Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

46 Games not played, ale jak to? Przecież staram się instalować wszystko? W sumie czasem jak włącze idle mastera to pojawiają mi się tytuły, których w ogóle nie kojarzę, a czas gry wynosi 1 minuta. To chyba jakieś gratisowe tytuły nie wiem skąd. Gabe, chyba sam dodaje tytuły tym, co mają ich bardzo dużo :)

Wartość konta $4924, a w portfelu już pustki i "oby do pierwszego" :/

---

Ok wiem, niektóych tytułów nie da się ograc, bo tak jak w przypadku zakupu trylogii GTA, część kodów jest na MACa, a więc tego nigdy nie odpalę.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Jak teraz patrzę na wyprzedaże zarówno na Steam jak i GOG, nie powiem, włącza mi się chęć nie tyle grania, co posiadania, ale z drugiej strony po co?

Jakoś nie bardzo mi wygodnie na lapku grać, niby mogę podpiąć pod monitor, którego używam do konsol, ale jak sobie pomyślę, że muszę zasilanie do kompa ciągnąć, konfigurować pada czy co tam jeszcze. Najzabawniejsze jest to, że już od X czasu przykładam się do zakupu jakiejś klawiatury bezprzewodowej właśnie do takiego celu, ale jak przychodzi co do czego łapię pada w dłoń, odpalam konsolę i wygodnie sobie gram  :sir:

Taki konsolowy Janusz się ze mnie zrobił, a jeszcze 10 lat temu byłem zagorzałym PeCeciarzem... 

 

Inna sprawa, jak popatrzę na blaszane potwory braci i detale w jakich ogrywają nawet nie do końca nowe gierki to normalnie czasami  :dog: .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 ale jak sobie pomyślę, że muszę zasilanie do kompa ciągnąć, konfigurować pada czy co tam jeszcze. .

 

 

Nie we wszystko da się grać na padzie... To, w co chciałbym to tylko klawa+mycha.

 

sprzecznosc lvl konsolowy janusz? bo nie rozumiem czemu od grania w cos "tylko klawa i mycha" odrzuca cie min konfigurowanie pada na pc.

Odnośnik do komentarza

No to przesadzilem na tym sale. Wydalem tyle kasy ze az wstyd...bede musial to wszystko teraz ograc zeby nie miec wyrzutów sumienia. Ale summer sale w tym roku byl naprawde dobry, kupilem mnóstwo tytułow na ktore mialem ochote, kilka olałem bo znizka byla zbyt mała i sprobuje ponownie na zime.

 

Za cene dwóch gier na PS4 kupiłem sobie 40 dobrych tytułów na steam :sir:

Odnośnik do komentarza

U mnie tylko HuniePop na razie, bo stwierdziłem, że nie będę jednak brał gier, w które na pewno w najbliższym czasie nie zagram. Zdąży się je kupić przy innej wyprzedaży - niewykluczone, że taniej.

 

Czaiłem się jeszcze na Ikaruga -75% i stoły Pinball FX2, ale coś się nie pojawiają, nawet we flashu. Jeśli dziś encore, to raczej nie ma większych szans.

 

 

Przy okazji - http://store.steampowered.com/agecheck/app/340170/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...