Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

z GTAV tez niezly trolling zrobili, ktos ustawil na 20$ wiec wylaczyli na chwile zeby naprawic, GTA tak naprawde nic nie jest obnizone, tylko dodali Shark karty za "friko" 

takie dobre to Rockstar

 

uwazajcie tez na firme Gaijin, podniesli ceny dodatkow do War Thunder zeby wyszlo na to samo ale sale jest

 

 

p.s. uzywajcie n.p. https://steamdb.info/sales/zeby sprawdzac co jest na sale, bo nie wszystko pokazuje sie na glownej stronie sklepu

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

no widze tez ze m&m dark massiah było po 1,49 euro teraz 2,99 xd smignął mi manhunt za 3,99eurosów no i ftl za piątaka

FTL wraz z tym dodatkiem?

 

****New Content Available**** 

The free expansion, FTL: Advanced Edition, is available now! Content additions include: new alien race, events, weapons, playable ships, drones, and more! Also adds additional musical tracks by Ben Prunty, and events by Tom Jubert and guest writer Chris Avellone. 

 

If you already own FTL it should update the new content automatically. Advanced Edition is included free for anyone who purchases the game from this point forward.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzień i 51zł mniej w portfelu (Metro 2033 Redux, Metro Last Light Redux i Portal 2).

EDIT:

Panowie co najlepiej robić z tymi kartami co dropią same z siebie ? Nie mam zamiaru kolekcjonować tego, kupować brakujących itp. Wystawiać to na rynek ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ta gierka eventowa w ogóle działa? Odpalam raz, to mi krzyczy, że zginąłem. Odpalam kolejny, to potworkom nie spada HP. Raz jeszcze i w ogóle nic się nie dzieje, albo nie łączy i wywala błąd. Nawet karty nie dostałem. Czy ona wpada za odpalenie gierki, czy coś tam robić trzeba? Bo aż tak mi się nie nudzi, żeby to klikać.

Odnośnik do komentarza

wziąłem hearts of iron 2 za 3 ziko i poza tym zastanawiam się nad valkyria chronicles bo mam na ps3 ale loadingi mi obrzydziły tą gierkę (obiecałem sobie że jeszcze kiedyś wrócę)  Niestety poza tym bieda dziś :) Metro , hirołsy, paper please etc mam a reszta tego co nie mam nie chce :)

Odnośnik do komentarza

Całkiem niezła promocja, a jakoś nie mogę tego znależć na łowcach, czy innych listach. Są jeszcze jakieś takie paczki? :)

Bo na pewno będziesz grał w symulator mechanika, czy inny symulator traktora...

 

Już lepiej te 1€ przeznaczyć na coś faktycznie dobrego. Na przykład Pool Nation.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzień i 51zł mniej w portfelu (Metro 2033 Redux, Metro Last Light Redux i Portal 2).

 

EDIT:

 

Panowie co najlepiej robić z tymi kartami co dropią same z siebie ? Nie mam zamiaru kolekcjonować tego, kupować brakujących itp. Wystawiać to na rynek ?

Sprzedawaj od razu. Wcześniej było tu mówione o idle masterze. Taki programik co działa w tle i dropi karty z gier, które masz w bibliotece bez ściągania i odpalania ich

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...