Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Kolejny dzien i kolejna do dupy promocja ;/

nic ciekawego dzis....

Jak do dupy? A Portal 2? A NWN2? A DS2? Gust masz do pupy, a nie promocja :P

gust nie ma nic do rzeczy. portal 1 mam.

dead space 1 tez mam ;)

Po prostu nie bede kupowal wersji cyfrowej jesli za niewiele wiecej moge miec wydanie pudelkowe...

wali mnie to ze to bedzie uzywka, przestane je kupowac jak wrescie sie skumaja ze ceny wydan elektronicznych sa z dupy.

Odnośnik do komentarza

Wy i te pudelka....jak się mieszka nadal z rodzicami to rozumiem ze "lepiej" wydać więcej na pudełko

ale dla mnie i tak lepiej kupić cyfrowa wersje za te same pieniądze (i taniej)....wszędzie w świece se odpalę kiedy chce i żadnych kartonów nie muszę wozić, nic się nie porysuje, chałupa jak się spali to dalej wszystko jest, steam to piękna sprawa

Odnośnik do komentarza

portal 1 mam.

dead space 1 tez mam

Po prostu nie bede kupowal wersji cyfrowej jesli za niewiele wiecej moge miec wydanie pudelkowe...

Masz Portala, masz Dead Space'a i mówisz że nic ciekawego? To widac kupujesz nieciekawe gry sobie ;)

Bo te gry które wymieniłem to zdecydowanie gry dobre i ciekawe w ogólnym rozrachunku. W tej promocji może nie być nic ciekawego dla ciebie, a nie w ogóle :) Ale skoro "gust nie ma nic do rzeczy" to nie mówiłes o sobie tylko ogólnie - więc się nie zgodziłem z Tobą ;)

 

 

przestane je kupowac jak wrescie sie skumaja ze ceny wydan elektronicznych sa z dupy.

Wysoka cen gier Steamowych to akurat ma inny powód niż "chcemy zarobić na frajerach", ale to topic na dysputę na dziesiątki postów, więc nie będziemy się wdawali w to ;)

Odnośnik do komentarza

Wy i te pudelka....jak się mieszka nadal z rodzicami to rozumiem ze "lepiej" wydać więcej na pudełko

Nie rozumiem co mają do tego rodzice. Mieszkam na swoim i mam fioła na punkcie cdaudio których to mam całą ścianę a na itunes nawet nigdy nie popatrzyłem, nawet gdyby albumy były za dolara. Gier może nie zbieram ale tak samo jak w przypadku muzyki wolę wersję, którą wezmę do ręki, poczuję zapach farby drukarskiej, poczytam instrukcję i zainstaluję w 3-4 minuty a nie będę czekał 1-2h aż mi się te 1-2giga ściągnie.

 

ale dla mnie i tak lepiej kupić cyfrowa wersje za te same pieniądze (i taniej)....wszędzie w świece se odpalę kiedy chce i żadnych kartonów nie muszę wozić, nic się nie porysuje, chałupa jak się spali to dalej wszystko jest, steam to piękna sprawa
...konto ukradną - kolekcja przepadnie; gra okaże się niewypałem - nie sprzedasz; steam padnie - nie pograsz

 

 

zgadzam się ze szpicem, że takie promocje to nie promocje - NN2 nówkę można kupić za 40pln (cyfrowa niecałe 30pln), Dead Space 2 za 80 (na steam 60). Że niby taniej? One powinny mieć taką cenę od początku - dystrybucja cyfrowa winna do czegoś zobowiązywać.

Odnośnik do komentarza

poczytam instrukcję i zainstaluję w 3-4 minuty a nie będę czekał 1-2h aż mi się te 12giga ściągnie.

