Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, rafanus2 napisał(a):

Obserwował ktoś może jak wyglądało cenowo DS3 deluxe na innych wyprzedażach? Bo teraz jest nieprzecenione, co mnie w sumie trochę zdziwiło, myślałem, że wszystkie gry są przeceniane podczas wyprzedaży na steamie.

widzę teraz najtaniej 117 zł w kluczykowie, jeśli mówimy o dark souls 3

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, maciucha napisał(a):

Brałeś może tą full opcje deluxe z wszystkimi misjami?

Tak, ale nie na PC a na Xboxie. W zasadzie to miałem Hitmana 1 Deluxe z Golda, dwójkę Deluxe z fizyka i dokupiłem sobie trójkę i po czasie przekształcili to w World of Assassination Trilogy za friko. Teraz mam komplecik w jednej grze, taka historia.

Odnośnik do komentarza

Ja mialem dwojke ze wszystkimi misjami z jedynki i teraz powoli czaje sie na 3 ale maja tak pojebany system sprzedazy ze masakra. Nie widze tez dla siebie znizki na Deluxe pomimo ze posiadam sporo contentu w dwojce. Nie chce placic drugi raz za to samo a Deluxe pokazuje mi za 200zl :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zalogowałem się po kilku latach na swoje konto, w ekwipunku mam z 5 skrzynek z CS'a, które chcę sprzedać. Okres "bana" na rynek mi już minął, doładowałem sobie konto itp. 

Przy wystawianiu przedmiotu wyskakuje mi coś takiego

image.png.f19d952d63cde95375928225e69b5d10.png

 

Wczoraj skonfigurowałem sobie Steam Guarda i zalogowałem się przy użyciu tego qr kodu z apki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak tylko wspomnę, że po świetnym Balatro, Bingle Bingle, wczoraj miał premierę kolejny killer. Teraz czas na blackjacka pod tytułem Dungeons & Degenerate Gamblers :hi:

 

 

https://store.steampowered.com/app/2400510/Dungeons__Degenerate_Gamblers/

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...