze Dropboksa (który możesz umieścić w innej niż domyślna lokacji tak btw), albo trzeba rozejrzeć się za inną chmurą oraz aplikacją na Androida ją obsługującą, która pozwoli na synchronizowanie dowolnego folderu na dysku, nie tylko folderu "Dropbox".

 

Albo czekaj, może będzie rozwiązanie. Spróbuj aplikacji tutaj opisanej: http://www.pcworld.com/article/2032284/synchronize-any-windows-folder-on-your-pc-with-dropbox-folder-sync.html. Podobno pozwala na synchro dowolnego folderu na komputerze z folderem Drobpox :).

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest już pierwszy wyciek 4.3 na SGS3. Finalna wersja ma być w grudniu, ale ta podobno jest jak najbardziej używalna. Jak podładuję telefon i porobię backupy to sam się wezmę za testy. Przede wszystkim jest szybka z pierwszych doniesień, oczywiście w porównaniu do stocków. Review od usera DeadSOL z XDA (źródło):

 

 

Review time for the latest leak!


ROM: Coming from XXEMH1 (4.1.2) and flashing the latest leak (XXUGMJ9).

WARNINGFlashing this ROM will wipe your data.

Differences:

  1. Lock screen: You get a lock screen with widgets (swipe left or right). Additionally, you can activate Daydream. You can also set your own lock-screen message. The Music Player now comes on the lock screen when playing music. See Settings below for more stuff in the lock screen settings.
  2. Notification bar: The notification bar is transparent. Also, Android 4.2 notifications are present when you press the icon in the notification drawer (taken from the S4). One finger expandable notifications are also present. The icons are newer and much cleaner.
  3. Camera: There is a new "sound & shot" mode.
  4. Calculator: It gets a brand new facelift. It looks beautiful! The features are the same.
  5. Clock: It also gets a facelift and looks much cleaner.
  6. Contacts: It has a cleaner S4-esque look. Scrolling is absolutely smooth.
  7. Gallery: Complete overhaul. It looks sexy, it's faster, and I am in love with it. The only thing missing is a transparent top bar when viewing pictures in landscape (so as not to hide the pictures). You can "change player" (wireless display). You can also hide the content in Picasa now! Phew!
  8. Group Play: Brand new Group Play. You have to open the application and download it before you can use it.
  9. Music Player: It gets a complete overhaul. Now it looks and feels like the one on the S4. It looks a lot better and gets additional features such as Smart Volume and Voice Control (which was included in S-Voice previously). Also, the Music Player now appears on the lock screen when playing music. There are new equalizer settings and the volume seems to be louder, too.
  10. My Files: It gets new folder icons and new icons for Device Storage and SD Memory Card.
  11. S-Voice: We get the updated S-Voice (taken from the S4).
  12. Video: The video player looks really sexy now. Awesome update!
  13. App permissions: App permissions are cleaner; Jellybean 4.3 style!
  14. Partitioning: Since this is Jellybean 4.3, your partitions will be changed.
  15. Clear Defaults: New menu option for clearing default applications. Accessible by long pressing the menu button.
  16. Move-to-SD-card: Samsung have given us the option to move apps to the SD card in the Application Manager.
  17. Gear Manager: For connecting to Galaxy Gear.
  18. Animations, icons, and text: Newer and more slick animations and icons throughout. The text has been changed, too. They look much cleaner.
  19. Video drivers: Video drivers have been updated.
  20. Android 4.3 goodies: You get all the goodies that come with Android 4.3. For a complete list, see the official Android website.
  21. RAM: Total RAM available is 828mb.

Settings: The settings menu has been completely revamped and it looks like the tabbed settings menu in the Galaxy S4.

  • Lock Screen: You have only one unlock effect; Ripple. You can choose between a personal message and a clock. You can enable or disable multiple widgets.
  • Display: You now have adaptive display and professional photo display in Screen Mode. Daydream is included here.
  • Sound: Samsung keyboard settings seem to be implemented here, too (vibration and key sound).
  • Call: Call settings finally get a proper place under Settings.
  • Hands-free mode: A new hands-free mode is under My Device in Settings.
  • Smart ScreenSmart Stay and Smart Rotation are included here.
  • Voice Control: It is now listed under settings.
  • Battery: Display battery percentage is also an option under Battery.
  • Samsung keyboard: It is brand new and improved. It now comes with extra options (Auto replacement) and a more-organized options menu.

