Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

DS dostaje update'y, ale oficjalnie poprawić badziewnej wersji pecetowej to się nie fatygują?

 

No o to chodzi. Update'y mozna wydac, ale z (pipi) bata nie ukrecisz. Konwersja jest z(pipi)ona u podstaw i watpie zeby mieli czas i hajs wszystko robic od nowa, niestety.

 

Z drugiej strony dla wielu gier upadek GFWL to smierc wiec jezeli firmy nadal chca zarabiac na swoich starszych tytulach to nie ma zmiluj - trzeba przysiasc do przesiadki na Steama. Narazie chyba nie ma pospiechu bo oficjalnej daty zamkniecia serwisu MS nie ma. W przypadku From pewnie sie tym zajma po premierze DS2 (chyba, ze team od Armored Core w to wciagna, w co watpie jednak).

Odnośnik do komentarza

W kwestii DS bardziej chodzi mi o to, że fani wypuścili amatorskie łatki naprawiające lub usprawniające w pewnych kwestiach spartoloną robotę From, to dlaczego choćby takiego rodzaju poprawki twórcy nie wprowadzą oficjalnie?

 

Co do G4WL, nie dla wszystkich gier wyłączenie "usługi" będzie oznaczało śmierć, a co najwyżej śmierć multiplayera.

Odnośnik do komentarza

Toż piszę, że skoro tak łatwo, to dlaczego From oficjalnie takiego fixa nie zaimplementuje? Tym bardziej zastanawiam się jaki los czeka grę za kilka miesięcy, gdy g4wl wreszcie zdechnie. Pewno singla się odpali, ale mimo wszystko wersja będzie uboższa.

 

Swoją droga, z Bioshock 2 chyba także wywalili G4WL i uaktywnili achievementy.

Odnośnik do komentarza

Toż piszę, że skoro tak łatwo, to dlaczego From oficjalnie takiego fixa nie zaimplementuje? Tym bardziej zastanawiam się jaki los czeka grę za kilka miesięcy, gdy g4wl wreszcie zdechnie. Pewno singla się odpali, ale mimo wszystko wersja będzie uboższa.

 

Ale wiesz stary, to jest tak samo jak pytanie czemu Bethesda nie wrzucila do Skyrima wloczni mimo iz sami nad tym pracowali. Nie dowiesz sie. Albo hajs, albo brak czasu albo tysiac innych mniejszych lub wiekszych opcji. Nie chce tutaj nikogo specjalnie bronic bo wiadomo, ze kolesie dali dupy, ale to przeciez nie jest tak, ze siedza na (pipi)e nic nie robiac i sie smieja, ze komputerowcy i tak to lykaja, co nie?

 

DS jest w 100% grywalny i jest najlepsza gra od paru ladnych lat. Najwieksza bolaczka jest zdecydownie GFWL i brak optymalizacji w Blightown, oprocz tego jest git. 60 klatek nie oplaca sie odblokowywac bo czasami gra sie wykrzacza przez to, ale rozdzialke mozna wrzucic kosmiczna jak komus podola sprzet (plus te wszystkie SSAO BAO i inne (pipi)e).

Odnośnik do komentarza

info jak odzyskac stare savy w batmanie: http://steamcommunity.com/app/200260/discussions/0/810938810549705289/#p1

 

sprawdzilem i mi pomoglo w AC.

 

ps. dziala tylko jesli jeszcze macie te savy na dysku jesli np zrobiliscie formata od ostatniej gry to niestety stracone

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Nikt nie ma jeszcze możliwości ulepszenia gry. Cena wyświetla się tylko z poziomu wyszukiwarki i nawet u osób posiadających grę + dlc podane jest 20€. Cierpliwości.

 

Swoją drogą, ludzie są zabawni z tymi kartami. Sprzedałem wczoraj karty z Agarest za prawie 3 Euro. Nie wiem czy to normalna cena kart z nowszych gier, czy też ludzie tak desperacją chcą cycków z anime na tapetach, ale coraz bardziej to wszystko komiczne.

Odnośnik do komentarza

Kurde co się stało z licznikiem godzin? Do wszystkich gier, które odpaliłem chociaż raz dodało mi z dupy 9h. Więc jak w jakiejś grze mam przegrane godzinę gdy wyświetlam wszystkie gry w profilu to w bibliotece widnieje +9h. Też tak macie? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Huh, a to niespodzianka - Enslaved na Steam - http://store.steampowered.com/app/245280

 

Nawet nie wiedziałem, że gra wychodzi na PC.

 

Przy okazji, Deus Ex HR: Director's Cut jest już dostępny. Mnie wyświetla -80%, czyli równe 4 Euro.

 

EDIT:

Lol... ten Director's Cut to zupełnie nowa pozycja na Steam, w związku z czym wszelkie achievementy od nowa trzeba zbierać.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Miło, że posiadacze podstawki i dodatku mają discount. Mam tylko nadzieję, że dożywotni, bo jak kiedyś będę chciał przejść tego Deusa to oczywiście wezmę się za Director's Cut, ale aktualnie nie mam ochoty na wydawanie pieniędzy i dorzucanie sobie kolejnej pozycji do Steama, więc oby ta zniżka na mnie czekała za x czasu.

 

Aha, tak, nikt nie włamał mi się na konto, to jestem ja ;).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Musiałeś to utrudnić, no musiałeś :D!

 

Ale z tego co widzę karty już są poniżej 0,2 euro, więc nic specjalnego, a na wieczór mam umówioną sesję w B2, więc zanim zdążę wyfarmić spadną do standardowego 0,1e. Może poczekać więc, muszę jeszcze Batmany wyfarmić by było taniej.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...