Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kupony zniżkowe na steamie?

Póki co informacja ujawniła się, może i nieco przed czasem, dzięki specjalnej stronie na Steamie w części obsługi technicznej, która nosi prosty, acz znaczący tytuł – Steam Coupons FAQ.

 

Wychodzi na to, że kupony zniżkowe będą “zamieszkiwać” w inwentarzu naszego konta oraz automatycznie obniżać ceny produktów, które będziemy chcieli kupić, i które już znajdą się w naszym wózku zakupowym. Będziemy mogli użyć tylko jednego kuponu zniżkowego na jeden produkt, co w sumie jest całkiem logiczne. Kupony będą miały ograniczony czas na zużycie. Co najciekawsze jednak, będzie można obniżyć nimi cenę produktów, które już są w promocji! Jeżeli nie będziemy chcieli skorzystać z jakiegoś kuponu, będziemy mogli wymienić go z innymi użytkownikami platformy Steam za pomocą Steam Trading na gry, przedmioty do gier, czy też po prostu inny kupon, z którego będziemy chcieli skorzystać.

 

Pierwszy kupon dostępny jest na oficjalnej stronie Rail Simulator i oferuje 50% zniżkę.

Odnośnik do komentarza
Pisałem o tym wczoraj o 11 rano ;)
Nie pisałeś, tylko wrzuciłeś linka do jakieś nieoficjalnej strony/forum, gdzie ktoś inny wrzucał kolejne linki i cytaty na temat czegoś, co nawet nie jest aktywne. A że z natury jestem człowiekiem leniwym i nie chciało mi się zagłębiać w szczegóły takiego "macie, poczytajcie", to jednak więcej dowiedziałem się z posta MBeniek. ;)
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś wrzuca linki do screenów z inventory swoim w którym znajduje się kupon, to raczej jakaś "aktywność" ma miejsce - a nie puste słowa :>

 

Poza tym, ciekawa polemika tam była na temat dlaczego Steam może ograniczyć dość znacząco wszelakie Sale'e z tego powodu.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko po czesci zwiazane ze Steamem. Chcialem kupic Morrowinda i Obliviona w wersji pudelkowej ale oprocz Allegro nie idzie tego juz dostac (zadne platynowe kolekcje czy inne klasyki). Sprawdzilem na S i sa po 20$ wiec szczerze ich pier.dole. Pytanie natomiast jest do tych co z tym serwisem obcuja - jest jakas regula, ze jesli gierka trafia na S to raczej nie ma szans zeby pozniej spotkac ja w wydaniu pudelkowym? Chcialbym wiedziec czy mam zaczac polowac na aukcjach czy raczej czekac na przecene na Steamie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...