Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Warto zerknąć na te karty z sale, jest 10 kart, każda z feature grą każdego dnia i gry tam wymienione dostaną na setke karty od danego dnia (tak mi się wydaję), ciekawe jaka będzie promocja na Reusa i Kerbal Space Program.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Grał ktoś w Scribblenauts? Zastanawiam się nad tym. Ale obawiam się, że znudzi mi się po 10 minutach.

To fajna zabawka i tak należy do tego podejść. Łamigłówki nie są trudne i w większości przypadków sprowadzają się do znalezienia odpowiedniego wyrazu - szczególnie dobre jeśli ktoś chce potrenować słówka z angielskiego. Generalnie można się pośmiać, troszkę wykazać kreatywnością, ale przyznam, że po zrobieniu 3/4 poziomów powoli całość zaczęła mnie nużyć, a wymogi do swego rodzaju achievementów to lekka przesada jeśli chodzi o monotonię.

 

EDIT:

I warto przeczytać jeszcze to, zamiast spekulować - http://store.steampowered.com/promotion/summerfaq/

 

Teoretycznie jeśli ktoś jest w stanie się logować co 8 godzin na te głosowania, to nie wydając grosza ma szanse na komplet kart.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle... jeśli coś nie jest w daily czy flashu a nie jest przecenione wyżej niż 50% to czekacie do ostatniego dnia promocji i najwyżej wtedy kupujecie.

 

No i kto by pomyślał, że marketplace nie działa poprawnie pod naporem klientów wciskających F5 co 3 sekundy...?

 

Wróćcie za kilka godzin i będzie jako tako działać.

 

A kto chce sprawdzić wszystkie promocje to niech zerknie tu - http://steamdb.info/sales/

Odnośnik do komentarza

Są karty w HM więc chociaż jedna rzecz na plus. Promocji na razie jeszcze zbytnio nie przeglądałem ale myślę, że coś dla siebie znajdę :D

Szkoda, że tegoroczna odznaka za SSS jest taka wykręcona.Miałem nadzieję, na coś niej $$$ żernego:(

 

OMG jak ten sklepik muuuuli :/

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

A Wasze karty pojawiają się na rynku? Ja niby wystawiam, ale żadnej cholery nie widzę w spisie dostępnych do kupna jak sobie wyświetlę. Szlag by to.

 

Ja żadnej nie widziałem, a właśnie widze że poszły karty z B:I za 1 euro sztuka. Wtf, a sądziłem, ze póki ceny nie spadną do 20-30 centów to nikt nie kupi.

 

Przypuszczam, że z takim burdelem na serwach każdemu tak wybiórczo karty pokazuje i się ma szanse być u kogoś na pierwszym miejscu z obojętnie jaką ceną...

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...