Skocz do zawartości

Sleeping Dogs (True Crime)


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć jak dostać się w ten rejon co zaznaczyłem, mam tam podziemny krąg oraz przysługę. I już 4 razy szukałem wejścia i za chiny nie udało się.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2edf60a15debb8de.html

 

Też szukałem chwilę ;) Niepozorne wejście na podwórze i trochę skakania po dachach.

 

2z4y00n.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ktoś ma patent na hazard w walkach kur?Mam na razie wygrane 329 tys i się męczę,by dojść chociaż do 500 tys.

Nie wiem moze to przypadek,ale 5 razy narazie bawilem sie w walki kogotow i za kazdym razem wygrywa kogut z mniejsza iloscia wygranych,

Odnośnik do komentarza

Też tak miałem,jakby nie był zmęczony.Ale mam patent,jedziesz wygrywasz,cofasz się robisz save,jak wygrywasz grasz dalej,jak nie,wczytujesz i tak do skutku.Działa ten patent mam już 800 tys zamiast 300,takie małe ciekawostki dla tych co zaczynają:

 

-jak chcesz szybko wbić kille z parkour,to stawiasz samochód koło kolesie,którzy na ogół są przy skrzynkach i przeskakujesz przez niego,jednocześnie kopiąc "X",oszczędzi to wam częstych powtarzania misji,gdzie się kogo da kopnąć zza przeszkody.

-żeby oszczędzić czas przy hakowaniu kamer,powinno się zaczynać od cyfr 0,1,2,3,później przechodzimy do 4,5,6,7(przy cyfrach nie pasujących) i na końcu dobiera się 8, i 9.

 

 

Śmieszne są materializacje  w tej grze,jak skończyć fabułę,policja się za tobą materializuje i na ogół od razu strzela,tak samo jak beczki w Kennedy Town w porcie,jak gramy w kuraki :P

 

 

Edit: W końcu platyna,koło ostatniej skrzynki jeździłem z 10 razy,tylko nie jest ona w jednej płaszczyźnie co jezdnia,więc dopóki w tą uliczkę nie wjechałem to jej nie pokazywało.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

jaki ubiór kupić i gdzie żeby dostawać extra PD triady?

 

e: znaczy się żeby mieć % albo więcej, bo na razie bujam się w ciuszkach z +5%

 

15% - pyk i pyk. Czerwona kamizelka Couronne + Niebieskie dżinsy J. Jiggler + Czarne buty z brązową podeszwą Achete = profit.

 

 

edit

 

Skończyłem główny wątek i dalej nie mogę się oderwać, jeżdżę po mieście, nawalam bandziorów, latam na posyłki. Nie przepadam za sandboxami, ale takie gry jak RDR i Sleeping Dogs to zdecydowanie gry warte uwagi. Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał, ale mi od pierwszych misji zaleciało na kilometr filmem "Infernal Affairs" i bardzo mnie ucieszyło jak potem przeczytałem, że faktycznie twórcy się na nim wzorowali przy pracy nad SD. Żeby oddać hołd dziś robię maraton wszystkich trzech części ;) Jak ktoś nie widział to koniecznie! Chociaż pierwszą część,

Edytowane przez Rudiok
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Beka a jak w ogóle nie przykładałem uwagi do ciuchów :P

 

Ja też, choć nie powiem lubię czasami naszego bohatera ubrać w białą marynarkę, białe spodnie i okularki ;) taki szpan. A tak na serio to i tak mam najczęściej ubrane podarte szmaty z by używać techniki Pijanego Smoka :)

 

Litwin dzięki za wskazówkę, cholerne drzwi :), jeszcze jedno jak odblokować dwie ostatnie piosenki w karaoke ?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem wątek fabularny w tej otóż grze i uważam ją(Sleeping Dogs) za grę fenomenalną! IMO jest dużo lepsze od GTA  IV w wielu aspektach. Grając w nią przypominał się dobre czasy z Gta:San Andreas. Super klimat, muzyka, fabuła, system walki(więcej bicia niż strzelania). Ogólnie jak dla mnie 9/10 spokojnie. Już się nie mogę doczekać drugiej części.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W drodze do platyny brakuję mi jeszcze :(

 

Pure Gold

Achieve 30 Gold Stat Awards.

Solid Silver

Achieve 30 Silver Stat Awards.

Event Planner

Complete all of the open world Events.

Whatever's Handy

Use 10 different melee weapons to defeat enemies.

I jeszcze dwa ukryte, niestety wbijanie 10 poziomu triady idzie jak krew z nosa, jakoś powoli te punkty lecą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...