Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Straciłem dostęp do biblioteki kolegi (około 150 gier). Zostało mi ok. 90 gier, w tym 60 do ogrania. I się dziwić, że jestem sępem. xD

 

Ale żeby nie było smutno, za pieniądze z kart kupiłem Serious Sam Revolution.

Odnośnik do komentarza

 

@Lord Astmer: Masz blokade bo właśnie nic nie kupowałeś. Żeby móc handlować trzeba coś kupić i od tamtej daty musi minąć 30 dni. 21 stycznia dopiero się odblokuje konto do handlu.

 

A to wredny Lord Gaben :/ no trudno :dunno:

 

btw, polecam Downwell, super indiegierka, taki nibi shmup w którym spadamy coraz głebiej w studnię strzelając z gunbootów <3 

Odnośnik do komentarza

It's a problem with their caching-server (varnish), caching pages that should not be cached (such as Account-Details, Cart, etc.). It invalidates after some time and is re-cached when the next user visits the page with their profile. You are not actually logged in (as in, you take over the session of the user), you just see pages rendered for others than yourself. This is why different parts of steam appear as different users.

 

Which page you see is probably dependent on the edge node (first server you connect to) closest to you, hence why different users see different profiles.

 

My guess to how this could've happened is that an untested configuration got activated when steam went down earlier, e.g. due to an auto-conf service (puppet, chef) pulling an untested config or some of their live servers being replaced by staging / development servers. It's also possible that they were under heavy load and the engineer on duty reconfigured all their edge nodes to cache more aggressively.

 

Wysłał mi Velius. Różne źródła potwierdzają.

 

 

Więc nic poważnego się nie stało.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news/40851/wazne-wylaczcie-steama-i-odepnijcie-karte-od-paypala.html

Nawet na PPE o tym piszą, napisałem nawet stosowny komentarz, który zebrał już minusa od sonoklapów.

 

:dynia:

 

(pipi) mac, NIE WOLNO SIE WYLOGOWYWAC

 

co to PPE to ja nie wiem, wszystko na odwrot, ehhh te konsolorze kuwra mac xdddd widac Głąb w formie.

 

Co do numerow telefonow i kart kredytowych sa one nie widoczne bo sam zagladalem na profile ludzi i tel byl zamazany jak i karta, byla tylko koncowka. Gorzej z e-mailem ale swoj i tak podaje na liczne giveawaye itp, wiec wystarczy ze jest dobrze zabezpieczony.

 

edit: 

 

Juz naprawione

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news/40851/wazne-wylaczcie-steama-i-odepnijcie-karte-od-paypala.html

Nawet na PPE o tym piszą, napisałem nawet stosowny komentarz, który zebrał już minusa od sonoklapów.

Już ci naprawiłem  :platinum:

 

Suteq - Dziwne, mi działa.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jak Valve mogło tak zyebać. Przecież to jest jakaś paranoja i fail na miarę włamu do psn.

 

lol, nie nie jest. Zyebali jak ch,uj, oczywiście, ale nie doszło do wycieku takich danych jak podczas włamu do PSN. Ludzie tylko widzieli zcache'owane strony innych użytkowników, ale przy próbie zrobienia czegokolwiek serwer słusznke pokazywał 503 unauthorized.

 

A na ppe nawet nie wchodzę, nie chcę dostać raka w święta. Ludzie dzisiaj nie umieją rozróżnić ddosa od włamania, więc nie liczę nawet na strzępy zrozumienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...