Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W 1,5 roku nazbierałem 352 gry i 3 programy na Steamie (chociaż na moim profilu się wyświetla niby 357 tytułów).
Ukończyłem 29 z nich i robię tak, że jak jakaś gra mnie wciągnie, to robię screena, a potem ją przechodzę i piszę prosta minireckę na koniec (dwa zdania, plusy minusy).
Robię to, by się nie pogubić w tym gąszczu i 2 razy nie przechodzić tej samej gry:)

Też czekam na Summer Sale, chociaż mój portfel (ten na du.pie) już prawie pusty.

Odnośnik do komentarza

jak beda choc pierwsze 3 pozycje z tej listy to bede happy

kolejno:

Ys 6 50%

Ikaruga 75%

valkyrie chronicles 75%

Trials in the sky 75%

rogue legacy 75%

shovel knight 75%

bleed 80%+ (w pierwszym sale byl chyba 90% przeceniony)

 

a na homm3 hd to bym nie liczyl bo obecnie trwa sale na wszystko co homm i jest tylko 50%. raczej nie bedzie wiecej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja może gram mnie bo pamiętam w co grałem a w co nie :D To już patologia jak patrzysz na grę na steamie i zastanawiasz się czy w to grałeś :)

Najgorzej jak kupisz, a okazuje się że jest na liście. :)

---

Nieźle Ci wydropi hajsu IdleMaster, akurat na wyprzedaże.

A tak w ogóle to kiedy to rusza?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

hehe wracam do domu i odkryłem że obecnie gram w ys the oath in felghana :)  wcześniej pograłem chwilkę w ori i homeworld ciekawe co następne ? Ustawiłem kolejność według cennika kart. Swoją drogą nawet nie wiedziałem że mam dwie gry z serii ys w kolekcji. Dobre to ? bym zagrał sobie kiedyś:)

Odnośnik do komentarza

ok mam origin oprócz tego oath :) które pierwsze ?

 

Dołożyłem wczoraj 20 euro a od tego czasu już samo rośnie na kartach prawie 8 euro od wczoraj :) chyba ta wyprzedaż zamknie się dla mnie w 20 EURO

 

11536048_974131745960033_535149390210146

 

 

 

 

 

P.S. Wyobrażacie sobie te wyprzedaże w złotówkach :) To by był pogrom

Odnośnik do komentarza

Podobno GTAV za 20 dolców, ale ja póki co nie widzę żadnych zmian w cenach, a ta gierka nie włącza się.

EDIT: 

Metro Redux za 7.99 ojro, chyba się skuszę ... jak zacznie działać normalnie ten sklep, a nie co dwudzieste odświeżenie ;P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...