Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

(...)

 

LOL!

 

Widzę, że trzeba zadać pytanie w inny sposób. Czy ten summer sale to aż taki szał dópy, że się tak ludzie dopytują? Czy są jeszcze większe upusty niż zazwyczaj? Czy na listę wyprzedawanych gier trafia dziesięć razy więcej tytułów?

 

Prawie cały katalog Steam dostaje jakiś mniejszy upust trwający przez cały sale, codziennie masz 15-20 gier które mają deal of the day sięgające czasami -90%. Przeważnie w okolicach -66%.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przeżyję zapłatę 5zł drożej niż mam się bawić w Allegro i ryzykować ewentualne problemy ;)

 

 

Chyba, że masz na myśli np takie genialne aukcje jak BF3 za 80 zł co to po tygodniu przestaje działać, bo to tez już na forum się przewinęło. W tym wypadku wolę zapłacić nawet i 50 zł więcej ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

W sumie, tyle osób czeka na summer sale Steam, w dużej mierze aby kupić jakieś popularniejsze tytuły, a tak naprawdę sporo gier można o wiele taniej dorwać na Green Man Gaming. W coraz większej ilości przypadków dostajemy klucze Steam, ceny są w dolarach, promocje rzędu -75%, a do tego już niemal non-stop mają oni aktywny jakiś kod zniżkowy obniżający cenę o dodatkowe 20%...

 

Oczywiście ceny warto śledzić i porównywać, ale gdy tak patrzę na tytuły gier, jakie ludzie chcą kupić w Summer Sale, to tak właściwie większość z nich dostępna jest właśnie w GMG, czasami nawet bez czekania na jakiś większy sale, tylko w zwykłych dniówkach lub weekendówkach.

Odnośnik do komentarza

No co Ty, ja wczoraj dropnąłem chyba z 14 kart w jakieś 8 godzin, włączasz grę w tle i niech się dropią. Jak skończysz to następna i jazda. Można też próbować włączyć wszystkie gry na raz, ale podobno drop rate wtedy spada (i moje obserwacje wydają się to potwierdzać).

Odnośnik do komentarza

No albo mieć giereczkę już w kolekcji kiedy to dodawali. Dlatego mówię, że masz hajs od każdej gry którą JUŻ MASZ w bibliotece.

 

Mówcie co chcecie, mi przybyło pięć ojro wczoraj, dla mnie to fajna sprawa (nie wydałem nic). Jak nie chcecie tych kart to chętnie przyjmę :>.

Odnośnik do komentarza

Śmiejesz się, a przecież o to chodzi - ludzie będą kupować gry, zbierać te karty, a potem jeszcze dokupować te im brakujące, aby zyskać jakieś steamowe XP.

 

Gdyby jeszcze z tego było coś więcej niż kosmetyka, to bym zrozumiał, a tak... Nope. Gorsze to niż achievementy.

 

Prawdę mówiąc, to mi się nawet nie chce instalować i odpalać tych gier, mimo, że teoretycznie łatwa kasa... Z Defender's Quest zdobyłem trzy, na drugim kompie mam FTL, może tu się pobawię i parę groszy dorwę. Poza tym meh.

 

Skąd info, że 4 lipca? W ubiegłym roku był w połowie miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...