Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bedzie juz flash deals ani daily deals głównie z powodu refundów. Cebulaki kupowaly gre w promocji, za 2 dni byla we flash deal i robili refund zeby kupic taniej...a ze bylo to na skale masowa to za duzo zachodu wiec dlatego bedzie juz tylko jedna stała cena.

 

Takie info od insidera.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

trzeba ostatecznie pozegnac sie z tym szrotem ps4, persona przesunieta na 2023, uncharted nikogo, guitar hero meh.

Ile cudownego grania za te kase mialbym na PC :obama:

setki KOZACKICH, innowacyjnych gier.

 

No i ps4 wlaczylem od ostatniego zakupu moze z 8 razy :pawel:

Odnośnik do komentarza

Jak ktos ma zamiar masowo zakupic gierek jak Dave (20 w koszyku?! :obama:) to moze warto by bylo sie wstrzymac i poczekac na Winter Sale. Nie wiem jak w tym roku ale prawie zawsze Jesienna wyprzedaz jest nieco slabsza od swiatecznej + podczas swiatecznej i letniej zawsze za zakup sie dostaje jakies karty/tapetki/emotki itp ktore mozna opchnac potem na targu albo zlozyc odznaki.

 

Pamietam stary dobry Winter Sale w 2010 roku. Daily deale + kazdego dnia polowanie na achievementy w danej grze (trzeba bylo zdobyc aczika w grze ktora jest w daily sale wiec napedzalo to sprzedaz). Dziennie bylo 5-7 aczikow do zebrania, za ktore byly jakies tam popierdółki, kupony ale byla tez tabela milestonenów i na koniec sale dostawalo sie item adekwatny do ilosci wykonanych zadan. Pamietam ze wtedy nie mialem zadnych gier wiec kupowalem wszystko i robilem acziki, dostalem max punkty i jakas czapke do TF 2 w ktorego nawet nie gram.

 

Czapka lezala w inventory,az do 2013 roku kiedy ktos zapytal czy mu jej nie sprzedam, nawet zapomnialem ze ja mam. Okazalo sie ze lata po 1500zł :obama: :obama:

 

Ehh gdzie sie podzialy te wyprzedaze z ciekawymi eventami, które wymagały jakiegos wysiłku i byly naprawde ciekawe :frog:

Odnośnik do komentarza

A no podobno trudne ale siąde do tego wieczorem dopiero to coś napisze

 

Edyta: Pograłem trochę i muszę przyznać, że rzeczywiście gra jest wymagająca od samego początku, trzeba przemyśleć każdy ruch, często szturmujemy budynek z kilku stron jednocześnie więc trzeba to zgrać w czasie. Jeszcze nie odkrywałem żadnego uzbrojenia, bawiłem się tylko w single mission ale to uzależnia cholernie i syndrom jeszcze jednej misji jest obecny od samego początku, ciężko się oderwać.

 

Mowa o Door Kickers oczywiście, mogę z czystym sumieniem polecić.

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie mam 4,22 ojro w portfelu i chciałbym kupić jakąś nie wymagającą dobrego sprzętu gierkę. Najlepiej rpg. Polecicie coś? 

 

Divinity II: Director's Cut. Obaczj czy Ci pojdzie, ja przegralem w to ponad 100 godzin i dla mnie jedno z najwiekszych zaskoczen i ukryty gem. Tak mi sie spodobala ze az sie zarejestrowalem im na forum zeby podziekowac ze to zrobili.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...