Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem -20% na stardew valley, malo :(

 

Nie będzie za szybko dobrych promocji na tą gierkę, za dobrze się sprzedaje bez tego.

 

Chociaż szczerze mówiąc 12 ojro za tą gierkę to dobra cena.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Te promocje są stałe na wszystkie gierki czy znów będą flash/daily? Bo się Steam wysypał i nie mogę sprawdzić :/

Pisałem na poprzedniej stronie. Żadnych flashy, daily itd. Na raz wszystko co jest i tyle.

Odnośnik do komentarza

 

Stardew Valley wczoraj 19 eurasków, a dzisiaj 11 z 14 ojrosów XD. No biorę, nie ma to tamto.

SV od premiery było za 14€, nie więcej.

 

A ja cały czas powtarzam, że gra jest warta pełnej ceny. -20% to i tak dobra okazja do zakupu.

 

Wczoraj oglądałem ceny i mam wrażenie, że jednak nie, no, ale (pipi) tam. Bierę i tak.

Odnośnik do komentarza

steam już na dobre roz(pipi)any, nic nie idzie wyszukać nawet xD Te promocje będą znikać, czy wszystko do 4 lipca tym razem? bo nie wiem czy teraz się pier'dolić z dodawaniem środków i próbować kupić czy poczekać do nocy/jutra aż się trochę steam ogarnie.

Wszystkie promocje zostają do lipca na stałe. Nic się nie zmienia.

 

Ja stwierdzam jak na razie, że trochę słabo to wygląda. Myślałem chociaż że Dragon's Dogma będzie w dobrej cenie... Dodatki do gier które chciałem kupić drogo. Może coś wyłowię, ale szału nie widzę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Eh tak sobie przeglądałem dostepne gry z Soniciem i przypomniało mi sie jak sie za(pipi)iscie kiedys bawiłem grając w trójkę na SMD. Tak samo z Comix Zone i innymi zajesbitymi gierkami Segi... no troche mnie zebrało na wspominki a do tego promocje na Steamie. W sumie to nie zastanawiałem się nad tym za długo i kupiłem wszystkie 59 gier z kolekcji Segi Mega Drive  :daddy:  

Do tego jeszcze Max Payne 3 bo wersja na PS3 jakos strasznie działała no i oczywiscie Stardew Valley. Promocja nędzna ale gra podobno super. Pełną cenę bym dał za wersję na Vite bo brakuje mi na przenośnych konsolach dobrego rolnika.

 

E: jedna karta z promocji za około 10 dolarów zakupów. Ciekawe po ile będą to sprzedawać.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...