Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie! Oczywiście, że był survivalist w demie nawet teraz dla pewności sprawdziłem google i jak byk pokazują survivalist za to nie widzę veterana.

Może zmienione nazewnictwo wynika z tego, że inaczej jest dla europy i US?

 

"Tutaj wersja Demo pokazuje nam 5 poziomów trudności (casual, normal, survivalist, zealut i hard core (odblokowany po przejściu dowolnego wcześniejszego poziomu)."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Steve mówi, że nie ma checkpointów na HC. :woot:

 

Może jak każdy zaliczy singla jakaś ustawka forumowa na Multi?

Co by obadać jak to wygląda, jak się to je ;].

 

Oczywiście. To jest taka typowa gra pod zespól myślących ludzi,a nie przypadkowych ludzi z neta.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Może jak każdy zaliczy singla jakaś ustawka forumowa na Multi?

Co by obadać jak to wygląda, jak się to je ;].

Oczywiście. To jest taka typowa gra pod zespól myślących ludzi,a nie przypadkowych ludzi z neta.

No to chyba odpadasz :P

Zart ofkorz. Ale najpierw pozaliczamy singla i potem ustawka, bez problemu. Jak sadzicie w 5 dni wszyscy przejda? ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma checkpointow to będzie masakra i rzeźnia w jednym. Pad chyba będzie latał po pokoju.

 

Powiem szczerze, że po tych wszystkich rewelacjach odnośnie hardcore: 3 sejvy, brak checkpointów to jakiś obłęd-koszmar ;].

Ale podnieśli poprzeczkę w porównaniu do pierwszej części, mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych kodów.

 

A wtedy platyna/calak to będzie prawdziwe wyzwanie. Taa ja już też widzę latające pady, piana z ust i fucki ;].

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że jest taki poziom trudności, na polu prostych gierek, gdzie często najtrudniejszy poziom trudności nie sprawia większego problemu, dobrze, że tutaj będzie jakieś wyzwanie (no przynajmniej z małą ilością save'ów i bez checkpointów). Dopiero teraz trzeba się będzie wykazać.

Odnośnik do komentarza

Dawniej w grach nie bylo czegos takiego jak "save" czy "checkpoint" a ludzie grali i przechodzili na wyzszych poziomach. Tak, kiedys gry byly bezlitosne.

 

Takze nie plakac :P

 

Lub nie mieli kart pamięci hehe. Tak przechodziłem Residenta pierwszego zanim nie kupiłem memorki ale jak to mówią czasy się zmieniły...

Odnośnik do komentarza

Zart ofkorz. Ale najpierw pozaliczamy singla i potem ustawka, bez problemu. Jak sadzicie w 5 dni wszyscy przejda? ;)

 

Ja 4 wracam do domu po sesji więc dopiero wtedy się zabiorę. )-:

A, no jasne, luzik. Tak czy siak trzeba bedzie zagrac.

U mnie jest duze prawdopodobienstwo ze DS2 laduje w kolekcji, wiec na multi bede mogl zagrac takze w pozniejszym terminie ;)

Odnośnik do komentarza

Dawniej w grach nie bylo czegos takiego jak "save" czy "checkpoint" a ludzie grali i przechodzili na wyzszych poziomach. Tak, kiedys gry byly bezlitosne.

 

Takze nie plakac :P

 

Lub nie mieli kart pamięci hehe. Tak przechodziłem Residenta pierwszego zanim nie kupiłem memorki ale jak to mówią czasy się zmieniły...

 

Niby się zmieniły, ale większość recenzentów ciśnie, że gry są za łatwe, nawet od samograjów wyzywają. tutaj ten pozim jest opcjonalny, jak ktoś płacze, że za trudno, to zwyczajnie nie musi tego przechodzić. Aż się wierzyć nie chce, że stać EA na jakieś wyzwanie, wydawca jeszcze kilka lat temu nienawidzony za wciskanie tasiemców bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Dawniej w grach nie bylo czegos takiego jak "save" czy "checkpoint" a ludzie grali i przechodzili na wyzszych poziomach. Tak, kiedys gry byly bezlitosne.

 

Takze nie plakac :P

 

Lub nie mieli kart pamięci hehe. Tak przechodziłem Residenta pierwszego zanim nie kupiłem memorki ale jak to mówią czasy się zmieniły...

 

Niby się zmieniły, ale większość recenzentów ciśnie, że gry są za łatwe, nawet od samograjów wyzywają. tutaj ten pozim jest opcjonalny, jak ktoś płacze, że za trudno, to zwyczajnie nie musi tego przechodzić. Aż się wierzyć nie chce, że stać EA na jakieś wyzwanie, wydawca jeszcze kilka lat temu nienawidzony za wciskanie tasiemców bez zmian.

 

Ej, ej chwila żeby nie było. Ja nie narzekam, że jest trudno czy coś takiego :blink: nigdzie nic takiego nie napisałem. Ja się cieszę (przynajmniej na razie hehe) to, że napisałem, że hc to będzie jakiś koszmar-obłęd to w sensie pozytywnym. Uwielbiam takie wyzwania no i przynajmniej gra za 200/ponad 200 zł nie pójdzie w kąt po kilku godzinach.

 

A tak gwoli ścisłości to przecież pierwszy Dead Space wydany 3 lata temu na impossible dawał już ostro w pupę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jeden gośc już gra. Widziałem wczoraj na necie filmik jak sejwował. Zaczął 6 chapter a na liczniku dwie i pół godziny zaledwie. Gra na survivalist.

Jeśli z 15 chapterów po 2,5 godzienie jesteś gdzieś w 40% procentach gry to się wku...wie okropnie.

Tylko weź pod uwagę, że save pokazuje czas spędzony w grze, a nie czas rzeczywisty, który spędziłeś z padem. Na liczniku miał 2,5 h ale dojście do tego punktu po licznych starciach i respawnach mogło mu zająć 4h...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...