Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

I tak lepiej jest wesprzeć nawet raka branży jakim jest EA, niż pobrać iso z piratebaya. :odkrywca:

Tego góvna nie chciałoby mi się nawet ściągać z PB,a co tu dopiero mówić o wspieraniu takich crapów XD

No i pokrętna logika, kupie gierkę wesprę firmę bo ja taki legalny i uczciwy. Inną sprawą jest to,że tytuł to padaka i plucie graczowi w twarz. A potem krawaciarze widzą słupki sprzedaży i ciągną serie/gierki w dół by jeszcze bardziej uprościć.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Wciagnalem jeszcze MGS Ground Zeroes, Oceanhorn, Evil Within, Mushihimesama i Awesomenauts z Nuuvem (dzieki za pomoc raven!) za 75zł :banderas:

 

Do tego south park za 20zł, zaraz dorzuce talos prin(nene)le za 12zł z kodem znizkowym, kilka nowelek za grosze i koncze zakupy.

 

Najwieksza niespodzianka to dla mnie Oceanhorn, którego kupilem bez czytania co to jest bo spodobobala mi sie otoczka graficzna i gra przypominala Zelde....no i coz, jest to zrzynka z Wind Waker, ale wykonana naprawde bardzo dobrze i juz jestem wciagniety i nie moge sie doczekac az znowu zlapie za pada :banderas:

 

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/643249901554240733/2313F6867AD2219ACF8C19F147C0FBCADA45472F/?interpolation=lanczos-none&output-format=jpeg&output-quality=95&fit=inside|2048:1152&composite-to=*,*|2048:1152&background-color=black

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

na...

wyprzedaży..

nie...

kupiłem...

nic...

 

 

 

I jestem z siebie dumny

 

 

 

A bywało, że ciężko mi jakiekolwiek promocje było obejść (niekoniecznie steam), grunt to zdrowe podejście  :sir:

Chyba, że ktoś ma syndrom STEM TCG, wtedy nie widzę pomocy.

A Velius dla potomków już gry zbiera :D

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Mój plan z czekaniem do świąt wypalił. W backlogu ponad 1000 gier a i tak co chwilę zerkałem na stronę żeby coś kupić. Wprowadziłem sobie restrykcję. Za każdą grę którą przejdę w grudniu będę mógł sobie kupić coś na wyprzedaży.

 

 

Co do Oceanhorn to gierka jest niezła ale do poziomu Zeldy trochę jej daleko. Może gdyby nie była tworzona z myślą o telefonach.

Odnośnik do komentarza

No to czas na podsumowanie zakupów...

 

Final Fantasy III

Final Fantasy IV

Final Fantasy IV After Years

Final Fantasy VII

Final Fantasy VIII

Final Fantasy XIII

The Evil Within

MGS Ground Zeroes

Oceanhorn

Awesomenauts

Mushihimesama

South Park Stick of Truth

Door Kickers

Talos Prin(nene)le

Guacamelee

Amnesia

Cafe 0

Inte(nene)ede

Dinosaur Hunt Africa Contract

Lords of the Fallen

Fallout NV Complete

 

Całkowity koszt to około 250zł czyli tyle ile kosztuje w sklepie jedna gra na konsole...a tyyyyyleee grania :banderas:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

co macie do gier bioware? częściej robią dobre niż złe. Kotor, jade empire, baldur's gate 1 i 2, dragon age 1 i 3, mass effect 1,2 i 3 .

 

zanim przeszli pod skrzydła ea to się zgodze, jade empire, dragon age i mass effecty to raczej kiepskie przykłady dobrych gier

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...