Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

No jak jeszcze wyjasnisz skad niby mialbym miec butthurt to dostaniesz lizaczka a pozniej przeczytaj jeszcze raz mojego posta.

Określanie podejścia odmiennego niż własne za "żenujące" czy tam "bekę" podpada pod spinę. Dawaj lizaka. Czytać raz jeszcze mi się nie chce.

 

I wyluzuj trochę czasem ;)

 

 

Powiedzial czlowiek, ktory dwie strony temu uwazal karty za najgorszą rzecz jaka mogla sie nam przytrafic. Zabawne, ze tacy oswieceni uzytkownicy jak Suavek nie moga pojac, ze ktos moze miec inne zdanie niz oni. To jest dopiero beka.

 

Raven: Istnieja cale servery idle'owe gdzie ludzie siedza godzinami i czekaja az cos wpadnie. Kapelusze i inne itemki idą jak woda. Jak się ktoś dobrze zakręci to spokojnie może żyć z tego.

 

A karty dzisiaj wychodzą z bety i każdy powinien je dostać.

Odnośnik do komentarza

 

- Steam marketplace jest dostępny tylko dla userów, którzy zakupili cokolwiek w sklepie steam za prawdziwą gotówkę w przeciągu ostatniego roku. Pierwsza z tych transakcji musiała mieć miejsce co najmniej miesiąc temu.

 

Niestety, aktywacje gierek z gazet, bundli i giftów się nie liczą. :(

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

No ja na przykład. Nie chcę kupować cyfrowo, więc Steam służy mi do aktywacji gier z CD-Action i Steamgifts (ew. jak jeszcze ktoś da mi coś w prezencie na Steama).

 

Choć fakt, jestem ewenementem. Zwłaszcza, że mam ponad 80 gier na nim, bo udało mi się wygrać paczkę Square Enix (czyt. praktycznie paczkę Eidosa). Zwykle ludzie bez kupowania do tylu nie dobijają... ;)

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

django, a czy Ty potrafisz tak bez pojazdów? Bo widzę znowu się spinasz, tylko z innego powodu. Zasłaniasz się opiniami, a jednak swe własne przedstawiasz z taką pogardą dla innych (także tych tu obecnych), że chyba nie powinieneś się dziwić, iż spotyka się to z takim odbiorem a nie innym. Daj sobie na wstrzymanie, wypij jakąś melisę, i weź też pod uwagę, że nie wszystko na forumku musi być śmiertelnie poważne. Myślę już sam fakt, że nie powiedziałem "dupa cie boli zią" tylko dyskretniej i z emotką powinno Ci dać trochę do zrozumienia. ;)

 

 

W kwestii zaś samego tematu też zostaję przy swoim, bowiem sam za co najmniej dziwne uważam takie usilne zbieractwo wirtualnych karteczek ze wszystkich możliwych gier. No ale to sprawa tych, co wyrzucą na to kupę kasy, szczególnie na całe gry ("ta gra za 10 euro jest w spisie tytułów dających karty, kupuję!"). A że ktoś inny sobie karty dorwie - czy to na sprzedaż, czy to do jakiejś mniejszej kolekcji - to już jego sprawa w jaki sposób tego dokona. I akurat "grind" (od kiedy idlowanie jest grindem?) kilku gierek przez dwie godziny to również dla Ciebie, kolekcjonera, potencjalna szansa na wymianę czy dorwanie tego, czego poszukujesz. Bo a nuż "grindujący" kumpel dorwie kartę, której Ci brakuje, i którą będzie chciał sprzedać lub się wymienić?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Chyba nie ma ludzi którzy aktywnie używają Steama i nie mają tam nic kupione w ostatnich 12 miesiącach ;)

 

 

Nie, to jest jakiś (pipi)owy system. Wykosztowałem się nie na edycje pudełkowe i dupa. Nie wlicza się to, tylko z ich sklepu. Niech spadają na drzewo. Nie będę teraz na gwałt coś kupował z ich sklepiku jeśli głąby nie wliczają edycji pudełkowych czy kodów zakupionych np. na allegro. No ale to steam, zawsze coś z(pipi)ią.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

 

Chyba nie ma ludzi którzy aktywnie używają Steama i nie mają tam nic kupione w ostatnich 12 miesiącach ;)

 

 

Nie, to jest jakiś (pipi)owy system. Wykosztowałem się nie na edycje pudełkowe i dupa. Nie wlicza się to, tylko z ich sklepu. Niech spadają na drzewo. 

 

z edycji pudełkowej pewnie nie maja ani grosza więc dlaczego maja dawać ci karty za free :P

Odnośnik do komentarza

Dwie nowe gierki które mam, kolejne erło za darmo, jak miło :>.

 

Zazdroszczę foila, ja nie miałem żadnego ;(. To jest kupa hajsu.

 

Ciekawe jak uwolnienie kart wpłynie na ceny.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ale bieda z kartami z Bind of Isaac. Zwykłe karty za 0,19 euro, a folijka tylko za 1,5 ojro. :confused: Na razie czekam, może coś cena podskoczy na dniach. 

 

Wczoraj wieczorem były jeszcze za 0,35e, ogromna ilość kart na rynku wcale nie sprzyja cenie ;). Ja chyba poczekam, ludzie pocraftują sobie odznaki i zmniejszy się liczba kart to może cena trochę pójdzie do góry.

Odnośnik do komentarza

Dropnęła mi foliowa karta. 

Ona jest warta kilka euro. xD

taka moze wypasc w kazdej chwili czy trzeba najpierw miec komplet z jakies gry?

kurde ludzi powaliło.

 

ceny z 50 eurocentów spadły do 15-16.

Zamiast wystawiac po 50-49 i poczekać chwile to schodzą coraz nizej debile. Byle jak najszybciej sprzedac...

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...