Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Banished tylko -50% :/. Szczerze mówiąc liczyłem na -75% a tak to poczekam aż twórca rzuci do bundle'a. 40 zł za taką grę to lekko za dużo jak na nasze realia. Kusi mnie też State of Decay na Amazonie za $5 ale gra ma już 2 DLC za łącznie ponad $6, więc tutaj chyba też wolę zaczekać na jakąś kompletną edycję i bundle, choć widząc, że to jest gra wydawana przez Microsoft to troszkę wątpię w możliwość takowych.

Odnośnik do komentarza

I tak nie zagrasz.

 

Daj spokój, to samo było pamiętam z Prison Architect, przy okazji jakiejś poprzedniej wyprzedaży. Już wtedy się śmiałem, że odpalisz tylko dla kart, choć twierdziłeś, że będziesz grał. I co? Godzinę przy tym spędziłeś z tego co widzę.

 

Oczywiście Twoja kasa, ale naprawdę, kupuj lepiej to w co będziesz na pewno grał, tudzież masz ochotę pograć tu i teraz, bo w przeciwnym wypadku to naprawdę nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

I tak nie zagrasz.

 

Wakacje się zbliżają, więc może bym zagrał. Jeśli jakaś gra wkupi się w moje łaski to ogram na lewo i prawo (jak Rogue Legacy w zeszłe wakacje). W kolekcji chcę mieć, więc czy zagram czy nie nie jest ważne ;D.

Odnośnik do komentarza

Poza graficznymi modami jest bardzo dużo modów wpływających i ulepszających sam gameplay. Nie pamiętam dokładnych nazw bo odinstalowałem Skyrima jakiś czas temu ale Frostfall, mod z potrzebami (jedzenie i picie), trudniejsze smoki, immersive weapons & armors, cloaks of skyrim... Zresztą za dużo tego żeby wymieniać, tutaj jest wszystko http://www.nexusmods.com/skyrim

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba wezmę, Skyrim Legendary za €10. Wydaje się że to dobra cena bo taniej nie widziałem. Na ostatniej wyprzedaży przegapiłem.

Teraz przegapiłem Shadowrun - za późno wstałem i było już po promo, a tak chciałem wyrwać tą grę :(

 

W ogóle cała ta wyprzedaż to głównie zombie gry, no bez przesady... kiedy to się wreszcie znudzi ludziom. W każdym razie 3 dzień, jeszcze trochę zostało więc jest nadzieja, że jeszcze coś fajnego wpadnie.

Odnośnik do komentarza

Zombie nie zombie, mnie bardziej przeraża, że tyle gier Early Access promują na stronie głównej. A przecież równie dobrze mogą tacy wyciągnąć ile się da kasy, a potem grę porzucić, jak to zrobili twórcy Towns.

 

Ale lista topsellerów tylko pokazuje jak naiwni i bezmyślni są niektórzy ludzie. Skyrim był w pierwszej dziesiątce już na starcie promocji (-40%), jeszcze bez daily, wszelkie DayZ i inne zombie też pięły się w górę, a wielu ciekawszych czy bardziej oryginalnych tytułów, to trzeba samemu szukać, lub czekać.

 

Jak na razie nic nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...