Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@django

Nie kumam. Jak fakt, że grę Anomaly Ci dopisało/nie dopisało do Library ma się do stanu konta? Mnie to wygląda na odrębną sprawę.

 

Dostalem odpowiedz z supportu. Wyglada na to, ze PP pomyslal, ze sprawa przeszla i zablokowal/pobral mi kase z konta, ale za pare dni skuma, ze zadna transakcja miejsca nie miala i kasa do mnie wroci.

 

Szkoda, ze okazja na Anomaly raczej sie nie powtorzy ;_;

Odnośnik do komentarza

cos ten achiv z tf2 zbugowany jest .... zebrane 10 prezentów achiv dalej nie ma ...

ok wpadl

wygralem przecene -25% na gre ktora jest teraz -75%

po (pipi) takie kupony sa do wygrania ?

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile razy twórcy Crimecos tam musieli dac dupy Gabe'owi aby taki shit byl promowany przez achiv...

dawno takiego (pipi) nie widzialem. Az musialem sie zmuszac aby zrobic te achiv. Z porównaniem z tym Rusty Hearts to przyjemnosc

ps. Ponoc ten CrimeCraft dziala na UE3 :D

Edytowane przez szpic
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rusty Hearts to przyjemność bez jakiegokolwiek porównywania. :) Serio - za darmo, świetna muzyka, można grać solo 95% rozgrywki pomimo faktu bycia MMO (imo zaleta). Jak dla mnie dobrze, że dali achievementa, gdyż być może dzięki temu więcej osób się do gierki przekona. Grind może i niemały, ale na niezobowiązującą zabawę na 10-30min jak znalazł.

 

Co się zaś tyczy gier w promocji - cały czas powtarzam, że ciężko oczekiwać cudów kiedy posiada się już większość katalogu Steam wykupione. ;) Zgodzę się jednak co do samej wielkości obniżek, gdyż te miejscami zaskakują. Coś co rok temu przecenione było o 75% teraz już tylko 66%, bez jakichkolwiek zmian w podstawowej cenie. W dodatku pełno gier za 40-50€ przecenionych o "całe" 33%, podczas gdy za pół roku będą pewnie kilka razy tańsze. A i nawet jak już mam kilka pozycji upatrzonych, to coś się nie raczą pojawić - na przykład Transformers: War for Cybertron, do którego się przymierzam od dłuższego czasu, albo Puzzle Quest 2, którego nawet najmniejsze obniżki jakoś omijają...

 

Nie licząc świątecznych "giftów" póki co kupiłem "tylko" Batmana, Orcs Must Die oraz portalowe DLC do Defense Grid. Miałem wziąć też Costume Quest, ale tego udało mi się wymienić za otrzymanego w ramach achievementa GRID.

Odnośnik do komentarza

Ma ktos karte PKo BP i probowal cos brac na steamie? Wczoraj cos kupiłem, potem dosłownie 30 minut później już się nie dało, było ze credit card company odrzuca informacje, ale informacje był niezmieniane. Zadzwonilem na infolinie i powiedzieli że tą kartą nie da się kupować na internecie, więc jakim cudem kupiłem pierwszym razem?

Odnośnik do komentarza

Ma ktos karte PKo BP i probowal cos brac na steamie? Wczoraj cos kupiłem, potem dosłownie 30 minut później już się nie dało, było ze credit card company odrzuca informacje, ale informacje był niezmieniane. Zadzwonilem na infolinie i powiedzieli że tą kartą nie da się kupować na internecie, więc jakim cudem kupiłem pierwszym razem?

Sprawdź, czy dane w Steam nie zmieniły Ci się na polskie znaki. Nie wiem czemu, ale mnie się zmieniło raz z "Rafal, Lodz" na "Rafał Łódź" (jakim cudem, nie pytajcie) i przestało działać. Też wywalało, ze karta odrzucona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...