Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

"There was a problem trying to join a game. Please try again later."

 

k,urwa Gaben co jest, no przecież ile można, nieważne czy Chrome, czy sam Steam, czy Firefox, nie mogę sobie w tą gierkę pograć

 

i nie mówcie mi tutaj o dołączaniu do gierek znajomych, bo możesz dołączyć tylko do tych, którzy mają 10lvl różnicy, a wszyscy macie już coś koło setki xD

To samo u mnie, a miałbym możliwość zabicia nudy w pracy...

 

... pewnie porty mam poblokowane :\

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

To doładuj sobie bo gra jest naprawdę świetna. Kozacki ten system walki tam wstawili, są jeszcze jakieś podobne gierki do tego? Bo w sumie się nie interesowałem

 

Vakyrie Chronicles 2 hehe, ewentualnie X-COM i Disagea

Odnośnik do komentarza

Dobre to bloodrayne?

Dla mnie genialna gierka, nie ma jak to wysysac krew seksowną wampirzycą z nazistów, gierka sama w sobie sie jakos nie zestarzala wiec mysle ze warto jak nie grales nigdy :)

 

No i oczywiscie mowa o grze z 2003 :)

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

A mi coś się zrypał ten idlemaster, nie wiem czemu:

************** Tekst wyjątku **************

System.Net.WebException: Serwer zdalny zwrócił błąd: (404) Nie znaleziono.

w System.Net.WebClient.OpenRead(Uri address)

w System.Net.WebClient.OpenRead(String address)

Idle master mysli, ze z wyprzedazowej gry mozna dropic karty i probuje ja wlaczyc. Musisz dodac ja do blacklisty.

Z forum Lowcow Gier:

Trzeba dodać do czarnej listy pozycję "368020"

 

Wykrywa odznakę SSS jako grę do ogrania z dostępnymi kartami i się wiesza icon_e_wink.gif

 

 

Wystawiałem karty, bo miałem ich sporo ponad 200 i nagle wyskoczył komunikat, że nie mogę sprzedać więcej niż 200 przedmiotów w jednym roku kalendarzowym. brakuje mi 0,3 ojro do Valkyrii, grr.

Gdy osiagniesz limit powinna wyskoczyc informacja zebys wpisal swoje dane, co ma pokazac Valve, ze nie mieszkasz w USA i nie musisz placic podatku. Jak je wpiszesz (moga byc zmyslone), to dalej bedziesz mogl sprzedawac bez przeszkod.

Edytowane przez kubicz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

To doładuj sobie bo gra jest naprawdę świetna. Kozacki ten system walki tam wstawili, są jeszcze jakieś podobne gierki do tego? Bo w sumie się nie interesowałem

 

 

Vakyrie Chronicles 2 hehe, ewentualnie X-COM i Disagea

Dodałbym Code name Steam na 3DSa.

Odnośnik do komentarza

 

 

To doładuj sobie bo gra jest naprawdę świetna. Kozacki ten system walki tam wstawili, są jeszcze jakieś podobne gierki do tego? Bo w sumie się nie interesowałem

 

Vakyrie Chronicles 2 hehe, ewentualnie X-COM i Disagea

Dodałbym Code name Steam na 3DSa.

 

to odpisałbyś koledze w odpowiednim temacie :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie bez pobierania!

Warto go mieć, ja mam wersje portable w katlaogu z gierkami stemowymi, a na pulpicie skrót do tego:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common

Po prostu lubię mieć porządek w systemie i kasuje każdy folder ze skasowaną grą :)

Idle Master polecam odpalać, bo czasem jakaś gra dostanie w patchu obsługę kart, także zawsze coś może wypaść.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...