Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne 100 gier przeszło przez Greenlight - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=188949082

 

Jakoś nie widzę nic na co sam głosowałem/bym głosował. Raptem kilka gier, którymi nie pogardzę w formie kluczy ze starych bundli, jak np. Vanguard Princess.

 

Zarazem widzę pokaźną ilość crapiszonów robionych chyba w RPG makerze z grafiką prosto z Painta... Niby mówią by nie oceniać książki po okładce, w tym przypadku gry po grafice, ale niektóre pozycje naprawdę wyglądają żenująco.

 

Z drugiej strony ostatnio więcej gier przechodzi przez Greenlight niż faktycznie pojawia się na Steam. Albo to tylko takie wrażenie, no ale na sporo zatwierdzonych i ukończonych gier nadal czekam.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Panowie zakupilem ostatnio Torchlight 2 i chcialem sobie pograc ze znajomym. Jednakze czesto jest tak, ze jestesmy obydwaj zalogowani, ale nasze konta nie widza sie nawzajem oraz po stworzeniu gry owa jest nie widoczna dla drugiej osoby. Nie dzieje sie tak zawsze, ale dosc czesto i potrafi obrzydzic gre zanim jeszcze w ogole zacznie sie grac. Mial ktos tak i moze naprawil jakims cudownym sposobem?

Odnośnik do komentarza

Panowie zakupilem ostatnio Torchlight 2 i chcialem sobie pograc ze znajomym. Jednakze czesto jest tak, ze jestesmy obydwaj zalogowani, ale nasze konta nie widza sie nawzajem oraz po stworzeniu gry owa jest nie widoczna dla drugiej osoby. Nie dzieje sie tak zawsze, ale dosc czesto i potrafi obrzydzic gre zanim jeszcze w ogole zacznie sie grac. Mial ktos tak i moze naprawil jakims cudownym sposobem?

Tak i nie.

Nie da się tego naprawić. Ten bug jest w T2 chyba od roku i wciąż nie jest naprawiony. To jest ta gorsza wiadomość. Lepsza jest to, że da się to "w miaaarę" ominąć.

 

Nie wiem jak wielkie ma to znaczenie ale my z kumplem robiliśmy zawsze tak jak opisze poniżej i gra startowała po około minucie czy coś.

 

1) Wchodzicie na tę stronkę: http://www.torchlight2game.com/

2) Logujecie się na swoje Runic Account

3) Minimalizujecie web browsera

4) Odpalacie Torchlight 2 na Steam

5) Kolega 'A' loguje się w menu głównym gry na Runic account. Przed wyborem postaci. Wchodzi w Multiplayera.

6) Jak kolega 'A' wykonał pkt 5, to kolega "B" robi to samo. Jeżeli się widzicie na friend liście to zakładacie normalnie grę i gracie. Jeżeli nie to kolega 'A' daje log out (nie trzeba wyłączać gry. Ot wyjść do Menu głównego) i loguje ponownie. Kolega 'B' cały czas czeka zalogowany.

 

Chodzi o to by dawać log in i log out na przemian. Raz jeden z Was, raz drugi z Was. Na zmianę. Jeden zawsze musi być zalogowany. Upierdliwe ale po kilku przelogowaniach u każdego z Was powinno zadziałać.

Odnośnik do komentarza

Podobno legitne. Jesienna wyprzedaż  27.11-03.12, zimowa 19.12-02.01. Tym razem jednak średnio czekam, bo nie za bardzo widzę już gry, które bym chciał jeszcze mieć ;). Może EU IV, ale raczej nie osiągnie pożądanego przeze mnie pułapu cenowego.

 

 

MShocrT.png

Odnośnik do komentarza

Panowie nie śmiać się, dopiero zaczynam ze Steamem. Powiedzcie mi jak z tego korzystać http://www.bundlestars.com/all-bundles/majestic-indie-bundle/ ? A w sumie co to właściwie jest? Bo zamiast normalnie to kupić mam tylko opcję checkout. Ogólnie określane to jako gift... Myślałem, że to zwykła paczka gier po taniości. Nic z tego nie kumam.

 

edit: 

Ok, już chyba rozumiem. Kupuję to przez ten checkout tzn wysyłane mi są kody wszystkich gier z bundla, które potem aktywuję w Steamie, right?

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

No z tego co ja pamiętam, to po prostu kupujesz (i na pewno da się kupić dla siebie, nie jako gift) i na maila dostaniesz Steamowe klucze, możesz je też wyświetlić na swoim koncie w ich serwisie. Klucze dodajesz do Steama jak każde inne i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...