Raz: instalacja gry w 3 minuty? Albo komp z NASA albo mowa o grach z lat '90 ;) Z każdym rocznikiem nowym gry instaluja się coraz dłużej, choć mnie to nigdy nie ruszało - ma się chwilę co by się odezwać do matki pierwszy raz od kilku dni xD

 

Dwa: 12 GB w 1h? E-peen zrobił "dong" ? xD

 

 

 

Co do pudełek, tak jak wspominałem w topicu o BF3. Nie wiem czemu ale coraz mniej mnie jara całe to kolekcjonowanie. Nie wiem czy wyrosłem z tego czy co. Choć kolekcji gier która mam z PS2 sprzedać nie zamierzam ;)

Co do i-tunes, to jest to o tyle wygodne, że możesz kupić jednego songa czy dwa a nie cały album gdzie przeważnie (dla mnie) 80% piosenek jest z dupy ;p

Odnośnik do komentarza
Raz: instalacja gry w 3 minuty? Albo komp z NASA albo mowa o grach z lat '90 ;) Z każdym rocznikiem nowym gry instaluja się coraz dłużej, choć mnie to nigdy nie ruszało - ma się chwilę co by się odezwać do matki pierwszy raz od kilku dni xD
przy macierzy z SSD jedynym ogranicznikiem prędkości jest prędkość odczytu płyty DVD <dong!>

Ale nie o to chodziło tylko o różnicę w "czasie dostępu" pomiędzy wersją pudełkową a cyfrową - jak narazie, na nasze warunki siecowe, kwestie cyfrowej dystrybucji czy gry w chmurze nie są tak komfortowe jak u naszych przyjaciół z północy.

 

Dwa: 12 GB w 1h? E-peen zrobił "dong" ? xD
myślnik nie zaskoczył, miało być 1-2giga (L4D2 ściągało końcówkę z zawrotną prędkością 30kilo)

 

Co do i-tunes, to jest to o tyle wygodne, że możesz kupić jednego songa czy dwa a nie cały album gdzie przeważnie (dla mnie) 80% piosenek jest z dupy ;p
Czas zacząć słuchać dobrej muzyki ;)
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ja lubie posiadac fizycznie rzeczy, ktore kupuje.

Np ostatnio stalker byl za 20 zl nie kupilem bo mam pudelkowo 1 i 2 czesc i 3 w cyfrowej wykladaloby ciulato.

poczekam te 1-2-5 lat i kupie w sensownej cenie :)

 

Mowiac (pipi)ate promocje. Mialem na mysli ceny nie produkty.

Dead space przechodzilem ponad rok. Ale wkoncu spodobal sie.

Portal to moim zdaniem popierdulka, ktora powinna chodzic do 5E i taka cene jestem gotów za to dac

 

Dobra dobra, inaczej byście śpiewali jakby dolar cały czas był po 3pln, a Stim miałby ceny z Rosji/USA , a nie z EU. Sad but true. To nasza gospodarka rucha nas w dupsko.

bzdura.

W rosji nie oplaca sie kupowac.

maja dokladnie takie same ceny jak my.

My 15 E -> 60zl

u nich 20$->60zl ..

Odnośnik do komentarza

No więc.. NIE. Na ogół ruskie mają takie same ceny jak USA. Fakt, czasami są takie jak u nas, ale z tego co widziałem, to na ogół jednak równają cenom z hameryki.

 

Akurat znalazłem przykład z obniżkami gier EA.

 

Battlefield: Bad Company™ 2

US: $6.80 (= 4,69€)

UK: £6.80 (= $11.15)

EU: 13,60€ !!!! (= $19.72, over 3 times more expensive)

AU: $6.80 USD

RU: $10.20 USD

 

 

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam

US: $7.49

UK: £4.99 (9% higher)

EU: 6,49€ (24% higher)

AU: $7.49 USD (0% higher)

RU: $7.49 USD (0% higher)

 

 

Battlefield 2: Complete Collection

US: $5.00

UK: £3.75 (23% higher)

EU: 5,--€ (43% higher)

AU: $3.75 USD (25% lower)

RU: $5.00 (0% higher)

 

 

Medal of Honor™

US: $14.99

UK: £9.99 (9% higher)

EU: 14,99€ (43% higher)

AU: $34.99 USD (133% higher)

RU: $29.99 USD (50% higher)

 

 

Medal of Honor: Airborne

US: $2.50

UK: £2.50 (64% higher)

EU: 2,50€ (43% higher)

AU: $2.50 USD (0% higher)

RU: $2.50 USD (0% higher)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...