Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

na liście znajduje się Shogun 2, który dzisiaj jest na -67%. Jest szansa na jakieś -75% czy lepiej brać dzisiaj, od ręki?

 

Zastanawiam się nad tym aby kupić tylko dodatki a jutro pojechać do MM i kupić pudełko za 59pln, zadziała? Nie jestem obyty w Steamie a z tego co wiem to np. takie dodatki do FNV nie chodzą, bo coś tam Cenega pokombinowała z regionami.

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

na liście znajduje się Shogun 2, który dzisiaj jest na -67%. Jest szansa na jakieś -75% czy lepiej brać dzisiaj, od ręki?

 

Zastanawiam się nad tym aby kupić tylko dodatki a jutro pojechać do MM i kupić pudełko za 59pln, zadziała? Nie jestem obyty w Steamie a z tego co wiem to np. takie dodatki do FNV nie chodzą, bo coś tam Cenega pokombinowała z regionami.

 

Jak masz kogoś kto może kupić w stanach to u nich gierka jest za 10$ i wtedy wychodzi taniej niż u nas box. Sam sie rozglądam za kims takim.

Odnośnik do komentarza

No widzę właśnie, bo strona leży ;)

 

A poważnie, chyba jeszcze te procenty nie do końca właściwe, bo raz mi wyświetla przy takim Portal 2 -66%, gdzie indziej -75%, a po wejściu na stronę już tylko -50%.

 

No i znowu jakieś konkursy. Chyba za achievementy. Nie wiem, wszystko leży ;>

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

metro za 2.5 e kusi cholernie ;( tylko czy warto kupic wiedzac ze bede mial sprzet za 2 lata ? xD

 

edit :

Rift i metro niedostepne dla polaków... Chu* w dupe temu, kto tak zdecydowal

 

btw fajna promocja :

2l8xe10.png

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza
Rift i metro niedostepne dla polaków... Chu* w dupe temu, kto tak zdecydowal
Wszystko dostępne, tylko stronka cały czas cyrki odwala. Dawno takiego bałaganu nie było przy okazji promocji. Pewnie dopiero jutro się wszystko co nieco unormuje. Póki co lepiej dać sobie spokój.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...