Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

FFVI pewnie wersja z androdia, czyli zmienione sprite'y. Ale i tak pewnie zagram.

 

FFX HD niedługo na mikrofalówki zacznie wychodzić. I tak kijem nie tknę.

 

Danganronpy bym się nie spodziewał, ale chętnie przygarnę.

 

Journey mi tam nie pasuje. Czy to nie jest przypadkiem od studia podpadającego pod Sony?

Odnośnik do komentarza

FFX HD w sumie fajna sprawa, ale nie wiem, czy nie wolę sobie kiedyś w pudełeczku wraz z FFX-2 na PS3 sprawić.

Jakoś tak mam mocny sentyment do tego tytułu na PS2, więc mocno mi pasuje wciąż go na konsoli mieć.

Odnośnik do komentarza

Wiedzialem ze na Vicie nie ogram to obejrzalem anime... teraz zaluje bo najwieksze twisty juz znam :beksa:

 

No to zyebales bo Anime to totalne DNO i gdybym obejrzal Anime przed ograniem gierek to mialbym inne zdanie na temat serii Danganronpa. Rozwaliles sobie cala przyjemnosc z gry. A twistów w anime wszystkich nie pokazali i tak :frog:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

Wiedzialem ze na Vicie nie ogram to obejrzalem anime... teraz zaluje bo najwieksze twisty juz znam :beksa:

 

Ale ten Half-Life 3 jakby sie okazal prawda to gromka petarda

Srsly? Ktoś w to autentycznie wierzy?

 

Skoro w bazie danych steama się pojawi wpis o HL3 w wersji na to wychodzi że grywalnej ( a jak interpretować Bete? ) to raczej to nie fake, ale mogli by już oficjalnie zapowiedzieć a nie czekamy od lat  :beksa:  :pechowiec:

Odnośnik do komentarza

Skoro w bazie danych steama się pojawi wpis o HL3 w wersji na to wychodzi że grywalnej ( a jak interpretować Bete? ) to raczej to nie fake, ale mogli by już oficjalnie zapowiedzieć a nie czekamy od lat  :beksa:  :pechowiec:

Też nie do końca. W tej samej bazie pojawiały się tytuły, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, jak chociażby kolekcja Halo.

 

Innymi słowy, jest szansa, ale nie ma się co od razu ekscytować.

Odnośnik do komentarza

 

Wiedzialem ze na Vicie nie ogram to obejrzalem anime... teraz zaluje bo najwieksze twisty juz znam :beksa:

 

No to zyebales bo Anime to totalne DNO i gdybym obejrzal Anime przed ograniem gierek to mialbym inne zdanie na temat serii Danganronpa. Rozwaliles sobie cala przyjemnosc z gry. A twistów w anime wszystkich nie pokazali i tak :frog:

 

Obejrzałem dwa odcinki anime i z całego serca znienawidziłem produkcję.  Finala X dorwałem ostatnio na PS4 ale pewnie wersję PC sobie sprawę żeby mieć całą kolekcję na jednym systemie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

5 gier z wycieku oficjalnie potwierdzone

- Guilty Gear Xrd Premiera 9 Grudnia 2015

- River City Super Sports Challege ~All Stars Special~ Grudzine 2015

- BlazBlue Chrono Phantasma Extend Luty 2016

- TMelty Blood Actress Again Wiosna 2016

- Under Night In-Birth Exe Lato 2016

 

Wiecej info:

http://arcsystemworksu.com/arc-system-works-releasing-5-titles-on-steam-by-summer-2016/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...