Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

słabe te dzisiejsze okazje... żałuje teraz że Bioshoków nie kupiłem ;(
Kup sobie Deus Ex GOTY, a nie jakieś bjoszoki przereklamowane ;). A poważnie, jeszcze kilka dni promocji przed nami, i nie zdziwiłbym się gdyby kilka ofert się powtórzyło na zasadzie "raz jeszcze dla spóźnialskich".
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd
słabe te dzisiejsze okazje... żałuje teraz że Bioshoków nie kupiłem ;(
Kup sobie Deus Ex GOTY, a nie jakieś bjoszoki przereklamowane ;). A poważnie, jeszcze kilka dni promocji przed nami, i nie zdziwiłbym się gdyby kilka ofert się powtórzyło na zasadzie "raz jeszcze dla spóźnialskich".

 

Mam tak samo jak Invisible War. W CDA kiedyś było ;)

Odnośnik do komentarza

To tak

 

Beathazard - jak ktos nie ma to moze smialo kupowac,mega gierka.

Monday Night combat - wy glada fajnie i moze bym kupil,ale nie ma z kim grac chyba ;x

Ai War - nie wiem co to,oceny na metacritic dobre i jedyne 2 euro hmm?

King arthur - mam,swietna gra.

NFS - oplaca sie chyba tylko caly pack wziac...ale nie przepadam za scigalkami a ponad 100zl "bo promocja" nie dam

Wings of Prey - -85% a myslalem o jakies gierce z samolotami,moze sobie kupie ze by polatac

Guild Wars - za stare

Deus EX - za stare dla mnie i mnie jakos nie kreci ;x

Odnośnik do komentarza
Deus EX - za stare dla mnie i mnie jakos nie kreci ;x
Powiedz, że trollujesz...

 

Ta gra pod względem gameplay'u jest o wiele bardziej rozbudowana niż większość współczesnych produkcji. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest niedościgniona pod wieloma względami.

 

Grafika grafiką, ale odświeżyłem sobie grę jakiś czas temu po raz n-ty i nawet przy ponownym przejściu odkrywam w niej jakieś aspekty, które wcześniej nie były mi znane.

Odnośnik do komentarza

Osobiście wezmę zestaw map do Defense Grid, gdyż w przeciwieństwie do większości tych pozostałych popierdółek jest to coś co Steam normalnie sprzedaje za kilka Euro.

 

EDIT:

Warto się też zainteresować Alien Breed 2. Pełna gra o wartości kilku Euro za raptem 3 bzdurne achievementy. Zagrałem na guest-pass w część pierwszą i jest to coś w stylu Alien Swarm, tylko z nieco irytującym backtrackingiem (idziesz do celu, zamknięte drzwi, wracasz gdzieś aby je otworzyć, znowu wracasz do drzwi i tak w kółko).

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Póki co na tym Summer Sale kupiłem komplet Stalkerów i Kiling Floor dla brata. W końcu będzie można sobie wspólnie czyścić levele z tych wszystkich maszkar. Na Half Life Complete już nie zdążyłem się ostatnio załapać. Deus Ex'a już mam z wydania CDA więc spasuję, ale imo cena za taki tytuł na tej promocji była genialna. Te wyprzedaże to najlepsza rzecz jaka jest na Steam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...