Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kolekcja na steamie powiększyła się przez jesienną wyprzedaż o Limbo, Kane & Lynch 2 +DLC, Fallout Nev Vegas +DLC, ME2, Oddworld, Test Drive Unlimited 2. Czarnula przez jesienną wyprzedaż się kurzy :). Mimo zakupów zacząłem grać w Metro 2033. Czytałem książkę Dymitryja a gra dopełnia obraz w mojej głowie. Mogli by zrobić film na podstawie książki.

Fallout: NV dostałem jako gifta od znajomego za wielkiej wody. Tylko tam mieli chyba inne dlc niż w eu.

Odnośnik do komentarza

Divinity 2 za 10€.

 

Czaję się na tę grę już od dłuższego czasu, ale niepokoi mnie nieco poniższe:

3rd-party DRM: SecuROM™

5 machine activation limit

 

Powie mi ktoś co to konkretnie oznacza? Czy, że gra może być aktywowana na maksymalnie 5 maszynach jednocześnie, czy też, że dostaję limit 5 aktywacji, a po jego wyczerpaniu gra idzie w cholerę(?).

Odnośnik do komentarza
Dvinity nie polecam, gra udaje dobrą, a tak naprawdę to jest za(pipi)iście repetytywna i nudna przez to. Nie mam pojęcia skąd tak wysokie oceny
FPSy też są powtarzalne... och, przepraszam, "repetytywne" - idzie się i szczela. Też nie mam pojęcia dlaczego tak wysokie oceny dostają...

 

Moje pytanie wciąż aktualne.

 

Wyprzedaż jak wyprzedaż - ciężko mówić czy shitowa czy nie, biorąc pod uwagę, że każdy kupi co innego. A jeśli ktoś już i tak ma pół katalogu wykupione, to nic dziwnego, że może nie widzieć nic dla siebie. ;>

Odnośnik do komentarza

No ja mam na Origin C2 i BFa.... bo nie moge mieć na Steam. CO się da kupię na Steam w przyszłości.

 

Hammeruj. Tez wczoraj ściągałem toolsy do P2 i miałem to samo. Po prostu ludzie sporo rzeczy kupili w tych godzinach i ściągają. To nie wina danej gry a po prostu Steam. BO chyba nie powiecie że miliony osób ściągały Tools do Portala nagle xD

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dvinity nie polecam, gra udaje dobrą, a tak naprawdę to jest za(pipi)iście repetytywna i nudna przez to. Nie mam pojęcia skąd tak wysokie oceny :)

 

Anyway... ostatni dzień sale shitowy :( w ogóle się nie postarali, aby zakończyć wyprzedaż z wielkim bangiem :(

 

 

Ojj...wzbudzasz moj gniew sakiu:P.

Divinity II to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy rpg na PC jak DLA MNIE,wiedzminy,skyrimy i inne nie wywarly na mnie takiego wrazenia jak Divinity II,gra jest prawie idealna i nie wiem co tam repetywnego,ja sie bawilem swietnie,przegrane na konsoli 80 godzin a na steamie ponad 100:) System walki idealny,silnik gamebryo daje rade,duzo smaczkow (uczucie zaszczucia) itp.

Gra mocno niedoceniona,glownie przez swojego poprzednika (tez Divinity II) ktory zasypywal graczy bugami i byl zje**ny,ta wersja jest usprawiona i gra sie cudownie.

 

Co do dzisiejszych wyprzedazy,Dead space 2 to dobry wybor a ja szczegolnie od siebie polecam Europa Universalis III,kozak gierka jesli sie lubi strategie,dyplomacje i duzo dlubania w menusach.

Odnośnik do komentarza

Było w okresie świątecznym w zeszłym roku. Nie pamiętam czy dokładnie w boże narodzenie, ale na pewno w następnych dniach.

 

Z tym Dead Space (1) na PC to uprzedzam tylko, że gra nie jest najlepiej zoptymalizowana. Są problemy ze sterowaniem, a na monitorach 4:3 za przeproszeniem gówno widać. Oczywiście nic nie mam do samej gry, ale osobiście po zakupie przy okazji innej promocji jakoś za długo się tym nie nacieszyłem. A i w dodatku mdłości dostawałem wyjątkowo po zaledwie 10min grania (miewam tak przy niektórych pozycjach FPP/TPP, nie wiem od czego to zależy do końca).

 

@Velius

O co chodzi z tym DRMem Divinity 2? Bo nie wiem czy jest sens to brać, czy poczekać na jeszcze lepszą cenę. Kiedyś... gdzieś... może...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...