Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pierwszy dzień i 51zł mniej w portfelu (Metro 2033 Redux, Metro Last Light Redux i Portal 2).

 

EDIT:

 

Panowie co najlepiej robić z tymi kartami co dropią same z siebie ? Nie mam zamiaru kolekcjonować tego, kupować brakujących itp. Wystawiać to na rynek ?

Sprzedawaj od razu. Wcześniej było tu mówione o idle masterze. Taki programik co działa w tle i dropi karty z gier, które masz w bibliotece bez ściągania i odpalania ich

 

 

No to włączam IdleMastera, a póki co posprzedaje karty, które już mam. Wystawiać po tyle ile pokazuje mi "Już od" ?

 

EDIT: Spoko, ludzie kupują :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Warto nawet za 250zl!. Jeden z najlepszych strategicznych rpg wszechczasów, swietny system walki, dobra fabula, mozna dostac po (pipi)e a nie naciskaj guzik zeby przejsc gre. Nie da sie tego opisac słowami, uber giera.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Valkyrię mam już bodajże z GMG, więc fajnie, że jest, ale to nie dla mnie.

 

Jeśli chodzi o gierkę, to o 20 nie mogłem w ogóle odpalić, teraz dostaję "There was a problem trying to join a game. Please try again later.". Niech się kuźwa ogarną :/.

Odnośnik do komentarza

"There was a problem trying to join a game. Please try again later."

 

k,urwa Gaben co jest, no przecież ile można, nieważne czy Chrome, czy sam Steam, czy Firefox, nie mogę sobie w tą gierkę pograć

 

i nie mówcie mi tutaj o dołączaniu do gierek znajomych, bo możesz dołączyć tylko do tych, którzy mają 10lvl różnicy, a wszyscy macie już coś koło setki xD

Odnośnik do komentarza
 

Metro Redux Bundle warto brać za 8€? W pierwszą część grałem i podobała mi się, ale jej nie skończyłem, bo inne gierki itp. Grafa robi wrażenie?

 

 

IMO warto kupić Metro za 35zł, świetne gierki, ja kupiłem w każdym razie ;)

 

Panowie jak to jest z tymi Ofertami Dnia ? Ostatniego dnia one powracają czy nie ? 

 

PS. Na sprzedaży kart uzbierało mi się już 4,7 Euro :) Według Idle Mastera jeszcze 15 kart mam do wydropienia, czyli spokojnie powyżej 5 Euro będzie.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Metro Redux Bundle warto brać za 8€? W pierwszą część grałem i podobała mi się, ale jej nie skończyłem, bo inne gierki itp. Grafa robi wrażenie?

Warto. Cena nieduża, a to bardzo fajne gry ze świetnym klimatem. No i postarali się przy zremasterowaniu pierwszej części w szczególności

 

e: a co do kart, u mnie 262 card drops remaining

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

"There was a problem trying to join a game. Please try again later."

 

k,urwa Gaben co jest, no przecież ile można, nieważne czy Chrome, czy sam Steam, czy Firefox, nie mogę sobie w tą gierkę pograć

 

i nie mówcie mi tutaj o dołączaniu do gierek znajomych, bo możesz dołączyć tylko do tych, którzy mają 10lvl różnicy, a wszyscy macie już coś koło setki xD

 

Ej, ale nie wiem o co chodzi w sumie, u mnie już jest 224 lvl i gra się super, dzisiaj bez żadnych problemów :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...