Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

W multi nie grałem i nawet nie zamierzam, ale ktoś już tutaj wcześniej pisał, że jest do dupy. Singiel przynajmniej mi na normal wystarczył na jakieś 10h, na wyższych poziomach pewnie na dłużej.

dzięki Bogu nie wykorzystałem online pass tylko wziąłem triala online i... jest tak jak miało być. Pif paf, rzyganie i bieganie po sufitach :) Całkiem spoko ale maksymalnie bez głębi i nudzi po 1h grania. Fajne, ze jest staza, że można dla gracza sterującym nekrem odciąć ręce i nóżki, że są perki i nowe kombinezony. Ogólnie online na równi lub minimalnie gorzej od tego z AC:B.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jak szybko pęka singiel i jak wygląda multi? Zastanawiam się nad zakupem bo jeśli multi kijowe to dla samego singla 6h nie widzi mi się rzucać 200 złota

 

Po 1: nie wiem skad te 6h u Ciebie

 

Po 2: to nie jest kol of djuti, batlfild ani tym bardziej medal of onor, gdzie singiel trwa dokladnie tyle i juz sie do niego nie wraca

 

Po 3: DS2 singla zalicza sie po kilka razy, co by dopakowac bronie i reszte ekwipunku, zaliczyc wyzsze poziomy trudnosci, wreszcie machnac hardkora :) a wiec jesli nie rzucasz gry w kat po jednokrotnym przejsciu czeka Ci kilkanascie dlugich wieczorow ostrego szpilu

 

Po 4: DS2 kupuje sie dla singla a nie dla multi

 

Nie zastanawiaj sie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam: Gdzie w Menu po odpaleniu DS2 Limited Edition znajde dostep do DS Extraction?? Szukam szukam i znalezc nie moge :confused: Jest tam niby podrozdzial Menu o nazwie Extras, ale zeby do niego wejsc musze podac Online Pass, a nie chce tego robic co by nie obnizac wartosci gry przy odsprzedazy/wymianie.Gdzie wiec znajde to (pipi)e Extraction?

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam: Gdzie w Menu po odpaleniu DS2 Limited Edition znajde dostep do DS Extraction?? Szukam szukam i znalezc nie moge :confused: Jest tam niby podrozdzial Menu o nazwie Extras, ale zeby do niego wejsc musze podac Online Pass, a nie chce tego robic co by nie obnizac wartosci gry przy odsprzedazy/wymianie.Gdzie wiec znajde to (pipi)e Extraction?

DS: Extraction odpalasz z poziomu konsoli-XMB. Po wsadzeniu płyty do napędu albo możesz odpalić DS2 albo właśnie Extraction.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ok, gra ukończona. Opinia w spojlerze.

 

 

Niecałe 13h, mało, jedynka zajęła mi więcej czasu ale na hard była trudniejsza niż tutaj survivalist. Zresztą może to i dobrze,że to już koniec o czym za chwilę.

 

Jedynkę oceniłem na 8/10. Wysoko, tam już jakoś od 7-8 rozdziału wiało nudą, zaczęły wyłazić schematy, wszystkie karty leżały na stole, zrobiła się schematyczna nawalanka.

 

W dwójce jakoś do 11 -12 rozdziału, było bardzo ciekawie, ciągle jakiś nowy element , nie rzucały się w oczy schematy, nie było bezczelnej rąbanki., klimat nadal bardzo sugestywny. Latanie, hackowanie, czołganie w szybach, wywalanie w atmosferę znakomicie wpisały się w rozgrywkę jak i więcej przedmiotów które kinezą można było wykorzystać do walki.

 

Niestety dalej wylazł brak kreatywności, zamiast jakiegoś odmiennego gameplayu itp znowu zaczęła się głupia rąbanka byle do przodu, by w ostatnich rozdziałach wsadzić nieśmiertelnego + kupę przeciwników i tylko raus do przodu. Klimat siadł, słowa survival horror poszły na piwo.

 

Jak można było tak zniszczyć ostatnie rozdziały, co niestety jako końcówka zostaje w głowie najbardziej.

 

Fabuła prosta ale nie prostacka, zakończenia właściwie brak ; ) Mniej "straszna" niż jedynka, i jak dla mnie rozdział na wiadomym statku miał najbardziej odczuwalny klimat z dreszczykiem ; )

 

Tak czy siak grało mi się lepiej niż w jedynkę, więcej ciekawszych rozdziałów i bardziej urozmaicona klimatyczna rozgrywka. Ostatnie rozdziały tutaj i w jedynce dla mnie tak samo słabe. Efekciarskie akcje w dwójce zapadają w pamięć.

 

Udźwiękowienie oczko albo i dwa niżej od jedynki, ponieważ większość to motywy z poprzednika, Żaden nowy motyw muzyczny nie zapadł mi w pamięci, tylko stare.

