Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z dzisiejszych polecam Divinity II,dla mnie niedocenione dzielo przy ktorym spedzilem ponad 100h :o
Zdecydowanie za drogo. Za tyle to wersja pudełkowa schodzi, jeśli nie taniej. To jest właśnie to co mówię - promocja z tego nijaka. Przy -75% jeszcze można by się zastanowić, a tak dupa.
Odnośnik do komentarza

Patrzcie na co się natknąłem zupełnie przypadkiem - http://store.steampowered.com/app/900770/

 

Last Remnant -75% (7,5 Euro). Daily Deal z licznikiem, a jednak nie ma go na stronie głównej, ani chyba nawet w Specials. Ja biorę, tym bardziej, że wersje konsolowe podobno cierpiały na tragiczny framerate, w przeciwieństwie do PC.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

MATKO BOSKA dzieki Ci za to odkrycie,polowalem na ta gierke na steamie,ale cena mnie odstraszala (co prawda mam na x360 ale framerate bije po glowie).

 

Dziwne ze nie wyswietla sie na glownej...no i dziwne ze akurat gra na ktora pewnie malo kto spojrzy trafila na taka obnizke ;D

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad tą Amnesią, any thoughts?

 

najstraszniejsza gra w jaka gralem

 

Proszę cię.

 

 

Chociaż, wiekszosc osob mowi ze to okrutnie straszna giera, ale mnie nioe ruszyła.

 

tak czy siak warto.

 

no to jestes kozak. Chcesz medal?

 

Gra jest dobrze zrobiona, ze swietnymi, schizujacymi patentami, swietna strefa audio i MROKIEM az wylewajacym sie z ekranu.

Odnośnik do komentarza

No z tym Street Fighterem to Capcom/Valve niezle pojechalo. Ciekawo, czy jakis frajer to kupil w ogole.

Jak ktoś się nie interesował tym tytułem to miał prawo. Niedługo nawet największy fani nie będą nadążać nad tą nomenklaturą. Niedługo pewnie pojawi się Hyper Super Street Fighter IV Turbo Arcade Edition.

 

Proszę cię.

 

Chociaż, wiekszosc osob mowi ze to okrutnie straszna giera, ale mnie nioe ruszyła.

 

tak czy siak warto.

Ta jasne... Tak samo mówili, że Dead Space nie jest straszny.

Odnośnik do komentarza

Czy dana gra Cię straszy czy rozśmiesza (tak, miałem kumpla który przy F.E.A.R. 2 śmiał się w 'strasznych' momentach) to kwestia indywidualna i nie można powiedzieć, że dana gra zawsze kogoś wystraszy/rozbawi.

 

Ja jestem strasznie bojaźliwy, więc szeroko pojęte "horrory" wolę oglądać stojąc lub siedząc z boku ;)

Odnośnik do komentarza

Ogolnie w Amnezji najlepsze (lub najgorsze) jest to, ze nie ma ŻADNEGO sposobu obrony. Mozesz podniesc jakas miotle, ale nic nikomu nia nie zrobisz. Z tego wlasnie wychodzi chyba najwieksza schiza, z tej bezsilnosci. W innych grach zawsze mozesz postrzelac czy tam pomachac gazrurka, rozladowac stres. Zabija cie? Spoko, bedziesz machal dwa razy szybciej.

 

W Amnezji mozesz tylko spieprzac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Ta jasne... Tak samo mówili, że Dead Space nie jest straszny.

 

Każdego przeraża coś innego. Dla mnie Dead Space to był spacer po parku - wyskakiwały mi jakieś dziwadła, odcinałem im kończyny i tyle. Nawet te zmutowane dzieci nie były straszne (najwyżej irytujące). Tak samo Amnezja - klimat był ale nie kręcą mnie akcje a'la poltergeist w szafie dlatego też padałem z nudów. Owszem, były momenty gdzie podskakiwała adrenalina (piwnica i łażący po niej zombie) ale były też takie, które inni określali jako straszne a ja przechodziłem prawie pokładając się ze śmiechu (woda).

Z drugiej strony po dziś dzień nie tykam FEAR - grałem w pierwszą część i zwyczajnie odpuściłem, bo dziewczynki podobne do Sadako, znikające trupy żołnierzy i wyskakujące screamery z obrazami z przeszłości to nie na moje nerwy. Po scenie w korytarzu kiedy wszystko zaczyna płonąć odinstalowałem grę.

Odnośnik do komentarza

Nie sądziłem że strach może mieć tyle różnych odmian.

Póki co jedyna gra jaką porzuciłem z tego względu, to pierwszy Condemned. Penumbra też dawała ostro czadu, dlatego liczę że Amnesia mnie nie zanudzi ;)

Odnośnik do komentarza

To może założycie osobny temat o horrorach, o ile już takiego nie ma? Nie sposób przecież do jednego wora wrzucić gry, które cechuje atmosfera, oraz te, które polegają na zaskoczeniu widza/gracza. Każdy lubi co innego, to chyba oczywiste.

 

Nie miałem czasu grac, ale uruchomiłem tego The Last Remnant i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony jakością portu, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to japoński RPG. Bardzo dużo ustawień zarówno graficznych, jak i sterowania. Chwilkę musiałem się pobawić, ale udało mi się podłączyć pada od PS2 z wygodnym sterowaniem. Grafika przyzwoita a animacja bardzo płynna (szczególnie jeśli porówna się do wersji X360, która z tego co widziałem na filmach haczyła niemal non-stop). Rozgrywki nie ocenię, ale zapowiada się ciekawie pod względem systemu. Za 30zł chyba warto rozważyć zakup, jeśli ktoś lubi jRPG.

 

Btw. które z tych nagród za Summer Camp mają największą wartość pieniężną? Jeszcze dwa dni, to może za jakiegoś bzdeta uda się dwunasty kupon zdobyć, ale w sumie nie mam pojęcia na co to przeznaczyć. Wziąłem Alien Breed 2 (wart kilka Euro), DLC do Defense Grid (parę Euro, ale gra fajna, więc pewnie skorzystam) oraz DLC do Magicki (sam nie wiem po co). Reszty gier albo nie mam, albo kompletnie nie interesują mnie popierdółki w stylu okularów czy innych bezużytecznych kostiumów dla postaci, ale może wziąłbym coś na zasadzie "bo jest najwięcej warte". Sugestie?

Odnośnik do komentarza

Chyba sobie zaloze steama i kupie Magicke, bo wydaje sie fajna zabawka. Normalnie podpinam pod konto moje konto mbankowe, jaki jest przelicznik, kurs zbojnicki? Moze chetni na Four Pack?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wszyscy już mają madżikę. Chciałbym Ci tylko przypomnieć Psajko, że na kompach się nie gra, więc nie wiem co będziesz robił z tą madżiką. Przelicznik jest wyższy o kilkanaście groszy chyba. Tak czy srak nie ma to znaczenia, bo już sam STEAM żydzi przeliczając $/E jako 1=1 xd

Odnośnik do komentarza

Sciagnalem demo, dolazlem do jakiegos beholdera i dropy animacji (Dual Core 2 GHz, @ GB RAmu ATI Mobility 4570 256 ramu) - medium i rozdzialka natwyna lapka 1366x768. Mimo, ze chyba powinno byc spoko. Dajcie spokoj ludzie, wracam Subem w Mortalu oddzielac tlowia od pasa ;/

 

edit

 

No ok dziala calkiem plynnie, ale jest choppy lekko czasem.

 

Dante nie spieszy mi sie, w zasadzie czekam az przelew na konto dojdzie. Jak bedzie kosztowalo 4 ojro, bedzie supcio.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...