Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

heh przeglądam oferty steamowe jeszcze raz i zakupiłem deus exa directors cut bo chcę sobie odświeżyć historię przed drugą częścią. Potem zerknąłem na promocje na ps network i xbox one ..... heh to ja zostanę przy cyfrowej dystrybucji na pc. Na konsoli opłaca się tylko i wyłącznie brać płyty i po przejściu sprzedawać wtedy to wychodzi tanio .

Odnośnik do komentarza

I bedziesz w te finale grał na blaszce? xd

 

Owszem. Na poczatku myslalem ze glupi pomysl, ale w 1440p i na matrycy IPS to wyglada poprostu pieknie i żywo. Do tego mam achievementy i moge wkoncu wbic calaka w FF 7 :)

 

Ziomeczki, jakieś fajne rpgi? takie tańsze... ;)

 

Divinity II: Director's Cut

Fallouty z gamesplanet

Witcher 1 i 2

Legend of Heroes Trails in the Sky

Dragon Age Origins Ultimate Edition

Hunie Pop :reggie:

Banner Saga

Legend of Grimrock

Cała seria YS

Recettear Item Shop Tale

Undertale

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra gra obroni się i po latach. Zwłaszcza jeśli mówimy o rpg z solidnym story/postaciami itd. Zresztą graficznie taki pierwszy Wiedźmin wygląda nawet dzisiaj całkiem fajnie. Design niektórych miejscówek i przywiązanie do detali cieszy oczy.Walka też fajna. Z ME to nie wiem bo z pierwszą częścią wytrzymałem ledwo parę godzin, a było to chyba rok temu. Gierki od Bio mi się po prostu przejadły bo ciągle jest to ten sam schemat i tylko setting się zmienia.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

No ja me 1 i 2 ostatni raz przed premierą 3 na pc ponownie kończyłem. Dobra gra broni się historią a ta sheparda jest zacna. Oczywiście jeżeli ktoś lubi gry bioware. Co do Wiedźmina 1 to to jest pc i z paroma modami wygląda 4 razy lepiej niż najnowszy fallout 4 którym tak się wszyscy podniecają:)

Odnośnik do komentarza

trzeba być niezłym masochistą żeby ogrywać teraz takie gierki jak pierwszy mass effect czy wiedźmin

Rozwiń myśl. Przecież te starsze gierki bywają o wiele bardziej ciekawe i rozbudowane, niż 90% współczesnych szrotów, upraszczanych i ogłupianych do granic niemożliwości, a które mimo wszystko kupujecie w dniu premiery.

 

A może o to właśnie chodzi? Za dużo myślenia kiedyś twórcy oczekiwali? Bo teraz wszędzie dwa ciosy i trzy opcje dialogowe na krzyż do wyboru, z autoaimem i prostymi korytarzami. Ważne, żeby wybuchy były, co by nikt przypadkiem nie zasnął, ani główka nie rozbolała.

 

Dobra gra na zawsze zostanie dobrą grą. Jeśli kiedyś sprawiała frajdę, to ma szanse sprawić ją i po latach. Jeśli tak nie jest, to znaczy tylko, że od początku coś było nie tak. Że pewnie i tak zbierze dobre oceny (*cough*Fallout4*cough*) i sprzeda miliony kopii (*cough*SW Battlefront*cough*), to tylko smutna szara rzeczywistość.

 

Dla mnie masochizmem jest właśnie granie w te wszelkie sequele i rebooty, które zostały tak poobcinane względem swych pierwowzorów, że w większości przypadków pozostał tylko tytuł. Reszta to wybuchy i "cinematic experience".

 

Teraz mam ochotę znowu zagrać w pierwszego Deus Ex...

 

Przy okazji:

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie to, że w portfelu mam 0 zł to pewnie i tak miałbym 0 zł, za to z mnóstwem gier.

 

Jeśli dostanę kupon na Shadow Warrior, to oprócz Serious Sama Revolution kupię jeszcze to. :D

 

Dobra, muszę dodać użytkownika jako przyjaciela, żeby mieć kupon. Tak to będę miał tą grę. :)

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza

Do dzisiaj nie ograłem Mass Effect :lapka:

 

Jeszcze ze dwie du,peczki w HuniePop i będę miał więcej godzin w układanie diamentów przy zdjęciach lasek z anime niż w przygodach Johna Pasterza :teehee:

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...