Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.youtube.com/watch?v=V2z_3KMSjFI&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=_tZsvbV9qKI&feature=player_embedded

 

robią te reklamy, robią. Aż tak że musze w końcu sięgnąć po jedynkę, bo odkładałem kupno w czasie.

Odnośnik do komentarza

Brzydsze niz DI, gorsze LOLZ. DI to slabiak straszny. Tu grafika jest swietna, mieszanie mieczami na przemian z moca daje troche mozliwosci kombinowania. Zreszta, to SW, can;t beat that ;/

 

Może nie świetna ale przyzwoita no ale na pewno o wiele lepsza niż w DI. Poza tym system walki nie jest zły jest efektownie i dobrze + sama moc to esencja zabawy.

 

Wszystko co w(pipi)ialo w jedynce tutaj poprawili, ponadto widać, że postawili na akcję. Lot w dół, ucieczka przy pomocy dashu no i ciskanie TiE Fighterami mniam ;].

Odnośnik do komentarza

Grafika na 7 z minusem, bardzo pusto, sterylnie (ja rozumiem, że stacja jakaś, ale trochę śmieci by się przydało do rzucania i rzeczy do niszczenia mocą) - brakuje mi niszczenia drzwi Mocą w demku... Starkiller chodzi nienaturalnie (może to przez klonowanie coś mu się z motoryką poprzestawiało?). Przestałem czekać na ten tytuł i w październikowym wyścigu nabędę tylko Fallouta NV.

Odnośnik do komentarza

Akurat z tymi pustymi lokacjami i dziwną animacją Galena zgadzam się (gorszą niż w jedynce). Choć z drugiej strony puste lokacje można zrzucić na Kamino które to właśnie jest takie sterylne i pustawe.

 

Co do sprzedaży niech się sprzeda w końcu to SW a obecnie z grami SW jest bida na maksa (no wiadomo TOR nadchodzi ale to mmo) tyle, że przy jedynce był o wieleee większy hype. A dużo osób zawiodło się na jedynce to raz a dwa od zaje.bania hitów teraz wychodzi z o wiele wyższej półki.

Odnośnik do komentarza

Jaką widzisz tam plastyczność grafiki, te puste przestrzenie i efekty błyskawic słabsze niż w pierwszym God of War? Modele postaci z poprzedniej generacji, kiepski system walki, moc trochę ratuje sprawę, ale to za mało. Oprawa to bieda, daleko za średnim Dante's Inferno.

 

wiem że dla ciebie gowIII to gra stulecia ale wyluzuj porty ;]

 

plastyczność > brak ząbków, bardzo ładne postacie, charakterystyczny blur, oświetlenie. Levele w pierwszej połowie dema to bieda straszna, ładna gra będzie i nic więcej, w której kilka elementów grafiki przypomina gowIII.

To tak jak widzieć dwie gry na UE3, jedna może wyglądać świetnie, druga dobrze.

 

średni DI a SWTU2 to crap ? :good:

Odnośnik do komentarza

Gra stulecia. :whistling: Wyżej stawiam pierwszą i drugą część. :teehee:

 

Już pisałem, może ja grałem w jakieś inne demo, ale dla mnie od tej gry bije budżetówką, nawet przez chwilę nie pomyślałem "łał, wygląda to fajnie, chcę zobaczyć taki patent w innych grach".

 

Pusto, sterylnie, ze słabym systemem walki, kiepskie modele postaci, rażenie prądem to bieda i słabiej wygląda niż w 5 letnim God of War.

 

Wygląda to jak gra z poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza
wiem że dla ciebie gowIII to gra stulecia ale wyluzuj porty ;]

 

Taaaaaaa to samo w temacie Castlevanii jak ktoś napisze, że jest lepsza od GoW-a to ...... Zapamiętaj dla Zwyrola każda gra jest na starcie crapem szczególnie slasher bo nie jest GoWem :turned:

 

"Wygląda to jak gra z poprzedniej generacji." heh to mieliśmy chyba inne konsole poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza

Gra stulecia. :whistling: Wyżej stawiam pierwszą i drugą część. :teehee:

 

Już pisałem, może ja grałem w jakieś inne demo, ale dla mnie od tej gry bije budżetówką, nawet przez chwilę nie pomyślałem "łał, wygląda to fajnie, chcę zobaczyć taki patent w innych grach".

 

Pusto, sterylnie, ze słabym systemem walki, kiepskie modele postaci, rażenie prądem to bieda i słabiej wygląda niż w 5 letnim God of War.

 

Wygląda to jak gra z poprzedniej generacji.

Dawno nie grałeś w gry poprzedniej generacji kolego. Albo grałeś i jesteś ślepy nie widząc przepaści. FUII wygląda lepiej niz dobrze. Jakość tekstur jest zadowalająca, jakość modeli postaci również są dobre na powiedzmy 8/10. Poprzednia generacja w tej sklali to okolice 3-5. Gdzie 5 to GOW II.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...