Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyliłem streamowanie ze streamingiem, o jacie :(

 

Grzybiarz nie xd, po prostu streaming to jest tylko nazwa (po polsku strumieniowanie) technologii, która pozwala na streaming na twitchu tak jak ty o tym pisałeś jak i również streamowanie gierek z steama na inne urządzenie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Też ma Social Club, ale integracja jest bezproblemowa. Po uruchomieniu gry widać launcher, który Cię loguje i włącza się gierka.

Duży plus Steamowej to fakt, że gierka pobiera się z serwerów Gabena, a więc zapier,dala ile fabryka dała, kiedy te Rockstarowe serwery to jakiś śmiech na sali (c'mon, przy sprzedaży rzędu 17 mln na same kąsolki mogli trochę zainwestować w infrastrukturę żeby wstydu nie robić).

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie to że ukończyłem grę na ps3 to też wolałbym dopłacić nawet te 100zł do wersji steam. Fajnie jest mieć całą kolekcje w jednym miejscu , do tego cloud save , osiągnięcia i inne pierdoły . Steam to steam , konto z grą zostanie na wieki dla moich pra wnuków a pudełko się utylizuje z czasem.

Odnośnik do komentarza

No i nie zapominajmy o Disco Rot:

http://en.wikipedia.org/wiki/Disc_rot

 

Nie wiem, czy już to pisałem, czy nie, ale jakoś wkurza mnie płacenie drugi raz, za to co ograłem 2 lata temu. Co prawda teraz w full HD, ładniej itp, ale drożej. Kupując grę na premierę, zapłaciłem jakieś 189, a teraz wersja steamowa 60 euro. Rockstar jeszcze osobno chce zarobić i sprzedaje gierkę na swoich wolnych serwerach i na stemie, gdzie gra jest droższa, no bo jeszcze Gaben chce swój procent:/

Odnośnik do komentarza

No i nie zapominajmy o Disco Rot:

http://en.wikipedia.org/wiki/Disc_rot

 

Nie wiem, czy już to pisałem, czy nie, ale jakoś wkurza mnie płacenie drugi raz, za to co ograłem 2 lata temu. Co prawda teraz w full HD, ładniej itp, ale drożej. Kupując grę na premierę, zapłaciłem jakieś 189, a teraz wersja steamowa 60 euro. Rockstar jeszcze osobno chce zarobić i sprzedaje gierkę na swoich wolnych serwerach i na stemie, gdzie gra jest droższa, no bo jeszcze Gaben chce swój procent:/

 

Każda nowa gra AAA na Steamie tyle kosztuje :/ (wyjątkiem Wiedźmin 3, który chyba śmiga po 50 Euro), dlatego premierówek nie warto kupować, ale za to obniżki są konkretne po jakimś czasie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...