Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Probowalem juz kazdej mozliwej konfiguracji zgodnie z instrukcjami. Nie mozliwe. ze az taki tepy jestem. Prosze o przeniesienie tematu

 

 

 

Taki komunikat mi wyskoczyl na Aqua mailu:

 

Serwer poczty wychodzącej (SMTP): Błąd zabezpieczeń. 554 5.7.1 Sender address rejected: Konto jest zablokowane. W przypadku pytan prosimy o kontakt z naszymi konsultantami na stronie http://kontakt.o2.pl/

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Wygląda to na błędny adres jako login podczas próby kontaktowania się z SMTP albo w ogóle jego brak (i na to stawiam). Zobacz, czy w konfiguracji SMTP jest wpisany login i hasło oraz czy zgadza się port z motodą logowania (czyli, jak nie używasz SSL to port 587, jak używasz to 465).

 

Często niektóry programy klienckie domyślnie nie proszą nawet o dane do logowania do SMTP pozostawiając to pole puste a w dzisiejszych czasach ze względu na spam 99% serwerów SMTP na to nie pozwala. A robi tak iPhone, robi tam Outlook itd.

 

Przy czym masz ewidentnie masz napisane też: " Konto jest zablokowane " więc zobacz czy ci w ogóle to kont działa :-)

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki problem : Mam abonament w UK w sieci T- Mobile ( teraz EE ) z nielimitowanymi smsami, 2000 minut do wszystkich i to co mnie najbardziej cieszy z netem bez limitu. Podczas mojego ostatniego pobytu od listopada do marca internet działał wspaniale - przesyłałem sobie go na laptopa na którym ściągałem pliki z prędkością do 800 kb/s , teraz wróciłem 3 tygodnie temu i transfer to jakieś  60 kb/s, YouTube praktycznie nie działa ( wcześniej oglądałem w 720p) nawet w najniższej jakości.  Coś mogło się pomieszać w opcjach czy to wina sieci  ? w Polsce miałem w tym telefonie kartę Play i korzystałem tylko z Wi-FI, czy to możliwe, że tel ustawił się jakoś pod nią?  

Odnośnik do komentarza

Siema. Sciagam gierke na aandroida i ta przy instalacji komunikuje mi ze nie moze byc zainstalowana w donyslnej lokalizacji. O co chodzi. Dodam ze sciagnieta gierka zajmuje mi miejsce na dysku ale nie moge jej znalezc. Jest jakis program ktory ta pozostalosc po niej znajdzie i usunie?

 

Odpowiedzi które przychodzą mi do głowy mogą być 2 - albo masz wybraną inną domyślną lokalizację instalacji niż pamięć wewnętrzna albo po prostu nie masz miejsca. Żeby coś zainstalować potrzebujesz MINIMUM 2x tyle miejsca. Dlaczego? Bo ściągasz APK który musi zostać zainsytalowany, czyli w szczytowym momencie masz i APK i zainstalowaną aplikację, co jeśli APK ma 800 mb daje 800 + 800. Podaj więcej szczegółów bo teraz ciężko będzie znaleźć odpowiedź: jaki telefon? Wersja Andka? Ile masz miejsca? Co instalujesz? Może uda się znaleźć rozwiązanie.

 

Napisz jeszcze proszę, czy dotyczy to TYLKO jednej aplikacji czy np WSZYSTKICH (ja kiedyś spotkałem się z problemem że nie mogłem NIC instalować). To dość istotne :-)

 

 

Doradzcie, LG L70, 4 gb pamieci wewnętrznej z czego do użytku tylko 1,5 gb... i jak tu zainstalować Asphalt 8 ?  :)

 

 

Prawdę mówiąc, nie mam pomysłu :-( Masz SD w tym telefonie czy nie?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

@up

 

- Wyczyść partycje cache spod recovery o ile masz taką opcję.

 

- Gry większe niż twoja pamięć wewnętrzną nie pójdą ci. Nie wiem czy na 100% procent root jest potrzebny ale szukałbym jakiejś apki, co pozwoli ci na podmianę "lokalizacji contentu danej gry". Z apkm***a ściągasz folder z zawartością gry, która wrzucasz na extsd do android/obb (tylko kup oryginał). Tworzysz na wewnętrznej pamięci w android/obb pusty folder taki sam co na extsd, tylko, że tam masz z apkmania ściągnięty content danej gry. Grę odpalasz przez apkę do "zamiany lokalizacji gier" i powinno pójść. Ewentualnie spróbuj bez apki - ściągnij sam content, wrzuć na extsd do android/obb i zobacz czy pójdzie - automapa tak chodzi chociażby.