 

Dwójkę oceniam na 8+/10, myślałem nawet nad 9/10 ale ostatnie rozdziały obniżyły notę.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

przechodze gre na HC, gdzie chwytam sie wszystkiego, by tylko zaoszczedzic naboje, zdrowie, a nawet kase.

strasznie jestesm podekscytowany tym trybem i cala oprawa, ktora poznaje z kazdym krokiem coraz blizej.

kolejny + dla drugiej szesci :D

moj 2 save to koncowka 7'chapera, tyllko dlatego, ze wczesniej musialem wyjsc z domu, a ze dobrze mi szlo to zapisalem stan.

dystans ten z latwoscia mozna przejsc od startu, no ale tez pamietajce o innych skutkach, jak przerwy w dostawie pradu :/

moj 3 bedzie w okolicy pechowej 13, chodz w tym wypadku chyba Szczesliwej, hee

dzis juz chyba zalicze calosc, tak mi sie marzy ^ ^

p.s

juz wiem dlaczego nie dali Boos'ow!

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Niecałe 13h

coś ty tam tyle czasu robił? :o

Grałem ; ) A tobie ile zajęło?

 

 

Jak już mam grę to nie gonię, drugi raz raczej grać nie będę ( chociaż zacząłem ale to już nie to ).

 

Prawie całą grę szedłem ( może oprócz ostatnich rozdziałów ) nie biegałem, i oglądałem lokacje . Kilkanaście razy też ginąłem ale nie wiem czy to się liczy do ogólnego czasu.

 

Tak czy siak mam poczucie,że i tak niektóre miejscówki ( ostatnie rozdziały ) za szybko przeleciałem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Przechodzę teraz na zealocie i obczajam już dla hardcore, gdzie może być trudno. Trudny był moment z the pack, bodajże w 3. chapterze, bo mimo wszystko to początek gry i nie wiem co będę miał w rękach oprócz plasma cuttera, z którym mogę mieć problem wszystkich wybić bez straty życia. I zje.bany był moment chyba w chapterze 5, gdy wszedłem do windy, w której był nekromorf. Złapał mnie, zabrał kupę życia i zanim zdążyłem go zabić, on dobił mnie. Po restarcie okazało się, że źle się zespawnował, powinien być na piętrze wyżej, przed drzwiami windy. Taki debilizm może kosztować później kilka godzin gry. Na razie mam 6 rozdział, zobaczę jak to dalej wygląda.

 

Niecałe 13h

coś ty tam tyle czasu robił? :o

Grałem ; ) A tobie ile zajęło?

 

 

Jak już mam grę to nie gonię, drugi raz raczej grać nie będę ( chociaż zacząłem ale to już nie to ).

 

Prawie całą grę szedłem ( może oprócz ostatnich rozdziałów ) nie biegałem, i oglądałem lokacje . Kilkanaście razy też ginąłem ale nie wiem czy to się liczy do ogólnego czasu.

 

Tak czy siak mam poczucie,że i tak niektóre miejscówki ( ostatnie rozdziały ) za szybko przeleciałem.

Niecałe 9h, a też większość czasu chodziłem i obczajałem wszystkie miejscówki. A zgony nie są liczone do czasu gry.

Teraz przy drugim podejściu jakby szybciej mi idzie, czuję że znacznie mniejszy czas na koniec będzie.

Edytowane przez Qra
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Kurna Słupek chciałem dać Ci plusa, a przez przypadek dałem minusa. Ale zje.bałem.

 

Dam mu plusa za Ciebie:),pozdro.

tez dorzucilem cos od siebie :)

ten glitch zwiazany jest z 14 chapterem(tak sobie mysle, ze jak bedzie ciezko to moze skorzystam???), ale z 2 strony jesli ma mi to popsuc feeling z gry to odpada, jestem zbyt daleko, by oszukiwac ;P

Odnośnik do komentarza

To z kompa, ktoś widać podmienił pliki systemowe.

Nom pc - norma ;/


 

http://www.ppe.pl/news-5626-Pierwsze_foty_z_DLC_Dead_Space_2.html Pierwsze foty z DLC Dead Space 2

 

Oraz "Wyluzowany tym razem Steve (gra pewnie była już w tłoczni) podpowie Wam m.in. jak podejść do trybu Hardcore, aby sprawiał najmniej kłopotów oraz wutłymaczy się, dlaczego sequel nie zaskoczył nas żadnymi wielkimi bossami."

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

To z kompa, ktoś widać podmienił pliki systemowe.

obawiam sie, ze nie... poniewaz jeden Glitch mam juz za soba, a gram na PlayStation'3!

i odpowiedz brzmi Nie, nie korzystalem z niego, bo w DS1 tak zrobilem i zalowalem, a po kolejne byl, za tani, by tracic na niego czas.

tego od -> @GwynBleidd_79 jeszcze nie testowalem, ale jestem pewien, ze za dziala. jedyny glitch, jaki nie chodzi z pieca na czarnulce to ten z save'ami i dobrze, bo wszyscy by zniego korzystali, wbijajac HC w pare godzin i pewnie sam bym sie skusil, a tak to zupelnie inna bayka ;) smacznego.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...