Things Not Included:

  1. Touchwiz update: Touchwiz did not get the proper S4 update.
  2. Newer Widgets: Unfortunately, widgets have not been updated.
  3. Camera update: The camera app has not been updated to look like the Galaxy S4 one. Additionally, you don't get the extra modes that you get with the S4 (except for Sound & Shot).
  4. Missing apps: S-Health, Smart Scroll, Smart Pause, Air View, S-Travel, S-Translator, Samsung Link, and Photo Reader.
  5. Samsung Knox: Samsung Knox isn't implemented in this leak.

Negatives/Unresolved Issues/Bugs:

  1. Bloat: All the bloat can be removed and/or disabled.
  2. Multitasking with games is still broken. You can't run two or more medium/heavy games in the background. One of them eventually restarts (if not instantly). NOTE: This also happens with a single game running but I've used two as a quick example.
  3. Contacts and Phone don't open instantaneously.
  4. Widgets drawer still has the initial loading lag.
  5. Shadow redraws on Touchwiz icons occurs when the phone is low on free RAM.
  6. Touchwiz can restart when the phone is low on free RAM.
  7. (Will take some time to test) Recent Apps Tab still randomly forgets the most recently minimized application.
  8. (I shall test this previous bug in a while) When recording a video, left and right audio is switched.

Recommended or not?:
Depends. I think that the final firmware is a week away (or maybe two). If you can wait that long, it's always better to wait for the official firmware.
Otherwise, this firmware looks fantastic. If you want to flash it, I'll urge you to do so. It looks close to what we'll probably see in the official release. You'll definitely fall in love with your phone all over again! good.gif

 

 

Tematy na facpl:

czysty ROM (działa root od Chainfire): http://forum.android.com.pl/f551/wyciek-i9300xxugmj9-jelly-bean-4-3-germany-vodafone-351694/

root/deodex/busybox/zipalign od ArchiDroida: http://forum.android.com.pl/f551/xxugmj9-4-3-cwm-sammys-4-3-leak-deodexed-rooted-zipaligned-busyboxed-351720/

 

No i jeśli ktoś nie chce im nabijać klików to xda:

Źródło ROM-u na SamMobile: http://www.sammobile.com/2013/11/03/exclusive-i9300xxugmj9-android-4-3-jelly-bean-leaked-firmware-for-the-galaxy-s-iii/

Archi na XDA: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2509764

 

 

Ech, od razu mi szybciej krew krąży w żyłach, za długo w tym nie siedziałem, a przecież ja to kocham :).

Nie wiem kto tu jeszcze SGS3 używa, ale przynajmniej wujaszek jj powinien być zainteresowany ;).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Z opisu narzekać można na to na co ja narzekalem od kupienia. Na ilość ramu. Zabija to multitasking.

 

P. S. A jeśli chodzi o s4 to jest jeszcze google edition i możliwość wygrania tego romu do i9505. Ma być kitkat w parę tygodni.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie tylko jak długo do S4 będą wypuszczane czyste Androidy (to samo z HTC One, którego też rozważam).

No a 1 GB RAM-u w SGS3 to niestety wtopa po całości :/. To tak jak z małą ilością NAND-u swego czasu w HD2, też wiecznie z tym problem i próby ominięcia były.

Odnośnik do komentarza

To wiem, i bardzo, bardzo chwalę, bo HTC już zdążyło mi się wryć w pamięci jako firma, która zapomina o swoich telefonach w dniu premiery ;). Ciekawy jestem tylko jak będzie z kolejną wersją Andka, kiedy następca One będzie już na horyzoncie/rynku.

Odnośnik do komentarza

No brawo dla sammobile za NARESZCIE wyciek andrzrja 4.3. ;) Zdziwie was pany, ale czekam na info od justarchi, ze archidroid 1.7 jest w wersji stable i instaluje. :) Kazdemu tez doradzam poczekac pare dni na kompilacje od tego pana. Beka, ze ludzie jadacy na 4.1.2 maja problemy z Dead trigger 2 na detalach high, ja jade na modzie ultra high.

Odnośnik do komentarza

Lucjan Ty masz SGS3 też? Zapomniałem :D. Jak się sprawuje ten CyganoMod? Słyszałem, że są paskudne problemy z baterią. Czysty Android mnie kręci już jakiś czas, ale wciąż nie miałem odwagi skoczyć całkowicie bo nie mam aż tyle czasu by babrać się w te i we wte z konfigurowaniem pięciu ROM-ów po kolei.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...