Odnośnik do komentarza

Kolego ta opcja z podmianą to dla ludzi co mają gry po 2 gb, ty masz 50 mb i nie możesz zainstalować. ;]

 

1. Wyłącz telefon.

2. Wciśnij razem i trzymaj VOL UP + HOME + POWER aż wejdziesz w recovery.

2a. Jeśli powyższy punkt nie zadziała i pomimo prób nie udaje się. Wyłącz telefon. Wyjmij baterię na około minutę. Przytrzymując VOL UP + HOME + POWER wsuń baterię i teraz powinno się udać.

3. Odszukaj wipe cache partition i zrób to.

4. Reset telefonu.

 

Tu masz tutotial tylko hard resetu to ty nie rób, samo wape cache partition. Po restarcie powinna się gra zainstalować.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5TZnLiYbwEY

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

JJ ma rację, to może pomóc. Ew jeszcze możesz. Wyczyścić dane sklepu Play. Minusem jest to, że będziesz musiał się wpisać ponownie. Robisz w Ustawienia->Aplikacje->Sklep Play i tam masz Wyczyść Dane.

 

A jeśli chodzi o Asphalt to tez myślałem o innym źródle. Masz kupiona apkę więc zapłaciłeś za nią. Skoro nie działa oficjalna to bym się pobawił z apkmania. Nie wiem ile ma ta gra konkretnie ale... Może można z obb wyrzucić np. jakieś pliki do innego języka itp? Wtedy może się po prostu zmieści. Dodatkowo, jak masz roota to jak pisze JJ można zmienić wirtualnie lokalizację konkretnego folderu np. programem foldermount. Znam też program GL to SD to gier Gamwloftu ale najpierw i tak trzeba zainstalować ta grę plus oczywiście wymaga roota. Symlinków do folderów w których instalowane są aplikacje bez roota android nie utworzy po prostu.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam taki problem : Mam abonament w UK w sieci T- Mobile ( teraz EE ) z nielimitowanymi smsami, 2000 minut do wszystkich i to co mnie najbardziej cieszy z netem bez limitu. Podczas mojego ostatniego pobytu od listopada do marca internet działał wspaniale - przesyłałem sobie go na laptopa na którym ściągałem pliki z prędkością do 800 kb/s , teraz wróciłem 3 tygodnie temu i transfer to jakieś  60 kb/s, YouTube praktycznie nie działa ( wcześniej oglądałem w 720p) nawet w najniższej jakości.  Coś mogło się pomieszać w opcjach czy to wina sieci  ? w Polsce miałem w tym telefonie kartę Play i korzystałem tylko z Wi-FI, czy to możliwe, że tel ustawił się jakoś pod nią?  

 

Raczej nie powinno się coś zmienić, telefon raczej ustawia sobie APNy czyli punkty dostępowe ale standardowo nie limituje przepustowości. Możesz spróbować pobrać konfigurację od operatora (czasem na stronie operatorów są takie rzeczy) albo wpisać je ręcznie. Ale stawiam na jakieś problemy z siecią albo samym telefonem.

 

Jeszcze pytanie, piszesz o T-Mobile, EE. Czy na pewno twój telefon obsługuje pasma 3G czy tam LTE sieci w której jesteś obecnie? Sprawdź sobie gdzieś w sieci.

 

@standby - spoko, cieszę się że pomogło. To co opisał JJ to jest dobra rzecz jak telefon robi ogólnie psikusy. To co ja ci opisałem to wyczyszczenie ściągniętych/utworzonych danych przez aplikację, czyli np. ściągnęło ci uszkodzony pakiet z tą grą, albo uszkodził się po drodze, nie instalował się, ale też nie ściągał się ponownie. Usunąłeś wszystko więc zmusiłeś go do ściągnięcia pliku ponownie i dlatego zadziałał. Pamiętaj żeby tego nie robić np. z grami bo save'y stracisz :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

moja siostra ma moto g. od paru dni ma problemy z wysylaniem wiadomosci na facebooku oraz poczta gmail przez internet mobilny, moze przegladac strony, ustawiac statusy na fejsie, ale gdy probuje wyslac wiadomosc przez facebooka lub emaila wyskakuje info ze nie da rady wyslac i w messengerze jest info ze nie ma dostepu do internetu o_O po wifi wszystko dziala 

 

ktos cos wie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...