Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, bez eventów to już nie to samo.

 

Obniżki bardzo słabe, planowałam kupić kilka starszych (!) tytułów, ale są o dobre kilka euro droższe niż na poprzednich wyprzedażach, więc babskim fochem ich nie kupię. Aczkolwiek na coś trzeba wydać tę kasę z kart  :sorcerer:  , więc cośtam powybierałam. Poczekam do ujawnienia HB Monthly z zakupem, żeby się nic nie zdublowało.

Odnośnik do komentarza

Opłaca się brać DR3 na tej przecenie -70%? Nie grałem w żadne Dead Rising i nie wiem czy brać to czy Homeworld Remaster. Staram się ograniczać zakupy na tym sale'u bo mam już i tak dużo gier do nadrobienia ale dziś chce sobie jakiś mały prezencik sprawić na urodziny. Prawie godzinę już coś szukam, wybieram i nie mogę się zdecydować bo mało dobrych promocji :dunno:

Odnośnik do komentarza

Opłaca się brać DR3 na tej przecenie -70%? Nie grałem w żadne Dead Rising i nie wiem czy brać to czy Homeworld Remaster. Staram się ograniczać zakupy na tym sale'u bo mam już i tak dużo gier do nadrobienia ale dziś chce sobie jakiś mały prezencik sprawić na urodziny. Prawie godzinę już coś szukam, wybieram i nie mogę się zdecydować bo mało dobrych promocji :dunno:

Jeśli już naprawili port to warto brać. Sama gierka jest przyjemna plus ma całkiem sporo contentu bo dorzucili trochę DLC z konsolowej wersji.  Ja spędziłem przy tym całkiem przyjemnie jakieś 20 godzin ale przy stracie była padaka z optymalizacją i gierka nie działała na jakichś kartach graficznych.

 

PS. Wszystkiego najlepszego

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

Przecież procent jest niezmienny od lat. Chyba, że masz jakieś inne info to poproszę linka ze źródłem.

No i huj. Nie mogę znaleźć, ale czytałem coś o 30% zdzieranych z producentów (co by tłumaczyło dlaczego nowe tytuły w wersji pudełkowej są znacznie tańsze niż wersje stimowe).

 

Znalazłem za to taką perełkę

Mówiąc o dominacji Steama na rynku, nie sposób nie wspomnieć o przecenach. Są dobre dla graczy, ale niejednokrotnie twórcy, szczególnie ci mniejsi, głośno narzekają, że nie mają żadnego wpływu na liczbę, długość trwania czy terminy promocji na ich gry i programy.

http://www.komputerswiat.pl/centrum-wiedzy-konsumenta/gaming/wszystko-o-usludze-steam/historia-i-oferta-steama.aspx

Akapit "kontrowersyjny system zniżek".

Edytowane przez kultywator
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz wyrobić odznakę, to tak:)

A ja w sumie mam to tło i ikonkę, ale w ekwipunku. JAk mam użyć takiej ikonki w wiadomości? Albo tego tła?

 jak masz okienko rozmowy na steam to obok guzika "send" masz emotke. kliknij w nia i tam na tej liscie powinna byc.

tlo ustawiasz edytujac swoj profil (duzy guziczek w community>profile)

Odnośnik do komentarza

 

Przecież procent jest niezmienny od lat. Chyba, że masz jakieś inne info to poproszę linka ze źródłem.

No i huj. Nie mogę znaleźć, ale czytałem coś o 30% zdzieranych z producentów (co by tłumaczyło dlaczego nowe tytuły w wersji pudełkowej są znacznie tańsze niż wersje stimowe).

 

Przecież to, że Valve bierze 30% z każdej sprzedaży na Steamie to jest jasne jak słońce od dawien dawna. Chyba nie myślałeś że organizują cały ekosystem jako wolontariat?

 

Teraz rozwale Twój mózg: zarówno sklepiki internetowe Sony, MS, Ubi, czy EA też tak robią. Nawet dobry wujek GOG!

Odnośnik do komentarza

Przecież to, że Valve bierze 30% z każdej sprzedaży na Steamie to jest jasne jak słońce od dawien dawna. Chyba nie myślałeś że organizują cały ekosystem jako wolontariat?

Chyba Ty. Ja na ten przykład nie miałem pojęcia, że Gaben tak zdziera.

 

Teraz rozwale Twój mózg: zarówno sklepiki internetowe Sony, MS, Ubi, czy EA też tak robią. Nawet dobry wujek GOG!

Fucktycznie. Rozwalony na łopatki  :gayos:

Edytowane przez kultywator
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kiedy znajdę na te gierki czas, ale na liście życzeń były już sporo czasu to nie wypadało nie brać na promocji.

- Stardew Valley

- Tales of Zestiria

- Oxenfree

- Transistor

- HuniePop

- Dust: An Elysian Tail

 

I teraz mocno się zastanawiam nad Dragon's Dogma. Ze dwa lata temu kilkanaście godzin pograłem na ps3 i nawet spoko gierka się wydawała. Jak wygląda ta edycja na piecu? Jest warta tych 20 ojro?

 
Odnośnik do komentarza

Z Dragons Dogma na piecu spędziłem 80 godzin, kupiłem w dzień premiery. Warta każdych ojro. Świetny port można się zesrać ze szczęścia jak to chodzi w 60 fpsach.

Dlc czyli Bitterblack isle to większy hardkor niż Dark Souls. Muzyka zwłaszcza na Bitterblack isle daje ostro radę. Zostało mi jeszcze przejście ostatniego bosa z tejże wyspy po raz drugi co by prawdziwe zakończenie zobaczyć ale na razie wystarczy. 

I prawdziwa gra zaczyna się dopiero po przejściu wątku głównego który jest cienki i do olania. Dostajemy nowy Dungeon który ma nowych bossów itp. + możemy się zabrać za dodatek jak level pozwoli + możemy zacząć polowanie na smoki i wyverny których nie było wcześniej coby sobie ubranka Dragon Fordżnąć.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

5000 gier, 1500 znajomych. Ale nawet taki gość ma tylko 39% ukończenia wszystkich gier. Pewnie tak samo jak my "nie mam w co grać".

Tym procentem ukończenia nie ma się co sugerować. Procent liczy na podstawie zdobytych achievementów, wlicza w to każdą grę od momentu otrzymania pierwszego achieva. Ja mam trochę gier które gdzieś dostałem za free np ze steamgifts albo z bundla, zagrałem chwilę żeby sprawdzić co to, zdobyłem 1 achieva, czekają w kolejce lub okazały się crapem i zaniżają średnią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...