Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

406 level :obama: 

 

Dzisiejsze promocje lepsze od wczorajszych, najbardziej mnie ucieszyły zniżki na Wolfensteiny - The New Order i Old Blood, wreszcie to ogram :P 

 

Hitman Absolution ze wszystkimi dodatkami za 4 euro, to też kozak. 

Czekam na to, co przyniesie jutro + dodatkowo dorwałem klucz na Arkham Knight na Steam za 59 zł :obama: Ale będzie granie!

Odnośnik do komentarza

U mnie na razie wpadł tylko Avadon 2. Za to na gogu zaszalalem bo kupiłem Noxa, Archanoxa i Legends of Grimrock 2. Jedynkę też mam na gogu ale jeszcze nie grałem nawet. Trzeba będzie zacząć grać w te gierki.

 

Ze Steamem w tej wyprzedaży nie poszaleje bo wydałem już trochę zbyt dużo kasy na gogu właśnie i na psn. Gaben musi poczekać na moje pieniądze do zimy, chociaż jeszcze jakimiś drobnymi mogę sypnac jak coś przykuje moja uwagę.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

U mnie tez.

 

@blantman ok, nie omieszkam.

 

Powiem szczerze, ten monitor sprawil ze poczulem sie znowu jak dzieciak ktory odkryl gaming. Czuje sie tak jakbym pierwszy raz dostal pegazusa albo PSX :D Dawno nie mialem tak ze czekalem az wstane w sobote rano zeby popedzic na kompa i odpalic gry i grac. Normalnie poezja :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja narazie HuniePop kupilem i Crysis jedynke.

Dzięki, czaiłem się na niego, a nie zauważyłem, że przeceniony jest. Zainstalowałem Blackfire moda. Gierka z 2007 roku wygląda tak:

6LQyFWY.jpg

Hy87ItJ.jpg

Jak dorzucimy do tego ruszającą się roślinność, bajery typu depth of field, świetną fizykę (zapomniałem, że tutaj można ścinać drzewa pociskami czy rozwalić praktycznie każdy domek) to dostajemy mieszankę godną podziwu. To wszystko za jakieś 13zł :banderas:

Odnośnik do komentarza

Jedynka była PC only na początku, dwójka i trójka od razu na kąsole wychodziły. Przypadek? No nie bardzo, po prostu równali w dół do słabszych platform.


Kurde jeszcze nic ciekawego na tej wyprzedaży nie widziałem :/. Nie wiem, czy wszystko mam czy co, ale na razie tylko nad Child of Light się zastanawiam, ale i tak nie jestem zdecydowany i pewnie poczekam do ostatniego dnia z decyzją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...